Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Raizo .... Juliett Kmiin (6934 niezalogowanych)
202 Posty
Agnieszka N.
(AgaN)
Stały Bywalec
o kurde.....jest ktos kto w koncu cos zauwazyl i napisal otwarcie!!! Barwo!!!

Drogi Ziomku....mieszkajac za Odra tez nie moglam tego zrozumiec...donosy w pracy...i takie tam....tylko ze tam jeszcze wielkie udawanie np. slazak...po pradziadzie dostal obywatelstwo a niemiec pelna geba...nawet dobrze wyslowic po niemiecku nie umial a deutscher ze az z daleka pokazywal....
ja mialam znajmosci w innych nacjach...turcy to dopiero narod na obczyznie jakby mogli to by oko za swojego oddali...rosjanie zawsze pomocni...jak mialam problem zawsze znajmomi rosjanie mi pomagali..polacy..hmmm jakby mogli to by jeszcze klamki w dzwiach powykrecali....ale to bylo w Deutschland ..podkreslam .....nie spotkalam w Norge jeszcze nikogo takiego polskiego co by mi zle zyczyl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
gama28 napisał:
Nie ważne jak było i jak jest, ale aby zrobić wszystko, żeby było lepiej. Ze swej strony robię wszystko, naprawdę wszystko, żeby złej opinii nie powielać. Kto mnie zna, ten wie Grunt to patrzeć na siebie, a nie na innych. Wierzę, że opinia, jaką inni mają o nas i my sami o sobie, jako Polacy, wkrótce się zmieni, tylko trzeba nad tym trochę popracować
Gama : wiara czyni cuda ,trzymam kciuki za Ciebie i Tobie podobnych ............!!!!!!
i napietnuje tych co ponizają innych dlatego ze są krocej w nowegi,mniej zarabiają ..........itp itd.....dlatego że są słabsi .........
jednym słowem jepać qrwy !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
cos z tym naszym narodem, nie potrafimy sie trzymac razem
musi sie wydarzyc jakas tragedia zeby sie jakos polaczyc
tak w innych narodach to razem imprezuja, smieja sie, pracuja, pomagaja sobie
ja przywyklam...ale wciaz mam nadzieje ze sie to zmieni
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
AgaN napisał:
o kurde.....jest ktos kto w koncu cos zauwazyl i napisal otwarcie!!! Barwo!!!

Drogi Ziomku....mieszkajac za Odra tez nie moglam tego zrozumiec...donosy w pracy...i takie tam....tylko ze tam jeszcze wielkie udawanie np. slazak...po pradziadzie dostal obywatelstwo a niemiec pelna geba...nawet dobrze wyslowic po niemiecku nie umial a deutscher ze az z daleka pokazywal....
ja mialam znajmosci w innych nacjach...turcy to dopiero narod na obczyznie jakby mogli to by oko za swojego oddali...rosjanie zawsze pomocni...jak mialam problem zawsze znajmomi rosjanie mi pomagali..polacy..hmmm jakby mogli to by jeszcze klamki w dzwiach powykrecali....ale to bylo w Deutschland ..podkreslam .....nie spotkalam w Norge jeszcze nikogo takiego polskiego co by mi zle zyczyl

AGUNIU
w raichu przepracowałem dokładnie 2 lata i 9 miesiecy
i dokładnie powtorze to samo co Ty
Turasy trzymały się razem jeden za drugim w ogień pojdzie , a pomocną dłoń podał mi Rosjanin ktory znał mnie moze miesiąc ,moze dwa
cała naga prwda o polakach ,a było nas tam kilkunastu w jednym domu i nikt mi nie pomogł .........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
krzysztof ale swiata nie zmienisz, zawsze bedzie ktos kto sie wozil bedzie bo wiecej zarabia, bo ma lepszy samochod, bo ma wiekszy dom, bo dluzej mieszka za granica i wszystkie rozumy pozjadal itp
olewac, ignorowac, zostawic takich ludzi samych ze soba co by sobie pogadali z kims na swoim poziomie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
ania_s napisał:
cos z tym naszym narodem, nie potrafimy sie trzymac razem
musi sie wydarzyc jakas tragedia zeby sie jakos polaczyc
tak w innych narodach to razem imprezuja, smieja sie, pracuja, pomagaja sobie
ja przywyklam...ale wciaz mam nadzieje ze sie to zmieni


ja tam Nigdy nie przywykne
zawsze bede napiętnował takie zachowanie
i nazywał rzeczy po imieniu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
ania_s napisał:
krzysztof ale swiata nie zmienisz, zawsze bedzie ktos kto sie wozil bedzie bo wiecej zarabia, bo ma lepszy samochod, bo ma wiekszy dom, bo dluzej mieszka za granica i wszystkie rozumy pozjadal itp
olewac, ignorowac, zostawic takich ludzi samych ze soba co by sobie pogadali z kims na swoim poziomie


moze ja stary i durny ,ale ignorował takiego zachowania nie moge ,niepoprawny idealista moze jestem ,ale juz sie nie zmienie
ale wierze w młodą Polskę i młodych Polaków
takich jak Wy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
Krzysztof , nie wkładaj wszystkich Polaków do jednego worka.....mnie akurat dużo pomogli właśnie Polacy.
Wiem.....wiem , że są to wyjątkowe sytuacje , ale są......
Sympatycznych i pomocnych też można spotkać.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
Wilku
Broń mnie boże ,wcale tego nie robie ,jest Wielu Polaków ktorzy pomagaja innym Bezinteresownie ,poznałem ich na świecie kilku ,ale to tylko garstka ,mała kropelka w morzu Zawiści ,zazdrości ,niechęci ....itp itd
Ale Masz racje są gwiazdki które rozświetlają czarną rzeczywistość ................
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok