Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Problem z NaV -sykepenger - Norwegia

10 Postów
Wiking
Witam man problem jak w tytule Nav od listopada 2014 nie wyplacil mi ani pól øre za wypdek jestem bez pomyslu staralem sie o social ale mi odmowili jestem juz bez kasy na lekarza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Nav1 napisał:
Witam man problem jak w tytule Nav od listopada 2014 nie wyplacil mi ani pól øre za wypdek jestem bez pomyslu staralem sie o social ale mi odmowili jestem juz bez kasy na lekarza
A pracowales?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
iza nowak
(nowa2014)
Początkujący
to sie rozpisales, a moze wiecej info ? przeciez pisza powod dlaczego nie chca placic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
Tak pracowalem za pierwsze 16 dni wyplacil mi pracodawca I potem zostaly dokumenty do NAV DOSTALEM OD NICH PISMO ZE ZGLOSZENIE ZOSTALO PRZYJETE wysllem do nich loons-y oraz umowe i jest cisza chodze pytam i nic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Jacek B
(Jack2)
Nowicjusz
A dobrze zakreśliłeś na druku kratki jak oddawałeś do NAV oni Ci tego nie powiedzą a najlepiej wejdź na swoją stronę NAV zaloguj się i napisz do nich czemu Ci nie płaca dwa dni i masz odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
Pierwsze 16 dni zaplacila moja firma potem dostalem info od Nav ze dostali zgloszenie ja se swojej strony doslalem do nich moja umowe I loons-y oraz na bierzaco zwolnienia .chodzilem dopytywac czy Nic nie brakuje to dostalem info ze papiery sa wsxystkie I tak czekam od stycznia chodze do nich raz w tygodniu I ciagle slysze prosze czekac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
napisz skarge i zadaj rozmowe z kierownikiem
a najlepiej wez norwega ze soba albo niech szef zadwoni do nich
i pisz o socjal kolejna skarge
a do lekarz idz i wez giro i zanies do nav i rachunki za dom i prad
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
Papiery pomagala mi wypelniac ksiegowa w pracy I potem w boksie Nav-u trafilem na Pania z Polski która jeszcze raz weryfikowala Te papiery
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
Dzieki pawel Piotr na to nie wpadlem super pomysl nie wiedzialem ze,tak mozna z rachinkami I ze zwolnieniem zrobic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Nav1 napisał:
Pierwsze 16 dni zaplacila moja firma potem dostalem info od Nav ze dostali zgloszenie ja se swojej strony doslalem do nich moja umowe I loons-y oraz na bierzaco zwolnienia .chodzilem dopytywac czy Nic nie brakuje to dostalem info ze papiery sa wsxystkie I tak czekam od stycznia chodze do nich raz w tygodniu I ciagle slysze prosze czekac

Sprawy dotyczace wyplat pienieznych z NAV maja swoj czas rozpatrywania (behandlingstid). Nie wiem gdzie w Norwegii jestes zameldowany, ale np. w Oslo czas oczekiwania dot. chorobowego wypadkowego wynosi okolo 4 miesiace, w Rogaland jest to juz 6 miesiecy.
Ktos wczesniej radzil, abys napisal do NAV ze swojego "NAVowego" profilu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok