Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

17146 Postów

(jasta102)
Maniak
myślałem, że nie rozmawiamy o przekrętach
a o biznesie dostępnym dla wszystkich

serwisy.gazetaprawna.pl/nieruchomosci/ar...m_wciaz_spadaja.html
"Nie ma w Polsce miasta, w którym mieszkania z rynku wtórnego nie potaniałyby w tym roku. Ten trend będzie się nadal utrzymywał" - powiedział PAP Marcin Drogomirecki z serwisu Oferty.net.

Największy spadek cen zanotowano w Sopocie. We wrześniu metr kwadratowy mieszkania w tym nadmorskim kurorcie był o 585 zł tańszy niż w styczniu br. Ceny spadły też m.in. w Gdyni - o 276 zł, w Krakowie - o 263 zł, Bydgoszczy - o 235 zł, Poznaniu - o 232 zł, Warszawie - o 207 zł i Łodzi - o 203 zł.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
jasta102 napisał:
myślałem, że nie rozmawiamy o przekrętach
a o biznesie dostępnym dla wszystkich

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
jasta102 napisał:
myślałem, że nie rozmawiamy o przekrętach
a o biznesie dostępnym dla wszystkich

serwisy.gazetaprawna.pl/nieruchomosci/ar...m_wciaz_spadaja.html
"Nie ma w Polsce miasta, w którym mieszkania z rynku wtórnego nie potaniałyby w tym roku. Ten trend będzie się nadal utrzymywał" - powiedział PAP Marcin Drogomirecki z serwisu Oferty.net.

Największy spadek cen zanotowano w Sopocie. We wrześniu metr kwadratowy mieszkania w tym nadmorskim kurorcie był o 585 zł tańszy niż w styczniu br. Ceny spadły też m.in. w Gdyni - o 276 zł, w Krakowie - o 263 zł, Bydgoszczy - o 235 zł, Poznaniu - o 232 zł, Warszawie - o 207 zł i Łodzi - o 203 zł.




Ceny mieszkań na rynku wtórnym spadły w tym roku we wszystkich miastach w Polsce, a to nie koniec obniżek - wynika z raportu Oferty.net i Open Finance.

Publikacja: 24 października 2011, 18:16 Aktualizacja: 26 października 2011, 15:58
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Stały Bywalec
Ewentualne straty w zyskach,to będzie tylko mały niedosyt,że można było ciut więcej.Ale nie ma co być zachłannym,i nad tym bynajmniej nie boleje,może w przyszłym roku dla drugiego dziecka coś się lepiej zlokalizuje (żeby się razem nie gniotły w jednym M,do nauki trzeba przestrzeni).
Ważne żeby cały czas z przodu był plus,no i oczywistym żeby ten plus płodził małe plusiki-ciągle i nieustannie.
Minus jednak nigdy nie da plusa,może jednak spłodzić jeszcze większego minusa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Izzy napisał:
jasta102 napisał:
myślałem, że nie rozmawiamy o przekrętach
a o biznesie dostępnym dla wszystkich

serwisy.gazetaprawna.pl/nieruchomosci/ar...m_wciaz_spadaja.html
"Nie ma w Polsce miasta, w którym mieszkania z rynku wtórnego nie potaniałyby w tym roku. Ten trend będzie się nadal utrzymywał" - powiedział PAP Marcin Drogomirecki z serwisu Oferty.net.

Największy spadek cen zanotowano w Sopocie. We wrześniu metr kwadratowy mieszkania w tym nadmorskim kurorcie był o 585 zł tańszy niż w styczniu br. Ceny spadły też m.in. w Gdyni - o 276 zł, w Krakowie - o 263 zł, Bydgoszczy - o 235 zł, Poznaniu - o 232 zł, Warszawie - o 207 zł i Łodzi - o 203 zł.




Ceny mieszkań na rynku wtórnym spadły w tym roku we wszystkich miastach w Polsce, a to nie koniec obniżek - wynika z raportu Oferty.net i Open Finance.

Publikacja: 24 października 2011, 18:16 Aktualizacja: 26 października 2011, 15:58

Od marca 2011 r. do marca 2012 r. najbardziej potaniały mieszkania używane w Łodzi - o 7,8 proc. i w Kielcach - o 7,6 proc. Zdaniem analityków tendencja do spadku cen utrzyma się w najbliższych miesiącach, ale nie należy spodziewać się wielkich obniżek


W okresie tym najbardziej potaniały mieszkania w Łodzi i Kielcach.

Spadki cen ofertowych na rynku wtórnym powyżej 7 proc. analitycy serwisu Oferty.net zanotowali także we Wrocławiu - o 7,5 proc. i Gdyni - o 7,1 proc. W Krakowie w analizowanym czasie obniżki cen lokali wyniosły 6,1 proc.
www.forbes.pl/artykuly/sekcje/wydarzenia...-beda-tansze,26746,1
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów

(Haniia)
Nowicjusz
Witam)) nie przepadam za Toba marianek<niektore Twoje teksty>ale faktycznie nie zaczales pierwszy)))jasna zaczela,doszlam do 5 strony i mi sie znudzilo czytanie hehe .marianek Ciebie pozdrawiam bo ogladasz zuzel moj ulubiony sport )))dodam ze z niektorymi Twoimi wypowiedziami sie zgadzam poniewaz ...........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
Izzy napisał:
[/quote]

to już bardziej nie dało sie kasy zmarnować hahahahahaha
mieszkanko kupione od wnuczka św pamieci babci za 40 tyś -remontu nie liczę bo to sama przyjemność z badziewia zrobić cacko projekty po znajomości 6000 zł w centrum wynajęte na salon kosmetyczny 2800 ty policz bo ja nie liczę
za pół miliona z 5 takich mogę wytargać albo 7 jak uderzę do znajomych w gminie [/quote]

Mozesz mi moja droga powiedziec, po co w takim razie wysłałas meża do roboty do norge, kiedy ty taka gramotna jestes i mozesz wytargac nawet 7 ....(?)

Nie zebym sie czepiał, ale jakos mi to nie pasuje......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
marianek napisał:
Izzy napisał:



nikt nikogo nigdzie nie wysyłał
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
Haniia napisał:
Witam)) nie przepadam za Toba marianek<niektore Twoje teksty>ale faktycznie nie zaczales pierwszy)))jasna zaczela,doszlam do 5 strony i mi sie znudzilo czytanie hehe .marianek Ciebie pozdrawiam bo ogladasz zuzel moj ulubiony sport )))dodam ze z niektorymi Twoimi wypowiedziami sie zgadzam poniewaz ...........

Ty to jednak umiesz czytać ze zrozumieniem.. Gratuluję

Jasna zaczęła..

cofnij się o 10miesięcy i pogadamy wtedy.. albo po prostu do pierwszej strony tego tematu


Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
Jasna napisał:
Haniia napisał:
Witam)) nie przepadam za Toba marianek<niektore Twoje teksty>ale faktycznie nie zaczales pierwszy)))jasna zaczela,doszlam do 5 strony i mi sie znudzilo czytanie hehe .marianek Ciebie pozdrawiam bo ogladasz zuzel moj ulubiony sport )))dodam ze z niektorymi Twoimi wypowiedziami sie zgadzam poniewaz ...........

Ty to jednak umiesz czytać ze zrozumieniem.. Gratuluję

Jasna zaczęła..

cofnij się o 10miesięcy i pogadamy wtedy.. albo po prostu do pierwszej strony tego tematu




I teraz bedzie > ja nie zacząłem, ja tez nie zaczynałam......
JUz nie mixuj w tym temacie złota > temat zamkniety!
Pewnie niebawem spotkamy sie przy nastepnym ciekawym ....
Generalnie to ponury darek ze swoja brzydka zoną rozmył wszystko....

Zuzel > hmmmm uwazam ze na zywo jest o wilele ciekawszy od kopanej....
Kto był ten wie, kto poczuł zapach etanolu i dostał po głowie odłamkami z toru......
Pozdrawiam wszystkich sympatyków,a zwłaszcza Unii z Tarnowa!
ps: Na 99% z kolegą, bądz dwoma wybierzemy sie na jakies grand prix, najchetniej Kopenhagi, wiec jesli ktos chetny pisac >wyjazd z Krs : ))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok