Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Raizo .... Juliett Kmiin (6912 niezalogowanych)
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
CHudy
trzeba robić wszystko by 8 na 10 polaków było wporzo
pozdrowienia dla wszystkich i miłego weekendu :
stosunkowo udanego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kow@lski)
Wiking
krzysztof1970krk napisał:
nie było moim zamiarem obrazać Polski i Polaków
ale chciałem zwrócić uwage na Qrewskie zachowanie poszczegolnych osób,jednostek i napiętnowanie takiego postępowania np:
młody chłopak przychodzi do pracy na budowie (małe doświadczenie ,mała stawka) robi jakąś tam rzecz ,popełnia błedy,jakoś ta praca mu się nie klei ,Brak doświadczenia ,podchodzi do niego drugi((sześć lat w norwegii) i ni stąd ni z owąd wyzywa młodego od najgorszych .......,jako ze pracowałem obok widziałem całe zdarzenie , podszedłem do nich i pytam Starą Qrwe : a ty taki orzeł byłeś w jego wieku ??? wszystko umiałeś zrobić od kołyski ???wszystko robisz perfekcyjnie ??? jak taka mocna jesteś Qrwo to wystartuj do Mnie ??
zamilkł i wrocił do swoich zajęć .................... dla mnie to było qrewskie zachowanie .....moze ja jestem uczulony na górali ,czuje do nich afront jeszcze z czasow gdy w Krakowie prowadziłem firme budowlaną ,ale takie podejscie i zachowanie do innego rzekłbym słabszego człowieka jest naganne ...........
Nie odrazu Kraków zbudowano
wedłog mnie małe cząsteczki wpływają na duzą rzecz


Krzysztof, jak by tu powiedziec, nie daj malym czastkom wplywac na Twoj bieg myslenia....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
Kowalski
znaczy ze mam przechodzić obojętnie obok qrewskiego zachowania ??
jutro ktoś inny zacznie szmacić mnie bo jestem w czymś slabszy ??
pn dlatego że nie znam norweskiego ??
sory ,ale się nie zgadzam z Tobą na chamstwo trzeba reagować ,nawet gdy Ciebie nie dotyczy ........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
i jeszcze jedno
tytuł tego posta to jest Pytanie nie stwierdzenie
pozdro i miłego ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
To mówisz Krzysztof, że już w dziewięciu krajach pracowałeś i nigdzie ci się nie spodobało
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kow@lski)
Wiking
krzysztof1970krk napisał:
Kowalski
znaczy ze mam przechodzić obojętnie obok qrewskiego zachowania ??
jutro ktoś inny zacznie szmacić mnie bo jestem w czymś slabszy ??
pn dlatego że nie znam norweskiego ??
sory ,ale się nie zgadzam z Tobą na chamstwo trzeba reagować ,nawet gdy Ciebie nie dotyczy ........


Krzysiu, swiata nie zmienisz, co najwyzej mozna zmienic okolicznosci przebywania w nim albo... albo zmienic podejscie /czyli trudniejsza sprawa/... Osobiscie wierze w powodzenie tego drugiego raczej, bo ilez razy mozna zmieniac okolicznosci?... Predzej sie wypalisz...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
krzysztof1970krk napisał:
Kowalski
znaczy ze mam przechodzić obojętnie obok qrewskiego zachowania ??
jutro ktoś inny zacznie szmacić mnie bo jestem w czymś slabszy ??
pn dlatego że nie znam norweskiego ??
sory ,ale się nie zgadzam z Tobą na chamstwo trzeba reagować ,nawet gdy Ciebie nie dotyczy ........


Ja tez uwazam, ze trzeba reagowac na chamstwo, qrestwo, przemoc a zwlaszcza jezeli jest wiadome, ze ten atakowany jest z jakiegos wzgledu " slabszy" i tego tez nauczylam moje dzieci i bardzo u nich chwale i propaguje reagowanie chociaz by byli jedynymi w otoczeniu ktorzy reaguja.

Swiata i ludzi sie nie zmieni, ale obowiazkiem jest reagowac i sie przeciwstawiac chamstwu, qrewstwu, przemocy. mpbbingowi itp.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
To mówisz Krzysztof, że już w dziewięciu krajach pracowałeś i nigdzie ci się nie spodobało

Rosja ,Anglia zajebiście
Canada,Austria w miare
Islandia poczatki dobre
Niemcy ,francja nawet nie chce wspominać
norwegia nic szczególnego poza Dorszami ............
Teraz myśle o Australii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
Basiu brawo za postawe
moze nastepne pokolenia bedą mądrzejsze od nas
w młodziezy pokładam nadzieje ,w Polskiej młodzieży
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Zekke Zekke
(Karla)
Początkujący
Ja bym Krzysiu w polskiej mlodziezy nadzeji nie pokładała zwłaszcza tej młodzieży dorastającej w Norwegi te dzieci za przykładem Norwegów będą bardzo otwarte ale jedno no ewentualnie kilka spotkań z Polakami zmieni szybko ich stosunek bo chamstwo,qrestwo ,złodziejstwo,krętactwo mamy we krwi. Niestety świata nie wyczyścimy z całego gnoju który robimy ale możemy postarać się żeby jak najmniej tego smrodu do nas dochodziło...świat bowiem jest jak królicze gówno.Jak się w nim babrać nie ma ochoty najlepiej unikać kontaktu z osobnikami ,,niskopodłogowymi,,A reakcja jak najbardziej wskazana.Pozatym w takich przypadkach Kodeks Hammurabiego jak najbardziej wskazany
*Jeśli obywatel oko obywatelowi wybił, oko wybiją mu
* Jeżeli kość obywatel złamał, kość złamią mu...itd
Pozdrawiam wieczorową porą tak zupełnie nie po polsku bo ciepło ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok