Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Ile jest czasu na zwrot auta ? - Norwegia

16 Postów
malgosia1
(malgosia1)
Wiking
Witam mam pytanko...
otoz ile jest czasu na zwrot i odstapienie od umowy kredytowej auta ktore zostalo zakupione tydzien temu i okazalo sie ze trzeba wymienic filtr czastek stalych koszt z tego co wiem miedzy 20-30 tys kr a kupno auta 85 tys.kr...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
nagle się okazało
filtr należy wymienić po przebiegu około 160 - 180 tys km
i kupujący powinien to wiedzieć
chyba, że przebieg sfałszowany
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
malgosia1
(malgosia1)
Wiking
no wlasnie nie nagle bo godzine od wyjazdu od tego goscia zadzwonilam ze jest tak i tak ze pali sie kontrolka DPF...powiedzial ze mamy sie niczym nie przejmowac i ze wszystko ok.tak wiec zrobilam ale nie dawalo mi to spokoju wiec poszlam z tym na warsztat i okazalo sie wlasnie ze najlepiej oddac to auto bo za duzy koszt naprawy.wiec napisalam do goscia ze albo pokryje caly koszt albo oddaje samochod a on na to ze nie ze samochodu nie przyjmie i nic nie bedzie placil...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
wszystkie filtry w samochodzie są uważane jako rzeczy wymienne i zużywające się, za które sprzedawca nigdy nie ponosi odpowiedzialności
przejedź za dwadzieścia kilometrów pełny gaz na trójce, może pomoże
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów

(BDSM666)
Wiking
bez papugi się nie obejdzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów

(BDSM666)
Wiking
to nasz czy norek ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
malgosia1
(malgosia1)
Wiking
Panie Janku juz tak robilam i dupa blada...no tak ale on w umowie nie napisal ze filter jest taki i taki ze do wymiany..ja wiem ze i rozumiem to ze kupujac uzywane auto musze sie liczyc z ewentualnym kosztem wymiany czegos i w wielu przypadkach jest to konieczne ale kurcze w tym przypadku jest to 25% wartosci auta to chyba za duzo?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
rzecz święta, którą każdy chcący kupić auto na ropę powinien wiedzieć
po przebiegu około 180 tyś km należy wymienić filtr cząstek stałych, wtryski i dwumasę
alatego lepiej kupić auto z przebiegiem 250, bo już ktoś to musiał zrobić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Maciek Milaniak
(MaciekM)
Wiking
niekoniecznie trzeba wymieniac odrazu. sa srodki chemiczne do czyszczenia, koszt takiej uslugi +- 3k nok
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
MaciekM napisał:
niekoniecznie trzeba wymieniac odrazu. sa srodki chemiczne do czyszczenia, koszt takiej uslugi +- 3k nok
-----
...i wariant PL. Filtr w pi....i spokój. Koszt 1000 nok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok