Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
26 Postów

(BDSM666)
Wiking
no dużo, ale tutaj tak kosztuje posiadanie auta w norwegi to luksus a naprawianie jeszcze większy,w tym kraju najlepiej kupować nowe i pozbywać się jak kończy się okres gwarancyjny ,albo trupa za 10000 nok z przeglądem na 2 lata jeździć bez dokładania a w ostatni dzień ważnego przeglądu złomować i kupić następnego trupa .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Bogdan Tracz
(BogdanTracz1)
Stały Bywalec
od umowy kredytowej mozesz odstapic w ciagu 14 dni. Reguluje to prawo o angrerett, zwykle razem z umowa kredytowa przychodzi formularz odstapienia od umowy. Pytanie, co jest napisane w umowie kupna samochodu. Jesli nabywca wiedzial o wadzie samochodu, to kiepsko. Natomiast, jesli sprzedawca ukryl wade, istotna, to mozesz sie wycofac z zakupu i umowy kredytowej, ktora tego zakupu dotyczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
malgosia1 napisał:
Witam mam pytanko...
otoz ile jest czasu na zwrot i odstapienie od umowy kredytowej auta ktore zostalo zakupione tydzien temu i okazalo sie ze trzeba wymienic filtr czastek stalych koszt z tego co wiem miedzy 20-30 tys kr a kupno auta 85 tys.kr...

Czasu nie ma wcale, czyli zero.
Zakup samochodu to nie zakup przez internet i zadnych 14 dni nie ma.
Mozesz sprawe zglosic do forbrukerradet.no i oni moze sie twoja sprawa zajma.

www.forbrukerradet.no/forside/bil/kjop-o...misfornoyd-med-kjop/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
malgosia1
(malgosia1)
Wiking
Norweg
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
malgosia1
(malgosia1)
Wiking
Juz dzwonilam do adwokata i powiedzial ze zajmjie sie ta sprawa
Wlasnie czesto slyszalam o tym ze jest cos takiego jak rękojmia i ze moge zwrocic auto w ciagu X dni od kupna...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a majtki do ilu dni można zwrócić do sklepu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
malgosia1
(malgosia1)
Wiking
W umowie jest napisane bilen selges<som de er>
ale nic nie bylo napomniane o tej usterce ani nie jest wymienione w umowie..czyli gosciu ukryl blad.Malo tego wykasowal go z pamieci przed moim przyjazdem a mi sie kontrolka zapalila dopiero po przejechaniu kilku km...musial tak zrobic bo ja bedac dzisiaj na warsztacie to tez wykasowali mi ten blad ale po 5km znowu sie zapalil ta sama akcja co z gosciem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
malgosia1
(malgosia1)
Wiking
Panie Janku chyba po to jest to forum zeby zapytac jezeli ktos czegos nie wie albo slyszal to czy tamto i chce sie upewnic wiec po co dodawanie tych glupich komentarzy?Aby tylko punktow nałapać czy jest Pan samotnym zgredem i nie ma Pan lepszego zajecia?Jak sie nie podoba to zawsze mozna nie czytac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
kilka dni temu wklejałem tu norweskie prawo i 3 punkty, kiedy można odstąpić od umowy kupna-sprzedaży auta
wymiana filtra na pewno pd żaden nie podchodzi
ani opon
ani wycieraczek
ani dywaników
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Bogdan Tracz
(BogdanTracz1)
Stały Bywalec
To masz argument, zeby odstapic od umowy. Bilen selges som den er, oznacza nic mniej, czy wiecej, ze samochod sprzedaje sie w takim satanie, w jakim jest. Nie zwalnia to jednak sprzedawcy z poinformowania nabywcy o wadach, ktore nie sa widoczne, czy do stwierdzenia po krotkiej jezdzie probnej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok