Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Dorota Lewandowska Tomasz Szymanski andrzej S Jan Henryk Wachala Xym.oslo Łukasz Ch bv drugastrona (5242 niezalogowanych)
143 Posty
Lukasz .
(Blok)
Stały Bywalec
proszę Państwa jeżeli kto kolwiek zechciałby pomóc w tworzeniu Stowarzyszenia Ochrony Pokrzywdzonych przez Barnevernet to zapraszam chętnych. Ten problem dotyka wszystkich migrantów, jeżeli już jest takie to proszę o linki, jeżeli nie to w imię obrony dzieci i ich rodziców zróbmy coś wspólnie i przeciwstawmy się wszystkimi siłami, nawet strajkami przeciwko łamaniu praw człowieka, migranta i Karty Praw Dziecka

adonai.pl/rodzina/?id=76
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
84 Posty
pol pot
(polpot)
Początkujący
Niezly ubaw musze miec w B.V. jesli to czytaja
Ale coz,weekend przeca i czas sie bawic !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
juz jest takie
poszukaj na norweskich stronach
poszukaj prof. Niny Witoszek w Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
Davidzx napisał:
proszę Państwa jeżeli kto kolwiek zechciałby pomóc w tworzeniu Stowarzyszenia Ochrony Pokrzywdzonych przez Barnevernet to zapraszam chętnych. Ten problem dotyka wszystkich migrantów, jeżeli już jest takie to proszę o linki, jeżeli nie to w imię obrony dzieci i ich rodziców zróbmy coś wspólnie i przeciwstawmy się wszystkimi siłami, nawet strajkami przeciwko łamaniu praw człowieka, migranta i Karty Praw Dziecka

adonai.pl/rodzina/?id=76


Ty, advokat.. Najpierw to moze tu przyjedz, a potem zakladaj stowarzyszenia i strajkuj. No i kto tu lamie prawa czlowieka?

A tu masz cos do czytania

europa.eu/legislation_summaries/justice_...atters/jl0046_pl.htm
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Davidzx napisał:
proszę Państwa jeżeli kto kolwiek zechciałby pomóc w tworzeniu Stowarzyszenia Ochrony Pokrzywdzonych przez Barnevernet to zapraszam chętnych. Ten problem dotyka wszystkich migrantów, jeżeli już jest takie to proszę o linki, jeżeli nie to w imię obrony dzieci i ich rodziców zróbmy coś wspólnie i przeciwstawmy się wszystkimi siłami, nawet strajkami przeciwko łamaniu praw człowieka, migranta i Karty Praw Dziecka

adonai.pl/rodzina/?id=76


To prawdziwy działacz
Jeszcze w Polsce ale już w No chce strajkować
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Lukasz .
(Blok)
Stały Bywalec
proszę Państwa jeżeli kto kolwiek zechciałby pomóc w tworzeniu Stowarzyszenia Ochrony Pokrzywdzonych przez Barnevernet to zapraszam chętnych. Ten problem dotyka wszystkich migrantów, jeżeli już jest takie to proszę o linki, jeżeli nie to w imię obrony dzieci i ich rodziców zróbmy coś wspólnie i przeciwstawmy się wszystkimi siłami, nawet strajkami przeciwko łamaniu praw człowieka, migranta i Karty Praw Dziecka

adonai.pl/rodzina/?id=76

jeżeli istnieją jakieś organizacje to proszę o linki, jeżeli nie ma to prosimy nie przeszkadzać, jest wielu ludzi dla których ta sprawa ma znaczenie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
Wacek1 napisał:
patim napisał:
Davidzx poczytaj za co stracila prace konsul w Oslo
na rzad Polski nie licz

przecierz Sikorski powiedzial oficjalnie w TV ze nic nie zrobi bo Norwegia przekazuje POlsce ogromne pieniadze


Gdybys mogl jakis link, gdzie i kiedy TAK powiedzial?


obejrzyj" polowanie na dzieci" pod koniec jest wywiad z wiceministrem tam uslyszysz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
138 Postów

(Margaret1975)
Stały Bywalec
Obejrzalam program . Mieszkam w Norwegi ponad 5 .jesli to faktycznie prawda to wyrazy wspolczucia.
Mialam stycznosc z BV ponad 2 lata temu . Musze jednak powiedziec o nich inne zdanie. Mili, pomocni i naprawde w porzadku i pomogli mi . Nie moge o nich nic ngatywnego powiedziec. Owszem,toczyli sprawy, wywiady , såotkania ale wszystko bylo przeprowadzone w normalny ludzki sposob. Nie mam nic do zarzucenia.

Wiem,ze kazdy kij ma 2 konce.
Wiem,ze kazdy ma z nas problemy.
Wiem,ze kazdy ma tajemnice.


Niewiem jak to jestw Stavanger ale w Akershus jest na pewno pomoc BV w sensie pozytywnym.


Zatem nie straszmy sie nawzajem. Po co.
Niedawno slyszalam,ze znajoma,ktora poznalam latem nad morzem, miala meza alkoholika i....byla klotnia w domu i,....wezwala BV.byla awantura, ona nie wiedziala co zrobic. Jak wezwiesz policje to oczywiscie przychodzi BV.
Bardzo zalowala tego bo ktos z milych zyczliwych osob opowiedzial jej,ze teraz to jej zostana odebrane dzieci.
Wiecie co zrobila? Rzucila prace i szkole. I przedszkole i wziela dzieci pod pache i ucieklamsama do PL.wystraszyla sie bo ktos powiedzial jej,ze wezma jej dzieci do rodziny zastepczej.

Miala wspaniala prace na stale, byla przedszkolanka. Mieli z mezem marzenia. Mieli kupic dom. Po co to wszytsko. Po co straszyc o BV.
Sa rozne przypadki.
Uwazam ze kazda sprawa jest indywidualna.


Mi pomogla ta instytucja i moge pozytywnie sie wypowiadac. Nawet poprosilam o przedszkole by blizej zaprowadzac dziecko. To...mam teraz rzut beretem .


Nie wypowiadajcie sie Ci co nie mieliscie z BV doczynienia.
Sam artykul nie starczy.
Kazdy kij ma 2 konce.

I prosze nie piszcie o mnie negatywnie bo chce tylko tu napisac,zeby sie nawzajem nie straszyc.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiking
AMDB napisał:
[quote]tłumaczyły sie


Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
www.nrk.no/nyheter/norge/1.10925917


zreszta sam poszukaj ile razy BV zaniechal dzialania
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok