Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

98 Postów
Ladne po Mezu
(ambra)
Początkujący
Zuzel?! Marianek jak ogladasz to tylko .....FALBUZ ZG!!!poz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
ambra napisał:
Zuzel?! Marianek jak ogladasz to tylko .....FALBUZ ZG!!!poz

szacunek ma, bo ekipa zasłuzona, ale moje serce bije dla Tarnowskiej Unii
Pierwszy raz na zywo widziałem żużel własnie tak i jako młody dzieciak zakochałem sie na zabój w tym czarnym sporcie, który oddziela chłopców od mezczyzn

Mam za to kolezke z Wlkp (Leszno) > on zawsze ma cos na inne kluby, np: minuta ciszy dla zdechłej myszy....
Ja az tak sie nie spinam, ale jak tylko mam okazje i czas, to z checią oglądam i fascynuje sie żużlem!
I póki co mam swoje 5 minut > moi pupile są na topie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
marianek napisał:
ambra napisał:
Zuzel?! Marianek jak ogladasz to tylko .....FALBUZ ZG!!!poz

szacunek ma, bo ekipa zasłuzona, ale moje serce bije dla Tarnowskiej Unii
Pierwszy raz na zywo widziałem żużel własnie tak i jako młody dzieciak zakochałem sie na zabój w tym czarnym sporcie, który oddziela chłopców od mezczyzn

Mam za to kolezke z Wlkp (Leszno) > on zawsze ma cos na inne kluby, np: minuta ciszy dla zdechłej myszy....
Ja az tak sie nie spinam, ale jak tylko mam okazje i czas, to z checią oglądam i fascynuje sie żużlem!
I póki co mam swoje 5 minut > moi pupile są na topie


Prawdziwych mezczyzn od chlopczykow to mozesz sobie odroznic maryjanek ogladajac mecz RUGBY VS. Pilka kopana

Ech te uzelowane pedalskie playboye calujace sie po dupie po kazdym zdobytym golu!!!

Te maryjanek nie to zebym sie czepial bo juz uzgodnilismy ze moj Edziulek brzydki jest
ale nie boisz sie tak umawiac z polakami z NO na zuzel?
Tyle tu ludziom krwi napsules ze moze jakis HEJTERS umowic sie z Toba pod pretekstem zuzla a tak naprawde lomot Ci spuszcza
Tak tylko z troski pytam i wczuwam sie w wasze konwersacje!!!
Poki co zaczynam was rozumiec, ale i tak uwazam ze polacy powinni trzymac sie razem i po sobie nie jezdzic!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Dj De lux napisał:
marianek napisał:
ambra napisał:
Zuzel?! Marianek jak ogladasz to tylko .....FALBUZ ZG!!!poz

szacunek ma, bo ekipa zasłuzona, ale moje serce bije dla Tarnowskiej Unii
Pierwszy raz na zywo widziałem żużel własnie tak i jako młody dzieciak zakochałem sie na zabój w tym czarnym sporcie, który oddziela chłopców od mezczyzn

Mam za to kolezke z Wlkp (Leszno) > on zawsze ma cos na inne kluby, np: minuta ciszy dla zdechłej myszy....
Ja az tak sie nie spinam, ale jak tylko mam okazje i czas, to z checią oglądam i fascynuje sie żużlem!
I póki co mam swoje 5 minut > moi pupile są na topie


Prawdziwych mezczyzn od chlopczykow to mozesz sobie odroznic maryjanek ogladajac mecz RUGBY VS. Pilka kopana

Ech te uzelowane pedalskie playboye calujace sie po dupie po kazdym zdobytym golu!!!

Te maryjanek nie to zebym sie czepial bo juz uzgodnilismy ze moj Edziulek brzydki jest
ale nie boisz sie tak umawiac z polakami z NO na zuzel?
Tyle tu ludziom krwi napsules ze moze jakis HEJTERS umowic sie z Toba pod pretekstem zuzla a tak naprawde lomot Ci spuszcza
Tak tylko z troski pytam i wczuwam sie w wasze konwersacje!!!
Poki co zaczynam was rozumiec, ale i tak uwazam ze polacy powinni trzymac sie razem i po sobie nie jezdzic!!!


A jak ZYZAK zrobi swoje forum to przeniose sie do niego, a was nie zaprosze he he he
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
Dj.... cos tam-


"Nie mam nic do polakow przyjezdzajacych tutaj bo kazdy ma prawo byc gdzie chce, ale uwazam ze ludzie tacy jak Ty ktorzy przyjezdzaja sie tylko nachapac i wracaja z NOK-ami do PL powinni miec o 1/3 lub 1/2 nizsze stawki od tych co tu mieszkaja na stale"

"Poki co zaczynam was rozumiec, ale i tak uwazam ze polacy powinni trzymac sie razem i po sobie nie jezdzic!!!"

ty albo masz rozdwojenie jazni albo juz ci norskie parowki szkodza,bo sam sobie zaprzeczasz.

najpiew dzielisz polakow na tych co tu chca zostac/ czyli wg.ciebie lepszych/ i na tych co chca sie "nachapac"/czyli gorszych/pracujac tutaj tylko jakis czas,kilka miesiecy ,kilka lat.

a pozniej piszesz

ze powinnismy trzymac sie razem......?
ci lepsi z tymi gorszymi.... to jakby gestapo mieszkalo razem z wiezniami w jednym baraku,i jeszcze sie kochali, cos ci w rozumku szwankuje kolego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
Dj De lux napisał:


Prawdziwych mezczyzn od chlopczykow to mozesz sobie odroznic maryjanek ogladajac mecz RUGBY VS. Pilka kopana

Ech te uzelowane pedalskie playboye calujace sie po dupie po kazdym zdobytym golu!!!

Te maryjanek nie to zebym sie czepial bo juz uzgodnilismy ze moj Edziulek brzydki jest
ale nie boisz sie tak umawiac z polakami z NO na zuzel?
Tyle tu ludziom krwi napsules ze moze jakis HEJTERS umowic sie z Toba pod pretekstem zuzla a tak naprawde lomot Ci spuszcza
Tak tylko z troski pytam i wczuwam sie w wasze konwersacje!!!
Poki co zaczynam was rozumiec, ale i tak uwazam ze polacy powinni trzymac sie razem i po sobie nie jezdzic!!![/quote]

Ty jednak jestes" inny"......

"Napsułem krwi" tylko takim dziwnym typom jak ty, których jakos sie nie boje....
Dlatego umawiam sie z ludzmi, bo są normalni, zwłaszcza ci co kochają żuzel!
Ty wyłapałbys miejscówke w kuferku i musiałbys opuscic mój zacny pojazd gdzies w połowie drogi

ps: "użelowane" ???
Ty naprawde chodziłes do szkoły pod górke gdzies pod Grójcem.....(?)
Poza tym nie załuj ludziom zelu, bo to ze tobie włosy wyszły w tak młodym wieku, nie usprawiedliwia cie ani troche!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
91 Postów

(Asiab)
Początkujący
a ja mam trochę w dupie kto zaczął, Jasna czy Marianek, nie w temacie jestem, ale wtrącę że też kocham żużel
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
Asiab napisał:
a ja mam trochę w dupie kto zaczął, Jasna czy Marianek, nie w temacie jestem, ale wtrącę że też kocham żużel

Dla Downow tak jak Nascar. Skret tylko w lewo bo nie ogarną.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
91 Postów

(Asiab)
Początkujący
A to Ty w temacie, przynajmniej wiesz, że w lewo jeżdżą, ja znam gwiazdy co chodzą na mecze, a tego nie ogarniają

p.s bardzo nie lubię używania bezpodstawnie określenia 'down'
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
Asiab napisał:
A to Ty w temacie, przynajmniej wiesz, że w lewo jeżdżą, ja znam gwiazdy co chodzą na mecze, a tego nie ogarniają

p.s bardzo nie lubię używania bezpodstawnie określenia 'down'


Moge mowic Macki z Klanu lub Corky - jak wolisz

offtop

Rodzina oczekuje na syna downa.
- nagle gasnie swiatlo i slychac dzwonek do drzwi
- ojciec, to pewnie korki.

Dla mlodych wyjasnienie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok