Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Barnevernet pod obstrzałem - Norwegia

Czytali temat:
Dorota Lewandowska Tomasz Szymanski andrzej S Jan Henryk Wachala Xym.oslo Łukasz Ch bv drugastrona (5240 niezalogowanych)
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Barnevernet pod obstrzałem
Znowu BV... to dla tępych którzy i tak wiedzą swoje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Katarzyna Rybak
(Kasia Rybak)
Wiking
Brak slow! Gdzie jest nasz rzad?dlaczego,prezydent,premier itd...wogole sie tym nie interesuja,to jest oburzajace....sama mam tutaj coreczke i jestem w 2 ciazy odkad obejrzalam ten program,wierzyc sie nie chce...zaczelam sie zwyczajnie bac....protestuja rowniez norwescy rodzice,znalazlam kilka demonstracji na necie i dlaczego Norwegia i norweski rzad nie maja nic w tej sprawie do powiedzenia???trzeba naprawde cos z tym zrobic,poniewaz dalej tak byc nie moze i nie powinno sie tak dziac,dlaczego my jako rodzice,ludzie uczciwie tu pracujacy mamy sie bac o wlasne dzieci?uwazam,ze nalezy stawic temu czola nie chowac glowy w piasek!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
Dobrobyt dziecka powinien być zabezpieczeniem dla najsłabszych w naszym społeczeństwie....

Bez tego zaufania, wielu nie zgłosić swoich obaw o dziecko, a rodzice nie będą kontaktować się dobrem dzieci do poszukiwania niezbędnych porad i pomocy....

Aby odnieść sukces w budowaniu zaufania do wszystkich, którzy są w Norwegii, konieczne jest wzmocnienie wiedzy dobra dzieci o mniejszości i Norwegię wielokulturowym. Ponadto, dobre i zrozumiałe informacje na temat celów i metod opieki nad dzieckiem jest dla wszystkich grup mniejszościowych w Norwegii.

Spośród 46.500 dzieci, które otrzymują pomoc z opieki nad dziećmi, uzyskanie około 80% w opiece domowej. Pozostałe 20% znajduje się poza domem. Około 85% z nich żyje w rodzinach zastępczych, a pozostałe mieszka w instytucji.
www.regjeringen.no/nb/dep/bld/aktuelt/ta...ale-t.html?id=636842

Komentarze Norwegow.../pierwszy z brzegu -translate/
cyt... politycy, którzy są u władzy, robią wszystko, aby złamać wszelkie norweskie rodzimych obywateli pozbawiając ich tego, co kochają najbardziej na świecie, którzy są naszymi spadkobiercy, nasze dzieci, nasze własne ciało i krew - z decyzją - nie przez DOM! - Na coś, co niewiarygodne, niesprawiedliwe i niski malejąco jako czystki etniczne własnego "wyrzutek" lub "złych genów rodziny", tylko aby zadowolić rodziny "top", który wyścig Norwegowie mogą przejąć / Foster / przyjąć "wygnańców" - tylko do wychowania ich jako pożądane przez reżim - "doskonały / najlepszy" norweskie dzieci
"....
cyt...- Kiedy to się skończy? MUSI się skończyć z tragediami, zabójstw, morderstw, samobójstw, napad i psychicznego zniszczonia biologicznych rodziców i dziecka - za opiekę nad dzieckiem...
Proszę nas zwykłych śmiertelników mieszkańców w Norwegii poważnie, pomóżcie nam utrzymać chłopaka .... najdroższych ludzi w naszym życiu - dzieci, aby zaslóżyło na godne życie z mamą i tatą...

cyt...Prosimy was wszystkich - przemyśleć, co się dzieje w tak wielu norweskich domach ....
www.rettvenstre.no/?p=2502


cyt./translate/
Dobrobyt dziecko chce teraz, że Bilologiske zasadę obniżyć ocenę niezbędnego związku między dzieckiem i jego rodzicami. ... innymi słowy, łatwiej będzie dbać o dzieci i zmniejszyć przywiązanie i poczucie wspólnoty z własna rodzina biologiczna... ...opieki nad dziećmi, że jest to z korzyścią dla dzieci i być w stanie podjąć odpowiednie działania.


Odebrane i umieszczane dzieci..
cyt. w 2004 roku, przybrany ojciec 11letniej dziewczyny .., 60 dni w więzieniu za to, że nadużył jej seksualnie.

W dwóch innych sędziów dobrobytu dzieci umieścił dzieci u osób skazanych lub oskarżonych o molestowanie seksualne dzieci.

Istnieją również dwa inne w których ochrona dziecka postanowiła nie zgłaszać przypadki. W jednym z tych dwóch przypadków, mężczyzna napaść dwoje dzieci później.

www.nrk.no/nyheter/distrikt/nrk_trondelag/1.7907708
nrk.no/nyheter/distrikt/nrk_trondelag/1.7908122
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
przeciez wiceminister msz powiedzial ze norwegia daje fundusz norweski,to co sie beda upominac o jakes tam dzieci emigrantow....,
szkoda ze czasu braklo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Joanna Rembecka
(Johanne)
Wiking
Wystarczy zeby kilka rodzin zastepczych polamalo sie przypadkowo na schodach albo nieumyslnie utopilo we wlasnym basenie. Wtedy kolejna przechowalnia czyt. 'rodzina zastepcza' dwa razy sie zastanowi czy warto przechowywac dzieci imigrantow, a wiele wycofa sie z debilnego programu. Co z dziecmi skalniackimi? Im i tak wszystko jedno gdzie mieszkaja byle by pizza i lozko byly. Wiezi rodzinne w skalniakowie nie istnieja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
taaaa-kropla drazy skale

predzej czy pozniej trafia na takiego rodaka ktoremu po 10 rozprawach odbiora reszte nadzieii,nadzieja umiera ostatnia,czlowiek bez nadzieii co ma do stracenia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jacek walicki
(Winczenzo)
Wiking
Dlaczego nikt do tej pory ?włączając w to prawników nie zwrócił się do Międzynarodowego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu o interpretację takich poczynań tego zalegalizowanego konstytucyjnie "Hitlerjugend".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
BV przegrało dotąd wszystkie sprawy w Strasburgu! Nakazano zwrot dzieci, ale BV jest ponad to wszystko i żadne z dzieci nie wróciło. Było o tym dawno temu na forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
maja to w d.....
"dobro",norweskie dobro dziecka jest ponad wyroki ziemskie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Katarzyna Rybak
(Kasia Rybak)
Wiking
Oni nawet nie zdaja sobie sprawy ile ludziom krzywdy wyrzadzaja takim postepowaniem,nawet jesli ktos faktycznie odzyska dziecko,poniewaz BV bezpodstawnie je zabralo,to potem wlasnie to dziecko ma przed soba wiele lat udreki psychicznej o ile nie cale zycie,bo takich rzeczy sie nie zapomina bardzo przykra sprawa,naprawde serce sie kraja....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok