Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Dorota Lewandowska Tomasz Szymanski andrzej S Jan Henryk Wachala Xym.oslo Łukasz Ch bv drugastrona (5254 niezalogowanych)
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
kryss napisał:


a pomogli komukolwiek?
a zbadali jakos sprawe?
a przyjrzeli sie czy sprawy rozpatrywane sa zgodnie z prawem miedzynarodowym,karta praw dziecka,karta praw podstawowych....?jesli tak to mi to pokaz....
maja w dupie a norki wysla im znow jakas przestarzala przciekajaca lodz podwodna ,i tv znow bedzie miala temat na miesiac,wstegi,imprezy i inne duperele,a glodne dzieci szczawiem sie nakarmi.....,przetrzyj galy....
a odebrane dzieci,co tam dzieci to ich starzy zarabiaja i wysylaja kase do pl....

[/quote]
Czy ty nie rozumiesz, czy udajesz glupiego? Nie obchodzi mnie co "oni" zrobili i komu pomogli, bo nie to jest przedmiotem dyskusji. Fakty sa takie, ze patim twierdzi iz Sikorski cos powiedzial, tymczasem okazalo sie, ze nie powiedzial.
Tyle i az tyle.
Gdy manipulujesz faktami, nie jestes lepszy od tych, ktorzy je fabrykuja. Robisz to samo i nie masz sobie nic do zarzucenia?
Pokretna logika, a ja nie dyskutuje na poziomie spekulacji. Bawcie sie dalej "krytycy wladzy" Po jej zdobyciu zrobicie to samo co napoleon w "Folwarku Zwierzecym"
Semantyka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
wiesz ty naprawdę nie musisz przychodzic,wazne,ze masz swoje dzieci,które nie płaczą po nocach za toba...ja tez nie musze,ale przyjdę,bo np tobie pomogli a innym rodzina zamiast wprowadzic pierwszy srodek własnie POMOC,to zabrali dziecko,które chce wrócic a nie moze,jest w obcym państwie,nie znajace języka etc i cierpi bardzo z tego powodu...to był przykład
w tym protescie nie chodzi o to aby protestowac że taka instytucja istnieje...bo takie cos musi byc bez dwóch zdań...tu chodzi o to aby zbyt pochopnie nie dobierac się Nam do dupy...no ale ciebie to nie tyczy...myslisz już,że mozesz spokojnie spac i twoje dzieci...daj ci Boze...tylko nie zapominaj,że następnego razu pomocy już nie będzie,a u nich w systemie widniejesz ty i twoje dzieci przez całe życie,także Carpe Diem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Margaret1975 napisał:
Davidzx napisał:

po 6 tygodniach adopcja, utrata praw rodzicielskich , ---łamanie praw człowieka





Mysle,ze Ci co znali prawdziwe relacje i jak bylo naprawde to nie wypowiedza sie na forum.Kazdy kij ma dwa konce. Tu u nas troszke inaczej kraza plotki jak bylo. Jak bylo naprawde.

To tylko media, ktore robia szum i halas uwazam ,ze ......niepotrzebny.

Zyjemy w XXI wieku.
Wiecej. Bez komentarza.


A nowym dziekujemy za podniecanie sie mediami

Margaret nie grzeczna jestes do nowych,choc sama tu jestes nowa
a to co wczesniej napisałam to do ciebie
widzisz tak krótko tu jesteś i też się podnieciłas jego wpisem,że błędną odp napisałas...bo widzisz ci co znali prawdziwe relacje,to na tym forum sie wypowiadali i wypowiadaja,także tez nowa jestes i nie w temacie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Lukasz .
(Blok)
Stały Bywalec
mam dobre zamiary jezeli w Maju maja się odbyć protesty to i gdzie i kto o tym wiem, podaj linki, bądż precyzyjna a moja osoba się nie przejmuj, podejmij temat na który tutaj się toczy rozmowa, jeżeli ktos nie ma z BV problemu, super, ale tutaj rozmowa toczy sie na temat w jaki sposób dzieci sa oddzielane od rodziców i czy to jest zgodne z prawami człowieka, prawami migranta i Karta Prtaw Dziecka. jestem głeboko zaniepokojony losem ludźmi, którzy zostali skrzywdzeni przez Barneverne, wielu ludzi podziela tę opinie, wielu migrantów straciło dzieci, jakież to prawo i jaki to kraj, który łamie prawa człowieka w tak konsekwenty i monotematyczny sposób?
proszę o informacje i zachęcam do poparcia Majowych protestów, tym którzy sa zainteresowani. osobiście czekam na odpowiedź od Prof.Nina Witoszek która zna bardzo dobrze tematykę BV. Mam pytanie, komu ma służyć siłowe rozdzielanie dzieci od rodzin. Mam 3 letnie dziecko i wiem co to jest rozłąka i walka w sądach, co to jest słyszeć głosy swojego dziecka, kiedy jest oddalone od Ciebie, wiem co to znaczy zwariować i iść się wieszać, bo nerwy puszczają, żę nic nie możesz zrobić....od 8 smego miesiąca sam córkę wychowuję i wiem jak jak cięzko walczyć o swoje dziecko, ostatecznie ja wychowuje dziecko, kocham je i wspieram, znoszę trudy wychowania i czerpie radość z mojej córki, gdyż nie mając komu mówić mamo mi mówiła, jak była mała. Więc proszę was ludzie jeśli nie macie ochoty wspomagać tych co naprawdę potzrebują pomocy to nie przeszkadzajcie i zyjcie swoim spokojnym życiem, tutaj jest walka o losy, uczucia, życie Polskich i innych migrantów rodzin , zwątpione i zastraszone przeż BV.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Davidzx napisał:
mam dobre zamiary jezeli w Maju maja się odbyć protesty to i gdzie i kto o tym wiem, podaj linki, bądż precyzyjna a moja osoba się nie przejmuj, podejmij temat na który tutaj się toczy rozmowa, jeżeli ktos nie ma z BV problemu, super, ale tutaj rozmowa toczy sie na temat w jaki sposób dzieci sa oddzielane od rodziców i czy to jest zgodne z prawami człowieka, prawami migranta i Karta Prtaw Dziecka. jestem głeboko zaniepokojony losem ludźmi, którzy zostali skrzywdzeni przez Barneverne, wielu ludzi podziela tę opinie, wielu migrantów straciło dzieci, jakież to prawo i jaki to kraj, który łamie prawa człowieka w tak konsekwenty i monotematyczny sposób?
proszę o informacje i zachęcam do poparcia Majowych protestów, tym którzy sa zainteresowani. osobiście czekam na odpowiedź od Prof.Nina Witoszek która zna bardzo dobrze tematykę BV. Mam pytanie, komu ma służyć siłowe rozdzielanie dzieci od rodzin. Mam 3 letnie dziecko i wiem co to jest rozłąka i walka w sądach, co to jest słyszeć głosy swojego dziecka, kiedy jest oddalone od Ciebie, wiem co to znaczy zwariować i iść się wieszać, bo nerwy puszczają, żę nic nie możesz zrobić....od 8 smego miesiąca sam córkę wychowuję i wiem jak jak cięzko walczyć o swoje dziecko, ostatecznie ja wychowuje dziecko, kocham je i wspieram, znoszę trudy wychowania i czerpie radość z mojej córki, gdyż nie mając komu mówić mamo mi mówiła, jak była mała. Więc proszę was ludzie jeśli nie macie ochoty wspomagać tych co naprawdę potzrebują pomocy to nie przeszkadzajcie i zyjcie swoim spokojnym życiem, tutaj jest walka o losy, uczucia, życie Polskich i innych migrantów rodzin , zwątpione i zastraszone przeż BV.

napisałam ze jesli datę,będe znała to podam...żadnych linków nie ma do tego protestu...p.Witoszek się tym już nie zajmuje..niestety,ona napisała artykół udzieliła wywiad i koniec...byłam z nia w kontakcie,jak i z inymi ludzmi np z P Malinowskim dziennikarzem tutejszym,lecz on teraz ma na głowie b.powazną chorobę synka i sam pod upadł na zdrowiu,więc nawet nie wiadomo czy przyjedzie w maju,bo siedzi dnie i noce z synem w szpitalu w Warszawie...siedzę w tym temacie,więc nie pisz mi o precyzyjnosci..
skoro wychowujesz sam córeczkę to napisałam ci wczesniej,abys najpierw przyjechał sam,podjął pracę,ustawił się troszkę i dopiero przywiózł córkę,bo tu panują naprawdę inne prawa,więc po co ci na Dzień Dobry BV...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Lukasz .
(Blok)
Stały Bywalec
W obecnym sytemie panującym w Norwegii nie zamierzam narazać mojej córki na utratę jej z powodu donosu "życzliwego" sąsiada, który może podejrzewać pedofilie u mnie. nie mam zamiaru narażać na męki psychiczne, stres, brak informacji i poczucie pozucenia. moja córka takich prezentów od Norwegii nie potrzebuje. Tutaj w Polsce mamy więcej ciekawych żeczy niz patologia łamania praw człowieka, problemy psychiczne Norwegów i dyskryminowania migrantów. jedynie głeboko współczuję ludziom , którym BV zniszczyło życie i dlatego dodaję ten problem do listy problemów tego świata. Colm O'Gorman Executive Director w: Amnesty International Ireland mój znajomy, dzisiaj go powiadomiłem, sam przeszedł piekło wykorzsytywania seksualnego przez ksieży w Irlandi---- film "seks zbrodnie i Watykan" na you tube tam on się wypowiada jak był wykorzystywany przez księdza i jak dowiaduje sie ze ksieża byli hronieni przez dyrektywę Watykanu-Crimen Solicitationis. ostatecznie dostał 300 Euro odszkodowania, jeżeli kogos ta tematyka interesuje zapraszam na moją stronkę na Facebook
www.facebook.com/crimen.sollicitationis.9?ref=tn_tnmn
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Lukasz .
(Blok)
Stały Bywalec
sprostowanie---ostatecznie dostał 300 000 euro odszkodowania------sprostowanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Lukasz .
(Blok)
Stały Bywalec
dyskryminacja dyskryminacja stosowanie tortur emocjonalnych i behawioralnych

opinia psychologa dla tych co jeszcze nie wiedza o co chodzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Lukasz .
(Blok)
Stały Bywalec
Instytucje skargi

Są to organy międzynarodowe, do których może zwrócić się obywatel każdego kraju europejskiego ze skargą, gdy uzna, że odpowiednie urzędy w jego kraju wydały decyzje na jego niekorzyść i że te decyzje są według niego niezgodne z prawami człowieka.

Rada Praw Człowieka ONZ z siedzibą w Genewie
Komitet Praw Człowieka ONZ z siedzibą w Genewie
Europejski Trybunał Praw Człowieka z siedzibą w Strasburgu

Pozarządowe organizacje praw człowieka

Są to międzynarodowe organizacje niezależne od rządów krajów. Ujawniają one oraz wskazują na działania rządów powodujące łamanie praw człowieka. Dokonują tego tylko metodami pokojowymi, między innymi prowadząc edukację, występując w szczególnych sprawach sądowych w obronie ludzi pokrzywdzonych, organizując akcje obywatelskie (np. pisanie listów do rządów) itp.

Amnesty International
Helsińska Fundacja Praw Człowieka
Human Rights Watch
Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć
Międzynarodowy Ruch Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca
pl.wikipedia.org/wiki/Prawa_cz%C5%82owieka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Lukasz .
(Blok)
Stały Bywalec
Regionalne Praw Człowieka orzeczeń sądowych

Brak barier w dostępie do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka (EKPC) przez obywateli. W ciągu roku do października, ECHR znaleziono dla rządu w dwóch sprawach dotyczących kraju. W 2009 r. Europejski Trybunał Praw Człowieka wydał jeden wyrok przeciwko państwu, które pokazało, kraj ten narusza prawo do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego, jak przewidziano na mocy Europejskiej Konwencji Praw Człowieka.Rząd zastosowało się do wyroku Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, płacąc odszkodowania oceniana.

Regional Human Rights Court Decisions

There are no barriers to access to the European Court of Human Rights (ECHR) by citizens. During the year through October, the ECHR found for the government in its two cases involving the country. In 2009 the ECHR issued one judgment against the state which found the country had violated the right to respect for private and family life as provided under the European Convention on Human Rights. The government complied with the ECHR judgment by paying the damages assessed.

www.state.gov/j/drl/rls/hrrpt/2010/eur/154443.htm

www.echr.coe.int/echr/homepage_en/ Europejski Trybunał Praw Człowieka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok