Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Raizo .... Juliett Kmiin (6917 niezalogowanych)
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
I żeby było jasne i bez niedomówień :Jestem RASISTĄ !
jak wiekszość bialych :nienawidze czarnych i ciapatych !
z tą tylko róznicą ze ja mowie Prawde glośno i wyrażnie ,a miliony kryją się z tym bo tak jest poprawnie politycznie
ktoś poruszył temat rasizmu Polaków to ja odpowiadam ,wsród Polaków jest garstka rasistów w porównaniu do liczby mieszkańców ,w norkowni jest wiecej rasistów biąrąc rzecz proporcjonalnie ....
i nikt mi nie powie ze jest inaczej ,znam życie i znam realia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
A wiesz, ze w No rasizm jest karalny grzywna albo wiezieniem do 2 lat - § 135a.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
AgaN napisał:
"Polak potrafi" oczewiscie!!!.....jestesmy bardzo flexibel i potrafimy w baardzo wielu przypadkach dostosowac sie....sami piszecie ze polacy to kombinatorzy, itd...umiemy sobie poradzic..bo gdyby tego niebylo to bysmy nie mieszkali w Norge...
Wiele narodow nas chwali za wytrwalosc prosty przyklad..od stuleci wojny..zaczelo sie od Prusow, Szwedow, nawet dalismy rade Imperium Osmanskim...a i z bolszewikami bylo goraco....juz nie wspomne o III Rzeszy...gnebieni bylismy pod zaborami...dalismy rade i damy obojetnie gdzie czy w kraju czy na obczyznie....mozemy sie "integrowac" z norwegami...ale historie i pochodzenie nikt nam nie wymarze i uwazam ze powinnismy znalesc ta strone gdzie polacy sa mocni....bo mozemy wiele jak nam oczewiscie skrzydel nie podetna...ja w to wierze ze potrafimy wiele jak chcemy


wniosek prosty jak nie mamy bata nad sobą to nici z patriotyzmu.
Kiedy tylko odzyskaliśmy niepodległość to i tak "każdy sobie rzepkę skrobie" bo przecież wszyscy tak robią, władza nas robi w konia to i my ją.
kiedy następna okupacja będzie żeby Polacy sami sobie pod górkę nie robili?
"Polak potrafi" tylko czy to aby nie ma więcej wad niż zalet??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
a wiesz ze norwegia odprawiła spowrotem do indi 4 tyś paków
norki mają dość płacenia podatków na nierobów pakistańskich i na czarnuchów
w navie 99 % to kolorowi po zasiłki i norki mają juz tego dość
nawiasem pisząc gdyby nie ropa i gaz ktorych wydobicia nauczyli ich amerykańscy naukowcy (polskiego pochodzenia)
wcześniej wspólnie z islanderami okradanie europy z ryb to norwegia byłaby w głębokiej i czarnej dziurze ......
a ja za mój Rasizm moge być co najwyżej pocałowany w moją pupcie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kow@lski)
Wiking
krzysztof1970krk napisał:

a ja za mój Rasizm moge być co najwyżej pocałowany w moją pupcie


Krzysztof, nie bardzo bys lubil innych w Polsce, nie bardzo lubisz Polakow w innych /jak do tej pory w dziewieciu/ krajach. Moze jest cos co lubisz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
barbara67 napisał:
A wiesz, ze w No rasizm jest karalny grzywna albo wiezieniem do 2 lat - § 135a.

aaaa to dlatego glosno nic nie mowia, ale za to przy piwku i sam na sam to pokazuja jak bardzo "uwielbiaja" czarnych

norki to straszni rasisci tyle ze glosno o tym sie nie mowi bo to temat tabu w norwegii

powinni zrobic porzadek z tymi czarnuchami co sprzedaja dragi na ulicy, laza po zasilki, ogolnie nierobow....


no ale im nie przeszkadzaja nawet stada narkomanow na ulicach w centrum oslo to co tam jakis czarny sprzedajacy amfe czy tez hasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Ciekawe skąd te czarnuchy mają tą amfę??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Zekke Zekke
(Karla)
Początkujący
Kow@lski napisał:
krzysztof1970krk napisał:

a ja za mój Rasizm moge być co najwyżej pocałowany w moją pupcie


Krzysztof, nie bardzo bys lubil innych w Polsce, nie bardzo lubisz Polakow w innych /jak do tej pory w dziewieciu/ krajach. Moze jest cos co lubisz?



Krzysztof nie napisał ze nie lubi polakow conajwyżej skrytykował zachowanie swoich rodakow znajdujacych sie poza granicami PL. I tak jak wiele osob ma zastrzezenia . Wielu z nas jest rasistami tylko kazdy z nas uwaza ze ,, po to mamy cztery sciany i sufit aby brudy swoje prac w domu,, a on otwarcie sie do tego przyznaje.
Jesli chodzi o rasizm w norge mały przykład z 2008 roku wyborcza.pl/1,76842,5756871,Norwegowie_n...rego_duchownego.html
Nikt nie spedził w więzieniu nawet jednego dnia wiec nawet norwedzy moga miec naprawde dosc tego że tak bardzo pokolorowali swoje społeczeństwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Zekke Zekke
(Karla)
Początkujący
Jedna myśl więcej
Wielu z nas uprawia ten swoj rasizm pokątnie tylko nikt głośno o tym nie mówi nie dlatego że sie to nie wypada ale dlatego że wielu jest świadomych tego ze wiążą sie z tym konsekwencje prawne pytanie co mogłoby się stać gdyby ogłoszono jeden dzień bezprawia ?

pozdrawiam o poranku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Zekke Zekke
(Karla)
Początkujący
Wracając jeszcze do naszych rodaków wygrzebałam cosik.
www.smog.pl/wideo/14150/czy_wiesz_co_to_jest_ponglish/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok