Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
Facet moze i przytulny jest, ale pracuje i widzimy sie w weekendy...za malo wsparcia wiec i z tej strony.

to gdzie on pracuje ? na platformie czy marynarz ?
nie ma telefonu ?z wifi ? skype?


brakuje ci Endorfiny

bodźce, powodujące wydzielanie endorfin, to:
orgazm
orgazm
orgazm
śmiech, a nawet myślenie o śmiechu[2]
wysiłek fizyczny (chociaż niektórzy naukowcy twierdzą, iż to udział w rywalizacji sportowej ma na to znaczący wpływ); przypuszcza się, że przedłużony intensywny wysiłek powoduje wzmożone wydzielanie endorfin, objawiające się euforią biegacza
niedotlenienie - na tej drodze istnieje hipoteza działania euforyzującego alkoholu na organizm poprzez zwiększone powinowactwo tej substancji do tlenu (patrz również: euforia biegacza)
niektóre (głównie pikantne) przyprawy, np. papryka chili (u szczurów)[3]
w niektórych przypadkach akupunktura[3][4]
opalanie[5]
czekolada[6]

SEROTONINY
To jeden z najbardziej znanych hormonów. Nazywana jest potocznie hormonem szczęścia, ale to tylko cześć prawdy na temat działania tego niezwykłego hormonu

Na co dzień każdy z nas ma wpływ na swój nastrój, a naturalne podniesienie poziomu serotoniny na pewno nie zaszkodzi. Zwłaszcza, że recepta jest łatwa, lekka i przyjemna. W znacznym uproszczeniu, ale z pewnością przydatnym, mieści się w zasadzie trzech "S": seks, słońce, słodycze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
totalnie zapyziała napisała:Siedze i rycze, rycze i jem, jem i rycze i tak w kolko. Dobrze, ze takie stany nie trwaja dlugo i moge funkcjonowac ale sa one tak czeste i nieoczekiwane ze nie mam sily.
Znajdź sobie jakąś nietypową odskocznię.
Może zamiast na rower lub kawę u znajomych, idź i zobacz jak żyją narkomani, o ile mieszkasz w Oslo.
Albo zapisz się do miejscowej Armii Zbawienia, Norweskiego Czerwonego Krzyża.
Idź i zobacz, że życie nie jest takie piękne i są też ludzie którzy nie mają tego co ty.
Oni też nieraz wyją do księżyca, zazdroszcząc innym, że mają inaczej.

W najgorszym wypadku znajdź sobie "cichego wielbiciela" i w chwilach depresji oddawaj siebie "innemu".

Też masz problem z własnym ego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
Czekolada mleczna - Wedel Wartość energetyczna w 100 g: 531,00 kcal

Czy spalanie kalorii może być przyjemne? jak najbardziej! Podczas przeciętnej sesji miłosnej spalasz ich aż 200! Ale kto chce uprawiać przeciętny seks? Zmień więc przeciętność w mistrzostwa świata i spal nawet do 400 kalorii.

Podczas miłosnych uniesień, w zależności od intensywności stosunku, spalamy od 200 do 400 kalorii. A jeśli stosunek jest długotrwały, ze zmianami pozycji – spalimy ich nawet 600!
Jak najprościej sprawdzić ile spaliłeś kalorii w trakcie ostatniego stosunku? Przemnóż czas jego trwania w minutach przez 4,2 - podpowiadają naukowcy.

Czytaj więcej na facet.interia.pl/aktywnosc/news-ile-kalo...;utm_campaign=chrome
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Ej dziewczyno, jest jedna swietna kuracja na to.
Spakuj siebie i dziecko i wroc do Polski. Jedyny warunek:ZADNYCH PIENIEDZY Z NORWEGII.
Przyjedziesz do Polski, znajdziesz prace, mieszaknie, dziecko zapiszesz do szkoly i...... daje ci max 3 miesiace.
Po powrocie z Polski wywietrzeja ci wszystkie troski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(totalnie_zagubiona)
Wiking
gagatek napisał:
.
Może zamiast na rower lub kawę u znajomych, idź i zobacz jak żyją narkomani, o ile mieszkasz w Oslo.
Albo zapisz się do miejscowej Armii Zbawienia, Norweskiego Czerwonego Krzyża.
Idź i zobacz, że życie nie jest takie piękne i są też ludzie którzy nie mają tego co ty.
Oni też nieraz wyją do księżyca, zazdroszcząc innym, że mają inaczej.

W najgorszym wypadku znajdź sobie "cichego wielbiciela" i w chwilach depresji oddawaj siebie "innemu".

Też masz problem z własnym ego.[/quote]


Ja to rozumiem, ze inni maja gorzej, ja rozumiem, ze i tak mam duzo szczescia ,ja to naprawde doceniam, to nie jest problem o ktorym mowie. Nie do konca rozumiesz moj problem, bo moim problemem jest zle nastawienie, zle mysli, ktorych chce sie pozbyc, chce zaczac myslec inaczej, nie tylko przewaznie, ale caly czas. Mam powody do szczescia, moim problemem nie jest brak pracy, bo ona zawsze jakas jest, nie jest problemem mieszkanie, bo mam gdzie mieszkac, nie sa problemem pieniadze, bo choc male, to sobie radze. Nie radze sobie tylko z tym calym zalem, ktory mnie ogarnia ilekroc pomysle o tym, co bylo, i o tym co jest....czuje sie zmuszona sobie radzic, a ja bym chciala chciec, a nie musiec...to chce zmienic...i nie wiem jak.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(totalnie_zagubiona)
Wiking
Makaryna napisał:
Ej dziewczyno, jest jedna swietna kuracja na to.
Spakuj siebie i dziecko i wroc do Polski. Jedyny warunek:ZADNYCH PIENIEDZY Z NORWEGII.
Przyjedziesz do Polski, znajdziesz prace, mieszaknie, dziecko zapiszesz do szkoly i...... daje ci max 3 miesiace.
Po powrocie z Polski wywietrzeja ci wszystkie troski




Ja nigdzie nie napisalam, ze chce wracac, wrecz przeciwnie...decyzja podjeta przeze mnie i tylko przeze mnie jest taka, ze tu zostaje. Wiec nie rozumiem o czym mowisz, a ty nie rozumiesz o czym mowie ja...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(totalnie_zagubiona)
Wiking
fullcasco napisał:

to gdzie on pracuje ? na platformie czy marynarz ?
nie ma telefonu ?z wifi ? skype?


brakuje ci Endorfiny

bodźce, powodujące wydzielanie endorfin, to:
orgazm
orgazm
orgazm
śmiech, a nawet myślenie o śmiechu[2]
wysiłek fizyczny (chociaż niektórzy naukowcy twierdzą, iż to udział w rywalizacji sportowej ma na to znaczący wpływ); przypuszcza się, że przedłużony intensywny wysiłek powoduje wzmożone wydzielanie endorfin, objawiające się euforią biegacza
niedotlenienie - na tej drodze istnieje hipoteza działania euforyzującego alkoholu na organizm poprzez zwiększone powinowactwo tej substancji do tlenu (patrz również: euforia biegacza)
niektóre (głównie pikantne) przyprawy, np. papryka chili (u szczurów)[3]
w niektórych przypadkach akupunktura[3][4]
opalanie[5]
czekolada[6]

SEROTONINY
To jeden z najbardziej znanych hormonów. Nazywana jest potocznie hormonem szczęścia, ale to tylko cześć prawdy na temat działania tego niezwykłego hormonu

Na co dzień każdy z nas ma wpływ na swój nastrój, a naturalne podniesienie poziomu serotoniny na pewno nie zaszkodzi. Zwłaszcza, że recepta jest łatwa, lekka i przyjemna. W znacznym uproszczeniu, ale z pewnością przydatnym, mieści się w zasadzie trzech "S": seks, słońce, słodycze[/quote]





Slonca tu brakuje, choc lato bylo piekne, slodycze przy mojej figurze sa kompletnie niewskazane, a seks...hmmm, dopoki nie mieszkam z moim facetem...to raz w tygodniu, niestety....a po przyjsciu z pracy i ogarnieciu kilku niezbednych dla mdomu i syna czynnosci jedyna aktywnoscia fizyczna jaka mam ochote podjac jest....sen. Jak to zmienic, jak wytrwac w postanowieniu zmiany....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
totalnie_zagubiona napisał:
Makaryna napisał:
Ej dziewczyno, jest jedna swietna kuracja na to.
Spakuj siebie i dziecko i wroc do Polski. Jedyny warunek:ZADNYCH PIENIEDZY Z NORWEGII.
Przyjedziesz do Polski, znajdziesz prace, mieszaknie, dziecko zapiszesz do szkoly i...... daje ci max 3 miesiace.
Po powrocie z Polski wywietrzeja ci wszystkie troski




Ja nigdzie nie napisalam, ze chce wracac, wrecz przeciwnie...decyzja podjeta przeze mnie i tylko przeze mnie jest taka, ze tu zostaje. Wiec nie rozumiem o czym mowisz, a ty nie rozumiesz o czym mowie ja...


Mi sie wydaje, ze jednak rozumiem. Tesknisz za tym poprzednim zyciem, bo to bylo iles tam lat temu i przez ten czas zapomnialas wszystkie szczegoly..... za bardzo je wyidealizowalas. Teraz tesknisz tylko do tego idealu, ktory juz nie istnieje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(totalnie_zagubiona)
Wiking
Makaryna napisał:
totalnie_zagubiona napisał:
Makaryna napisał:
Ej dziewczyno, jest jedna swietna kuracja na to.
Spakuj siebie i dziecko i wroc do Polski. Jedyny warunek:ZADNYCH PIENIEDZY Z NORWEGII.
Przyjedziesz do Polski, znajdziesz prace, mieszaknie, dziecko zapiszesz do szkoly i...... daje ci max 3 miesiace.
Po powrocie z Polski wywietrzeja ci wszystkie troski




Ja nigdzie nie napisalam, ze chce wracac, wrecz przeciwnie...decyzja podjeta przeze mnie i tylko przeze mnie jest taka, ze tu zostaje. Wiec nie rozumiem o czym mowisz, a ty nie rozumiesz o czym mowie ja...


Mi sie wydaje, ze jednak rozumiem. Tesknisz za tym poprzednim zyciem, bo to bylo iles tam lat temu i przez ten czas zapomnialas wszystkie szczegoly..... za bardzo je wyidealizowalas. Teraz tesknisz tylko do tego idealu, ktory juz nie istnieje.



No dokladnie, czyli rozumiesz....wiec moze i wiesz jak sie tego pozbyc, bo to nie ma sensu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
Czy ty mieszkałaś na wsi ?, bo mielesz jak kierat.
Chciała bym.
Muszę.
Nie chcę.
I tak dookoła Macieja.

Masz problem to wyślij dziecko do znajomych na weekend, a sama ze starym urżnijcie się ciepłą wódką totalnie w "trupa".
TAK
Na Amen !.
Jak wytrzeźwiejesz to MOŻE inaczej spojrzysz na najbliższe otoczenie.

Tylko nie pisz, że stary pracuje w soboty i Niedziele i na dodatek nie pijecie alkoholu.

Jak od słonia odchodzi dotychczasowy trener/treser lub właściciel.
To słonia upija się winem tak, że pada na cztery słoniowe nogi i zarazem traci przytomność.
Nowy tresero/trenero/właściciel, natomiast cierpliwie czeka aż słoń odzyska przytomność, i pomaga mu w NOWYM ŻYCIU NIEWOLNIKA.

Tak samo musisz i ty zrobić.
Twoja Świadomość jest przepełniona "chorymi" urojeniami z poprzedniego ziemskiego życia.
Zresetuj to i zacznij od nowa przy boku partnera, który poda ci szklankę kwaśnego mleka jak będziesz wracać do rzeczywistości.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok