Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
totalnie_zagubiona napisał:
vanessita napisał:
Brakuje mi tego co czułam "wcześniej"




Dokladnie o to chodzi, swietnie to okreslilas, brakuje mi tego, co czulam wczesniej, szukam wiec sposobu, by to TU w Norwegii odnalezc. Dziekuje za wszystkie pozytywne wpisy. Choc i te krytyczne - tez. Milego tygodnia tym szczesliwym i tym mniej.


coz ile ludzi tyle problemow....
trzymaj sie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
To o czym piszesz, wygląda, jakbyś miała jakąś depresję. Jeśli tak jest, to mogę ci poradzić tylko dobrego psychologa. Sama w Polsce leczyłam depresję, chodziłam na terapię do poradni psychoterapia-kielczyk.pl/psychoterapia-.../leczenie-depresji/. Bardzo mi te wizyty pomogły, uspokoiłam się i mogłam zacząć normalnie żyć, przyjechać tu za pracą. Rozumiem, że musi być ci ciężko, skoro tęsknisz za krajem. Jesteś pewna, że wakacje nie wchodzą w grę? Może gdybyś wróciła, nawet na kilka dni, i przypomniała sobie jak tam to wszystko wygląda, to ta tęsknota by ci trochę przeszła?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
Wygląda na to że ten profil już nie istnieje.
Nie podoba mi się likwidowanie profili. Jestem jaki jestem hehe. A nie raz fioletowy raz jakiś inny, bo nie chcę się przyznać do czegoś powiedzianego wcześniej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
wiola sliwinska
(wiki2002)
Wiking
Hej,mam dokladnie taki sam problem.jestem zagubiona.mam tu problemy wewnetrzne.chcialabym cofnac czas.odezwij sie jesli.masz ochote bardziej prywatnie.chetnie popisze z toba.pozdr.wiki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
275 Postów
Janek Szaradek
(opptymus)
Stały Bywalec
wiki2002 napisał:
Hej,mam dokladnie taki sam problem.jestem zagubiona.mam tu problemy wewnetrzne.chcialabym cofnac czas.odezwij sie jesli.masz ochote bardziej prywatnie.chetnie popisze z toba.pozdr.wiki

Cofniecie czasu to sprawa niezwykle prosta, wystarczy uzyc timemachine.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
275 Postów
Janek Szaradek
(opptymus)
Stały Bywalec
opptymus napisał:
wiki2002 napisał:
Hej,mam dokladnie taki sam problem.jestem zagubiona.mam tu problemy wewnetrzne.chcialabym cofnac czas.odezwij sie jesli.masz ochote bardziej prywatnie.chetnie popisze z toba.pozdr.wiki

Cofniecie czasu to sprawa niezwykle prosta, wystarczy uzyc timemachine.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
ania da
(ania_da)
Wiking
Witam tez takie mysli mam od jakiegos czasu! Moze to Norwegia tak na ludzi depresyjnie dziala. Problem z dogadaniem sie, brak starych znajomych, rodziny, praca ponizej kwalifikacji. Moze byc tez bardziej banalnie np nuda, duze odleglosci itp itd
Kazdy ma cos co go sciaga w dol i nie ma z kim o tym porozmawiac albo nikt nie rozumie.
Sama sie juz wysylalam do psychologa pare razy ale dopoki daje rade to ogarnac to bede walczyc
chociaz szczerze mowic najchetniej spakowalabym manatki i stad ....... na dobre.

Jak macie problem piszcie tu moze uda sie od tego uwolnic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
Ania jeżli masz moliwość to poszukaj sobie innego miejsca albo gdzie się będziesz czuć dobrze ja jezdze po Norwegi już jakiś czas i też szukam dobrego otoczenia i odrobinę normalności ludzie przede wszystkim, wmawianie ludziom że woda jest za przeproszeniem jest chujowa a pływak jest ok. To był sarkazm x2.
Pytanko w jakich okolicach mieszkasz i przedział wiekowy co 10, tak tylko z ciekawości

pozdrowionka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
ania da
(ania_da)
Wiking
Turysta no wlasnie to jest paradox ze 'najlepszy' kraj do zycia na swiecie a ludzie sie tak czuja
zacodnia norwegia, przedzial 30-40 hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
To zależy co przez to rozumieć najlepszy na świecie Ładnie tu jest z mojego punktu widzenia i ładne dziewczynki sobie chodzą i co więcej. Noi lista mi sie wyczerpała. Pochodzę z Galicji i u mnie też tak jest, Słowianki, natura i co więcej. Jak masz trochę czasu i nie masz obowiązków zrób coś innego spacer w góry, lub po lesie tam gdzie nie ma wilków poszukaj gajowego na krążenie to dobrze robi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok