Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Dorota Lewandowska Tomasz Szymanski andrzej S Jan Henryk Wachala Xym.oslo Łukasz Ch bv drugastrona (5252 niezalogowanych)
6 Postów
Milena Mazurek
(milenka87)
Wiking
kasia ja też mam dziecko i jak się to wszystko rozpętało to zaczęłam się bać bo osobiście nic nie mam sobie do zarzucenia ale jak czytałam(nie tylko wypowiedzi poszkodowanych z polsat news) to zrozumiałam że tutaj każdy musi być czujny nawet ten niewinny. dziwie sie norweskiemu rzadowi ze problem urósł do takiej wielkości a oni nadal nic nie robią a Barnevernet prowadzi samowolkę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(claudynka)
Wiking
jebani złodzieje!!! , sami sie kiedys ruchali w rodzinie (kaziroctwo) a teraz nagle sie obudzili na temat patologii , załosny kraj bogatych brudasów !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
handel ludźmi to europejska tragedia -napisal Norweg
konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Szef-R...=1f497&_ticrsn=3
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(AMDB)
Wiking
to jest masakra jaksa !!!! ja przezywam to samo jestem w strachu pomimo ze nie mam powodow lecz wczoraj moj mały jak wrocił z przedszkola to mowił ze pani pytała go czy tata,mama bija a moj odparł mimo ze nie wie co to znaczy ze tak:/ i ogladały mu pupe jak on mi opowiedział to sie rozpłakałam ......zobacze co jutro dzis mnie czeka ........mam 2bamble i lubia sie wygłupiac razem nieraz sie zadrapia a oni moga to inaczej odebrac............
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
163 Posty

(Avanti)
Stały Bywalec
AMDB napisał:
to jest masakra jaksa !!!! ja przezywam to samo jestem w strachu pomimo ze nie mam powodow lecz wczoraj moj mały jak wrocił z przedszkola to mowił ze pani pytała go czy tata,mama bija a moj odparł mimo ze nie wie co to znaczy ze tak:/ i ogladały mu pupe jak on mi opowiedział to sie rozpłakałam ......zobacze co jutro dzis mnie czeka ........mam 2bamble i lubia sie wygłupiac razem nieraz sie zadrapia a oni moga to inaczej odebrac............

ty lepiej idz do tego przedszkola i wypytaj je o co kaman ,bo dziecko się skarżyło ,że ktoś mu majtki ściągał

atakuj na atak powinny się zdziwić ,CO TO ZA PEDOFILIA W PRZEDSZKOLU I POWIEDZ ,ŻE TO ZGŁOSISZ TO SIĘ ZARAZ WYSTRASZĄ
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
Faktycznie to co robi norweski urząd to straszne!
Prawdą jest jednak fakt, że za szybko sięgamy po przemoc w stosunku do innych a szczególnie do słabszych. Wychowałam dwoje dzieci i nigdy nie używałam w stosunku do nich siły...byłam dzieckiem bitym i jestem przeciwna takim...metodom wychowawczym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
milenka87 napisał:
kasia ja też mam dziecko i jak się to wszystko rozpętało to zaczęłam się bać bo osobiście nic nie mam sobie do zarzucenia ale jak czytałam(nie tylko wypowiedzi poszkodowanych z polsat news) to zrozumiałam że tutaj każdy musi być czujny nawet ten niewinny. dziwie sie norweskiemu rzadowi ze problem urósł do takiej wielkości a oni nadal nic nie robią a Barnevernet prowadzi samowolkę.

Jako Barnevernetjenest JEST samorzadowe,a jak sie czyta ,ile na to RZAD przeznacza pieniedzy wtedy widzimy, ze glownym sponsorem nie malych pieniedzy ich iistnienia i rozszerzania instytucji pozostaje samo panstwo i byc moze dlatego nie nazwaja DZIECI BARNEVERNE ,a Dzieci Panstwa itp.Ale kiedy rodziny zwracaja sie o pomoc do Rzadu odp. jest ze panstwo do tego nic nie ma.
To chore przeciez sponsoruja grube pieniadze..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Norwedzy też przytulają swoje dzieci również śpią dzieci z nimi,a nawyki żywieniowe?he śmieszne w ich domach nie jest za czysto i ich dzieci jedzą niezbyt zdrowe jedzonko wszystko gotowce z puszek i kartonów.za czyste ich dzieci też nie są.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
claudynka napisał:
jebani złodzieje!!! , sami sie kiedys ruchali w rodzinie (kaziroctwo) a teraz nagle sie obudzili na temat patologii , załosny kraj bogatych brudasów !!!

Ty to juz po wszystkich pojechalas nie patrzac, ze tam tez sa ludzie ktorzy z tym walcza bo traca dzieci, a nawet bywaja ludzie wsrod samych zainteresowanych dziecmi w samym BV, i nawet czasami tylko zbadaja sprawe rodziny i dzieci pozostaja ale to CZASAMI.

A tu chodzi o wiekszasc sparw ,ze niestety przewaznie konczy sie zabraniem dzieci .
A to wlasnie rodzi obawy rodzin ,ze nie wiedza czy ich dziecko jest jeszcze w szkole czy bgh kazdego dnia,gdyz z tamtad sa dzieci zabierane.

Kazirodztwo jest do dzis, i nie szukaja patplogi w domach, a w szkolach i przedszkolach dzieci ,zas kraj piekny i bogaty, ale czy brudasow,moze i sie zdarzaja..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
183 Posty
Gamel Fazi Fazi
(GamelFazi)
Stały Bywalec
Mnie zastanawia jedno od dawna-co prawo miedzynarodowe mowi o adopcji dziecka z obywatelstwem kraju innego niz tego w ktorym to dziecko przebywa? Druga sprawa-dlaczego Polska placowka konsularna wraz z rzadem Polskim nie uruchomila jeszcze domu Polskiego z prawdziwego zdarzenia dla krzewienia naszej kultury,umozliwienia poznania zwyczajow panujacych w tym kraju,pomocy prawnej a moze nawet szkolnictwa dzieci w pelnym zakresie wg naszego programu edukacji?
Wypowiedz pana ministra spraw zagranicznych iz to sa plusy i minusy emigracji jest smieszna w kontekscie tych miliardow zlotowek ktore trafiaja z naszych kieszeni do budzetu panstwa. Trzeba tez zaznaczyc ze nie wszyscy jestesmy zafascynowani tym krajem az w tak wielkim stopniu aby ykladac sobie tutaj zycie i wielu z nas jest tutaj na chwile(2,3....5 lat) i chcemy wrecz domagamy sie pelnych praw obywatela Polski. poniewaz jestesmy goscmi oczywiscie musimy szanowac i przestrzegac prawa tego kraju ale tez jako gosc mamy prawo domagac sie poszanowania naszej kultury a zatem tez sposobu wychowania dziecka wg naszym kulturowych standartow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok