Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Raizo .... Juliett Kmiin (6936 niezalogowanych)
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec




dla Tych co kochają fotografie i lubią norwegie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Ja przez wiele lat nie mialam doczynienia z Pl. tu w No. i jak znalazlam to forum i zaczelam czytac posty bylam przerazona krytycznymi komentarzami i wytykaniem sobie bledow na kazdym kroku.

Jedna zdecydowalam sie uczestniczyc na tym forum i mam zasade, ze jezeli mam cos do powiedzenia w danym temacie to sie wypowiadam ( czasami tez krytycznie - ale mam nadzieje, ze konstruktywnie ) a poza tym mam watek w ktorym cos - mam nadzieje - pomagam pl. uczacym sie no. przyswoic sobie zasady jez.no.

Nie jestem ani czlowiekiem zazdrosnym ani zawistnym - chociaz jestem Pl.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
barbara67 napisał:
Ja przez wiele lat nie mialam doczynienia z Pl. tu w No. i jak znalazlam to forum i zaczelam czytac posty bylam przerazona krytycznymi komentarzami i wytykaniem sobie bledow na kazdym kroku.

Jedna zdecydowalam sie uczestniczyc na tym forum i mam zasade, ze jezeli mam cos do powiedzenia w danym temacie to sie wypowiadam ( czasami tez krytycznie - ale mam nadzieje, ze konstruktywnie ) a poza tym mam watek w ktorym cos - mam nadzieje - pomagam pl. uczacym sie no. przyswoic sobie zasady jez.no.

Nie jestem ani czlowiekiem zazdrosnym ani zawistnym - chociaz jestem Pl.


Alez Basiu kto jak kto ale napewno TY sie nie musisz tlumaczyc w tym temacie.
A juz sam fakt ze jestes tu niekwestionowana liderka mowi sam za siebie.
pozdrawiam cale forum.

Acha a gdzie Mase 1 , co sie stalo, ze go niema?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
barbara67 napisał:
Ja przez wiele lat nie mialam doczynienia z Pl. tu w No. i jak znalazlam to forum i zaczelam czytac posty bylam przerazona krytycznymi komentarzami i wytykaniem sobie bledow na kazdym kroku.

Jedna zdecydowalam sie uczestniczyc na tym forum i mam zasade, ze jezeli mam cos do powiedzenia w danym temacie to sie wypowiadam ( czasami tez krytycznie - ale mam nadzieje, ze konstruktywnie ) a poza tym mam watek w ktorym cos - mam nadzieje - pomagam pl. uczacym sie no. przyswoic sobie zasady jez.no.

Nie jestem ani czlowiekiem zazdrosnym ani zawistnym - chociaz jestem Pl.


a co ma piernik do wiatraka ????????
mozesz mi swoj post przetłumaczyć z Polskiego na nasze ????????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
tropik napisał:


Acha a gdzie Mase 1 , co sie stalo, ze go niema?[/quote]

Wisi na telefonie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
87 Postów
Michał Polak
(korepetytor)
Początkujący
Trafiles w zle towarzystwo chyba. Od kiedy wyemigrowalem z Polski odetchnalem i ciesze sie towarzystwem bardzo milych Polakow. Pomagamy sobie nawzajem czy to przy roznychpracach w domu czy tez np.: opieka nad dziecmi. Norwedzy sa fajni ale jednak najlepiej czas spedzamy wsrod rodakow. Jest o czym porozmawiac... Przyslowie Polak Polakowi Wilkiem jest prawdziwe ale odnosi sie do wiekszosci nacji... Norwegowie lubia zglaszac na Policje czy to do Urzedu Skarbowego nawet swoich najblizszych. To dopiero sa z nich numery. Polacy? Owszem znajda sie i tacy wywrotowcy co niejednego rodaka przekreca ale takie jest juz zycie. Aby moc powiedziec o kims, ze jest ok musisz poznac tez i przeciwuenstwo aby bylo do czego porownywac. Pozdrawiam... P.S. Moze i niektorzy Polacy sprzedaja sie zbyt tanio co by odpowiadalo tytulowi Twojego postu ale desperacja ma swoja cene.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Z moich obserwacji Polaków, których tu poznałam wynika, że dość dobrze wtopili się w norweskie społeczeństwo. Żyją tak, jak inni, niespecjalnie się wyróżniają, zachowują podobnie. Na razie nikt z nich mnie nie zawiódł i nie wygląda, żeby tak miało być. Na szczęście! Zdarzyły mi się tu tylko dwie dość niemiłe sytuacje, ale od Polaków, którzy tu wpadli tylko na chwilkę, na wakacje... Ci, którzy żyją tu z rodzinami i zakładają, że chcą zostać na zawsze są inni. A może tylko ja na takich trafiłam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
krzysztof paradoks
(paradoks)
Nowicjusz
No tak Polaki to cudaki a reszta swiata to super Rebiata(nie wiem jak to sie pisze nasza ojczysta cyrylica

A ja przytocze madre zdanie troszke zmienione dla potrzeb watku-NIE PYTAJ CO KTOS MOZE ZROBIC DLA CIEBIE ALE CO TY MOZESZ ZROBIC DLA INNYCH!



I jeszcze pytanko-czy jest tutaj jakas nie pomocna Q....... ???? Nie ma???? Dziwne ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
A ja przytocze madre zdanie troszke zmienione dla potrzeb watku-NIE PYTAJ CO KTOS MOZE ZROBIC DLA CIEBIE ALE CO TY MOZESZ ZROBIC DLA INNYCH!

no dobra a ja mam takie: JAK MASZ MIEKKIE SERCE TO MUSISZ MIEC TWARDA DUPE

oczywiscie ze nie ma zadnych Q... tutaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Raizo ....
(Raizo)
Wiking
przepraszam że wtrącam ale nie raz się przekonałem że Polacy nie są ok...niejednokrotnie pomagałem (i pomagam) jeśli ktoś potrzebuje pomocy nigdy nie odmawiam taki już jestem typ człowieka że jeśli tylko mogę i dam radę pomogę każdemu w każdej sytuacji niestety gdy sytuacja się odwraca i to ja potrzebuję pomocy ....to mogę zapomnieć.Jednak nie określiłbym aż tak dobitnym słowem nikogo każdy jest tylko człowiekiem różnica jest tylko taka że jedni są bardziej ok a inni mniej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok