Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

WYSYŁANIE PACZEK POLSKA-NORWEGIA POCZTĄ POLSKĄ - Norwegia

6 Postów
Wiking
Czy jest ktoś kto często wysyła paczki z Polski do Norwegii?

Czekam na paczkę, została wysłana 26MAJA, ostatni status mówi, ze paczką została wysłana z Polski. Nadana była priorytetem jako 'prezent', z potwierdzeniem odbioru, truchleje, bo nie podana zostala wartosc, nie zostala też ubezpieczona :/ a mam tam dosyc drogie rzeczy

wykonalam kilka telefonow, teoretycznie powinna dojść juz w piatek, jednak nie ma zadnego potwierdzenia, że paczka W OGOLE zostala odebrana w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -16  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Karol Wąsowicz
(Karol21)
Wiking
Wpisz numer listu przewozowego tu www.posten.no/ albo tu www.bring.no/.

Na stronie naszej cudownej poczty-polskiej ostatnia informacje jaka otrzymasz jest tylko ta ze paczka opuscila terytorium kraju, dalsze losy musisz sprawdzic na norweskiej stronie.

I tak swoja droga to nie pekaj jesli paczka nie zostala dostarczona dzisiaj to zostanie dostarczona w poniedzialek gora wtorek.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
Wiem, wiem, sprawdzam na obu tych stronach, ale wlasnie na nich nie ma żadnej wzmianki, że paczka przekroczyła teren Norwegii, konczy sie na tym, że opuścila Polske :/ no ale mam nadzieje, ze tylko panikuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
No i paczka waży dobre 14 kg..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
Ja ostatnio czekałam na paczkę 11dni... pani w PL twierdziła, że priorytetem pójdzie 4-5dni, ale najważniejsze, że dotarła..
.. i też żadnej wzmianki na stronkach nie było.. po prostu w końcu dotarł listonosz.

teraz też czekam na paczkę.. i już jest 2dni spóźniona...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
Jasna napisał:
Ja ostatnio czekałam na paczkę 11dni... pani w PL twierdziła, że priorytetem pójdzie 4-5dni, ale najważniejsze, że dotarła..
.. i też żadnej wzmianki na stronkach nie było.. po prostu w końcu dotarł listonosz.

teraz też czekam na paczkę.. i już jest 2dni spóźniona...


hehehhehehee ale ci kita zmiękła "złotko"
paczuszki z polandii wysyłamy, a jeszce nie tak dawno byłas taka mądra, taka samodzielna,pouczałas ludzi tu mieszkających, podczas gdy sama nie widziałas norwegii na oczy.....
Taka metamorfoza, ze .... hej
I jak ci teraz , jak ci tutaj ?
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa miało byc tak pieknie.......
Napisz kilka zdan jak jest, czego sie spodziewałas, a czego nie, czy załujesz, czy tesknisz za smierdzącym bytomiem, jak twoje kotki, etc.....
tylko nie pisz tych załosnych tekstów typu > najwazniejsze ze moje dziecko ma ojca, ze rodzina jest w komplecie, etc.....
aaaaaaaaaaaaaaaaa i napisz za ile sprzatasz i czy legalnie ?
Nie pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
marianek napisał:
Jasna napisał:
Ja ostatnio czekałam na paczkę 11dni... pani w PL twierdziła, że priorytetem pójdzie 4-5dni, ale najważniejsze, że dotarła..
.. i też żadnej wzmianki na stronkach nie było.. po prostu w końcu dotarł listonosz.

teraz też czekam na paczkę.. i już jest 2dni spóźniona...


hehehhehehee ale ci kita zmiękła "złotko"
paczuszki z polandii wysyłamy, a jeszce nie tak dawno byłas taka mądra, taka samodzielna,pouczałas ludzi tu mieszkających, podczas gdy sama nie widziałas norwegii na oczy.....
Taka metamorfoza, ze .... hej
I jak ci teraz , jak ci tutaj ?
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa miało byc tak pieknie.......
Napisz kilka zdan jak jest, czego sie spodziewałas, a czego nie, czy załujesz, czy tesknisz za smierdzącym bytomiem, jak twoje kotki, etc.....
tylko nie pisz tych załosnych tekstów typu > najwazniejsze ze moje dziecko ma ojca, ze rodzina jest w komplecie, etc.....
aaaaaaaaaaaaaaaaa i napisz za ile sprzatasz i czy legalnie ?
Nie pozdrawiam!


Kita mi zmiękła bo co?? Bo tu nie można było dostać Scooby doo odpowiedniej wielkosci na dzien dziecka?? Ja pouczałam?? Tobie się chyba mózg zlasował w tej niewietrzonej kabinie...

Kotki mają się swietnie, super że pytasz Córa zadowolona bo z tatusiem, ja szczęsliwa bo z mężem. Jak opanuję język to pomyśle o pracy, noża do gardła nie mam przyłożonego jeśli o to chodzi..
Ogólnie jest pięknie.. Sandvika to śliczne miasteczko, są plaże, lasy, jesiora - sielanka..

Więc niech Ci dalej żal dupę ściska, że jebiesz jak dziki dla żony i córeczki.. tam.

A jesli nie ogarniasz, że niektórym po prostu może się udać to dalej deptaj po nowych w NO i zaklinaj rzeczywistość jak to ci nie jest cudownie, jak to Twoja żona cie szalenie nie kocha ( ciebie czy tą kase?) i jak to uczestniczysz w wychowaniu i życiu córki..

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
chyba sie kapke zagalopowałas, bo ja nie jebie dla zony i córeczki, a na lepsze jutro (nasze jutro >moje i mojej rodziny)!
czyzbys wiedziała cos czego nie wiem ja?
według moich info moja zona wciąz mnie kocha, podobno nawet bardzo,a córka twierdzi, ze ma najwspanialszego ojca na swiecie....
czyzbys zaczeła pluc na tych, którym sie udało ?
bo to, ze sie udało moge powiedziec ja, ale ty...... (?)
Lolek ledwo kilka miesiecy pracuje, kredytu do choooja do spłacenia, kolor włosów juz raczej ci sie nie zmieni, ciułasz nok do noka, scooby musi jechac z pl ( w norge półki sie walą), ale cena kapke inna....
Heh jak odłozycie kilkaset tysięcy pln, to uznam ze wam sie udało, a póki co jestescie w czarnej dupie!
Wiec hamuj pietą matko i zono, bos malutka ciagle.......
aaaaaaaaaaaaaaaaa męczy mnie to "jebiesz" (?)
Jakos nie czuje sie dymany, pracuje jak masa innych ludzi, a ze kapke wiecej i dłuzej?
w koncu po to tu jestem......
Mysle, ze to tobie zal dupe sciska, bo zarówno ty jak i twoj lolek marzycie o kwotach jakie ja nabywam kazdego 15 : )))
Poza tym nie uwazam sie za poszkodowanego, bedąc samotnie za granica.....
Nie uwazam norge za super miejsca do zycia, bo ani tu klimatu, ani poczucia bezpieczenstwa,ani zycia towarzyskiego.....
Wole zdecydowanie te pieniadze spozytkowac w pl, bo i wiecej i lepszej jakosci rzeczy.....
No ale jak ktos całe zycie mieszkał w czarnej dupie, to tutaj moze czuc sie rzeczywiscie jak w raju....

Ale ciebie rozumiem doskonale > tez bym drapaka dał z zadzumionego Bytomia do ....Sandviki
Wychyl nos poza sandvike, a zobaczysz prawdziwą norwegie!
Tylko pamietaj, ze bramki trzeba płacic
aaaaaaaaaaaaa i potem mechanika szukac polskiego,zeby starczyło do wypłaty....
Pozwolisz, ze zalicze cie do polonorków (?) jestes typową nową alien
ps: wyrazy wspólczucia dla lolka,ze mu sie taka zgaga trafiła.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -19  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zapomniałem tez dodac, ze mamy dzieci kapke w innym wieku.....
jak kiedys tez objezdziłem za Alfem kilkadzisiąt km,a dzis na dzien dziecka kupuje troche inne prezenty...
O których pisac nie zamierzam, bo i po co....
POza tym moja córcia ma dzien dziecka codziennie, a zona walentynki (których nie lubie)....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
Ja o kasie z toba rozmawiać nie będę, bo by ci żyłka strzeliła.. ( ty tu jestes od chwalenia się ile to zarabiasz, nic po za tym nie masz)


Scoobiego w No nie uraczysz.. taki fachowiec od norwegii .. phi..

ps: no i co to za stresik Maryjanku??


Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok