Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Dorota Lewandowska Tomasz Szymanski andrzej S Jan Henryk Wachala Xym.oslo Łukasz Ch bv drugastrona (5201 niezalogowanych)
143 Posty
Lukasz .
(Blok)
Stały Bywalec
Gabriel, dlaczego nie dołonczysz do dyskusji. Widzę , że lubisz jechać po ludziach i pokazywać im realia w drastyczny sposób bez upiekszania... chciałem Tobie podziękować za ostrzeżenie w sprawie Barnevernet, tylko nie rozumiem dlaczego jesteś tak agresywny i obraźliwy w stosunku do innych? Przesiakasz Norwegią i siada Ci psycha? nie lepiej jest robic to co robisz, ale nie obrażając innych, którzy staraja sie pozyskać informacje i poszeżyć swoją wiedzę. nie chciałem nigdy do Ciebie pisać bo wydawałeś mi się śmieszny przez swoje cyniczne zachowanie, brak poszanowania innych użytkowników blogu. Dlaczego atakujesz ludzi którzy chcą coś wspólnie osiągnąć. rozumiem, ostrzegasz nieświadomych zagrożeń, ale po co z taką histerią i nienawiścią? Ciężko Ci jest i wyżywasz się tutaj wśród nowicjuszy? Chciałem Ciebie zapytać , czy widzisz potrzebę sprzeciwu wobec Barnevenet? Dlaczego uważasz że trzeba siedzieć cicho na tyłku jak mysz pod miotłą? Byłeś świadkeim wielu żeczy i To Ciebie przygniata, znęcasz się nad innymi pouczająć im i dając rady. Wyzbądź się tej agresji, nie jest to łatwe nie będąć w swoim środowisku męczysz się i wyżywasz na innych. Cieszę się, że pomagasz ludziom, ale jesteśmy ludzmi i nie chcemy być traktowani jak "Podludzie", zwierzęta wychowane w wychodkach. Mamy swoją kulturę i tradycję, a TY? mam nadzieję, żę wieżysz w lepszy Świat, jeżeli tak to fajnie by było pogadać w dobrym Tonie miedzy nami Polakami, a nie zachowując się jak dzicz, która siedzi na stołku i poucza wszystkich. Bądźmy mili dla siebie, nie krzewmy patologii obyczajowo-kulturowych, chyba że ty kochasz patologie , to nie wiem, powiedz mi , powiedz mi miło, albo przestań już się wciekać, bo mi się spać zachce...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
z dnia 31.01.2014
Dag Sverre Aamodt z Sandefiord /Vestvold/,wcześniej pracował w policjii ,od roku 1988 jest adwokatem ,który ma doświadczenie z Opieki nad Dziećmi...
cyt.
...działając jako szef policji w Romsdal.
Moim zadaniem było, między innymi, aby przeczytać list pożegnalny. Jeden był od młodej dziewczyny cygańskiej, która straciła swoje dzieci do ochrony dzieci. Jej list był bolesny i postanowiłem kontynuować dochodzenie, więc przynajmniej po jej śmierci została potraktowana poważnie. Wynik był szokujący.

cyt.
Jeśli masz dzieci, nie szukaj pomocy psychiatrycznej. Istnieje ryzyko konfrontacji w opiece nad dziećmi wkrótce. Nie szukać porady u księdza lub personelu medycznego. I na wszelkie sposoby, nie prosić o pomoc finansową.
Moja rada ...

www.fedrerett.no/nyheter/vis-nyhet/artik...ger-med-barnevernet/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Dorota Lewandowska
(dorotka123)
Wiking
pozazycie napisał:
z dnia 31.01.2014
Dag Sverre Aamodt z Sandefiord /Vestvold/,wcześniej pracował w policjii ,od roku 1988 jest adwokatem ,który ma doświadczenie z Opieki nad Dziećmi...
cyt.
...działając jako szef policji w Romsdal.
Moim zadaniem było, między innymi, aby przeczytać list pożegnalny. Jeden był od młodej dziewczyny cygańskiej, która straciła swoje dzieci do ochrony dzieci. Jej list był bolesny i postanowiłem kontynuować dochodzenie, więc przynajmniej po jej śmierci została potraktowana poważnie. Wynik był szokujący.

cyt.
Jeśli masz dzieci, nie szukaj pomocy psychiatrycznej. Istnieje ryzyko konfrontacji w opiece nad dziećmi wkrótce. Nie szukać porady u księdza lub personelu medycznego. I na wszelkie sposoby, nie prosić o pomoc finansową.
Moja rada ...

www.fedrerett.no/nyheter/vis-nyhet/artik...ger-med-barnevernet/


Twoje rady mozna o kant dupy !!!! Tobie zabrali Nikole bo patologie mialas w domu jakich malo i nie doradzaj ludzia normalnym co maja robic jak i dlaczego bo gowno sie znasz PATOLOGIO !!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Dorota Lewandowska
(dorotka123)
Wiking
Davidzx napisał:

po 6 tygodniach adopcja, utrata praw rodzicielskich , ---łamanie praw człowieka


W domu liczne awantury a ludzie z BV przez 3 lata nie wpuszczani do domu, dziecko zaniedbane i proszace o pomoc w szkole wiec czemu sie dziwic ze ja zabrali od chorej matki !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok