Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Raizo .... Juliett Kmiin (6861 niezalogowanych)
202 Posty
Agnieszka N.
(AgaN)
Stały Bywalec
Wiecie co tak czytając te posty, zastanawiam skąd się bierze tyle nienawiścido owych "czarnuchów"....mieszkając w "reichu"...znałam i uczyłam się w szkole jakiś czas z "czarnuchami"..byli oni z Kongo, Kamerunu, Namibii, Somali...z bagażem okropnych doświadczeń....wojny, przemoc, śmierć rodziny widziana ich oczyma...rasizm nie wywyodzi się z samego słowa rasizm a to dlatego że nie znamy tych ludzi i nic o nich nie wiemy...to że są jednostki które coś tam sprzedawają to tak jak są polskie jednostki które lubią chlać na potęgę kraść i machmęcić.....trzeba poznać inne kultury, poznać innych ludzi...co my polacy możemy wiedzieć o dalekiej Azji....Afryce...ja miałam to szczęście że poznałam "multi kulti" mieszkając w stolicy Niemiec....Oslo to chyba dzielnica w porównaniu do miasta gdzie podajże teraz co drugi to "czarnuch"...Kiedyś mieszkając w PL też byłam (nie rasistką) ale z niewiedzy coś miałam przeciw teraz przez doświadczenia mam inne zdanie...
A wiecie co...jeszcze zanim zdecydowałam się wyjechać to moi znajomi niemcy powiedzieli że niedługo Norwegia zrobi się na tyle polska co Niemcy tureccy....choć i tutaj spotkałam nie raz turków...
Tak czy siak...możemy być nie wiadomo jakimi rasistami to i tak nic niezmieni...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Bedac politycznie poprawnym.. sa powody przez ktore Afryka nie jest rozwinieta; ani kulturowo, ani tez ekonomicznie.. .. Zreszta.. co mozna powiedziec o ludziach, ktorzy dali sie zlapac w siec na swoim wlasnym podworku(?)..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Sethur napisał:
Bedac politycznie poprawnym.. sa powody przez ktore Afryka nie jest rozwinieta; ani kulturowo, ani tez ekonomicznie.. .. Zreszta.. co mozna powiedziec o ludziach, ktorzy dali sie zlapac w siec na swoim wlasnym podworku(?)..

.... a my jestesmy idealni i w zwiazku z tym mozemy sobie do woli uzywac na nich
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Moze no. wykazuja tendencje rasistowskie, bo wielu obcokrajowcow osiedlajacych sie w No. nie respektuje no. kultury i obyczajow i za zadne skarby nie chce sie " dopasowac "

Moze no. czuja sie wykorzystani - oni tu z sercem na reku a w zamian za to krytyka i niewdziecznosc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
wracajac do tematu...qrwa mac!

qrwa - to nie byle kto!

qrwienie to piekna,wielowiekowa tradycja.potrzeba spoleczna i socjalna,rozladowujaca stres i frustracje...przy okazji,dajaca stabilizacje finansowa

...i wreszczie,czym bylby jezyk polski,bez qrwy!?

reasumujac,jestem za - qrwmy sie na potege!

pzdr. qrewsko ladnypan
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
921 Postów

(I.Z.A.)
Maniak
Znalazłam coś śmiesznego....Kto Ty jesteś?
Jam Kaczorek.
Skąd przybywasz?
Prosto z Tworek.
Jaki znak twój?
Jad spieniony.
Czego nie masz?
Konta, żony....
O czym marzysz?
O korycie.
No, a Polska?
Chyba kpicie.
A co z Lechem?
Będzie świętym.
Pomnik?
Stawiam fundamenty.
Coś o Tusku?
Nienawidzę!
A co z PO?
Nią się brzydzę.
Zmowy, spiski?
Widzę wszędzie.
Rydzyk?
On papieżem będzie.
Naród cały?
Wprost mnie kocha.
Dziękuję.
Noooo ... czas na procha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
irazibialfa napisał:
Znalazłam coś śmiesznego....Kto Ty jesteś?
Jam Kaczorek.
Skąd przybywasz?
Prosto z Tworek.
Jaki znak twój?
Jad spieniony.
Czego nie masz?
Konta, żony....
O czym marzysz?
O korycie.
No, a Polska?
Chyba kpicie.
A co z Lechem?
Będzie świętym.
Pomnik?
Stawiam fundamenty.
Coś o Tusku?
Nienawidzę!
A co z PO?
Nią się brzydzę.
Zmowy, spiski?
Widzę wszędzie.
Rydzyk?
On papieżem będzie.
Naród cały?
Wprost mnie kocha.
Dziękuję.
Noooo ... czas na procha


no faktycznie, bardzo smieszne bardzo "na czasie"( pogrzeb zastrzelonego Rosiaka i atmosfera wokol jego zabojstwa) i bardzo takie.......ynteligentne, bo zart zeby smieszyl, musi byc na pewnym poziomie

co "toto" mialo wniescv do tematu ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
AgaN napisał:
"Polak potrafi" oczewiscie!!!.....jestesmy bardzo flexibel i potrafimy w baardzo wielu przypadkach dostosowac sie....sami piszecie ze polacy to kombinatorzy, itd...umiemy sobie poradzic..bo gdyby tego niebylo to bysmy nie mieszkali w Norge...
Wiele narodow nas chwali za wytrwalosc prosty przyklad..od stuleci wojny..zaczelo sie od Prusow, Szwedow, nawet dalismy rade Imperium Osmanskim...a i z bolszewikami bylo goraco....juz nie wspomne o III Rzeszy...gnebieni bylismy pod zaborami...dalismy rade i damy obojetnie gdzie czy w kraju czy na obczyznie....mozemy sie "integrowac" z norwegami...ale historie i pochodzenie nikt nam nie wymarze i uwazam ze powinnismy znalesc ta strone gdzie polacy sa mocni....bo mozemy wiele jak nam oczewiscie skrzydel nie podetna...ja w to wierze ze potrafimy wiele jak chcemy


pieknie napisane
sam bym tego lepiej nie ujoł
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
921 Postów

(I.Z.A.)
Maniak
Fiona66 napisał:
irazibialfa napisał:
Znalazłam coś śmiesznego....Kto Ty jesteś?
Jam Kaczorek.
Skąd przybywasz?
Prosto z Tworek.
Jaki znak twój?
Jad spieniony.
Czego nie masz?
Konta, żony....
O czym marzysz?
O korycie.
No, a Polska?
Chyba kpicie.
A co z Lechem?
Będzie świętym.
Pomnik?
Stawiam fundamenty.
Coś o Tusku?
Nienawidzę!
A co z PO?
Nią się brzydzę.
Zmowy, spiski?
Widzę wszędzie.
Rydzyk?
On papieżem będzie.
Naród cały?
Wprost mnie kocha.
Dziękuję.
Noooo ... czas na procha


no faktycznie, bardzo smieszne bardzo "na czasie"( pogrzeb zastrzelonego Rosiaka i atmosfera wokol jego zabojstwa) i bardzo takie.......ynteligentne, bo zart zeby smieszyl, musi byc na pewnym poziomie

co "toto" mialo wniescv do tematu ?
.....Jaka Polska takie żarty! To żenada nie kraj!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
A można się dowiedzieć co tak się nie spodobało w tym wierszyku? Gdyby tak się czasami włączało polskie teve to by się zauważyło jak taki jeden mały polityk bez bicia się przyznał, iż był na silnych środkach uspokajających w trakcie kampanii wyborczej i dlatego był taki miły, spokojny, i nawołujący do zgody narodowej.No ale teraz już jest bez prochów i już będzie inaczej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok