Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Dorota Lewandowska Tomasz Szymanski andrzej S Jan Henryk Wachala Xym.oslo Łukasz Ch bv drugastrona (5202 niezalogowanych)
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak

w Polsce jeszcze gorzej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
patim napisał:

w Polsce jeszcze gorzej



qurde tyle razy się mówi i pisze o norweskiej instytucji BV ,ale ciągle ktoś wpieprzy polskie pojedyncze przypadki ,,,
tak w polsce również nie jest dobrze ,cierpią dzieci przy durnych rodzicach ale ni jak ma się to do tego ,że w NO nie raz nie dwa cierpią niewinne dzieci i niewinni rodzice ..

tak ciężko to zrozumieć ,że chodzi o nadużycia o traktowanie dzieci jak złodziei o zniszczenie ich do zera i poniżej zera
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
gabriel napisał:
Davidzx napisał:No cóż trzeba powiadomić Amnesty International
... BOJOWNIK OD SIEDMIU BOLEŚCI ...!
Jak widać , to sam też , nie bardzo daleko , odbiegasz od swojej Partnerki z która masz Dziecko .
---
Jeżeli już na początku jesteś taki gieroj , to proponuję nie przyjeżdżać tu do Norge ...
A JUŻ W OGÓLE Z DZIECKIEM ...!!! .
---
To takie moje prywatne spostrzeżenie .



czy już dzis zaliczyłeś ścianę ,umawialiśmy się ,że zawsze z rana łbem w ścianę przywalisz by złapać równowagę bo mózg ci się zsunął do tyłu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
obejrzales ,nie widzisz Do czego urzednik jest zdolny jeśli da się mu trochę władzy?

narodowosc nie ma znaczenia
lewactwo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
NEXT napisał:
gabriel napisał:
Davidzx napisał:No cóż trzeba powiadomić Amnesty International
... BOJOWNIK OD SIEDMIU BOLEŚCI ...!
Jak widać , to sam też , nie bardzo daleko , odbiegasz od swojej Partnerki z która masz Dziecko .
---
Jeżeli już na początku jesteś taki gieroj , to proponuję nie przyjeżdżać tu do Norge ...
A JUŻ W OGÓLE Z DZIECKIEM ...!!! .
---
To takie moje prywatne spostrzeżenie .



czy już dzis zaliczyłeś ścianę ,umawialiśmy się ,że zawsze z rana łbem w ścianę przywalisz by złapać równowagę bo mózg ci się zsunął do tyłu

a moze on nie ma mozgu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
patim napisał:
obejrzales ,nie widzisz Do czego urzednik jest zdolny jeśli da się mu trochę władzy?

narodowosc nie ma znaczenia
lewactwo



wiem wiem patim ,ten urzedas to idiota na szczęście nie ma ich dużo a ten ojciec d.dobrze,że to nagrał w NO niestety takich jest o setkę więcej ,aż ręce opadają ,ja i tak tracę siłę cokolwiek już o tym pisać ,ten system donosicielstwa i całego postępowania mnie przerasta ...

norweskie przypadki są tragiczne,matka norweska żyje w swojej społeczności od dziecka wszyscy ją znają po czym odbierają jej dzieci i wszyscy wkoło wzrok odwracają ,cudem udało się jej dzieci odzyskać -oczywiście zarzuty bezpodstawne

albo jak z góry decydują o dziewczynie która ma 17 lat -dziecko odebrane z porodówki w asyście policji
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Lukasz .
(Blok)
Stały Bywalec
Komitet Ochrony Praw Dziecka

Komitet Ochrony Praw Dziecka (KOPD) - polska organizacja pożytku publicznego, której celem jest obrona praw i interesów dzieci.

Komitet rozpoczął swoją działalność w 1981 r. Był wtedy pierwszą tego typu organizacją w Europie Wschodniej. Obecnie na terenie Polski znajduje się 24 oddziały terenowe, w których dzieci i ich rodziny mogą otrzymać profesjonalną, bezpłatną pomoc.
Misja

Komitet Ochrony Praw Dziecka jest organizacją pozarządową, nie przynoszącą zysków. Działalność Komitetu jest apolityczna i ma charakter służby społecznej, chroniącej dziecko przed krzywdą i naruszaniem jego podstawowych praw i interesów. Misją KOPD jest ochrona praw i interesów dziecka. Głównym celem KOPD jest pomoc dziecku krzywdzonemu i jego rodzinie. Oferta KOPD adresowana jest do rodzin i w szerokim zakresie do dzieci - ofiar przemocy emocjonalnej, fizycznej i seksualnej oraz zaniedbań i niewłaściwej opieki.

pl.wikipedia.org/wiki/Komitet_Ochrony_Praw_Dziecka

Komitet Praw Dziecka jest organem monitorującym wypełnianie przez państwa postanowień Konwencji o Prawach Dziecka. Kraj ratyfikujący Konwencję przyjmuje na siebie prawny obowiązek realizacji zawartych w traktacie praw.

www.unic.un.org.pl/dyskryminacja/ct_crc.php

-GDZIE ZASIĘGNĄĆ POMOCY?:http:

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Królestwie Norwegii

Ambasador: Stefan Czmur

Norwegia, Oslo, Olav Kyrres plass 1, 0244

Tel.: +47 24 11 08 50 Tel. dyżurny: +47 913 377 57 Faks: +47 22 44 48 39

oslo.info@msz.gov.pl

www.oslo.msz.gov.pl

Telefon dyżurny, w sprawach alarmowych, po godzinach pracy placówki: +47 913 377 57


//www.msz.gov.pl/en/ Katarzyna Gongor Nowak tel. 225239522 (Polska)


Rzecznik Praw Dziecka www.brpd.gov.pl/
ul. Przemysłowa 30/32
00-450 Warszawa
telefon: (22) 583 66 00
fax: (22) 583 66 96

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 08.15 - 16.15.

Adres poczty elektronicznej: rpd@brpd.gov.pl


UNITED NATION HUMAN RIGHTS
www.ohchr.org/EN/AboutUs/Pages/ContactUs.aspx

www.barneombudet.no/ żecznik praw dziecka w Norwegii

crin.org/enoc/countries/ctry.asp?ctryID=164 The European Network of Ombudspersons for Children (ENOC)

UNICEF działa w sytuacjach kryzysowych, aby chronić prawa dzieci. We współpracy z Organizacją Narodów Zjednoczonych oraz innymi organizacjami humanitarnymi, UNICEF dzieli się wiedzą i środkami, by uwolnić od cierpienia dzieci oraz tych, którzy sprawują nad nimi opiekę.

www.unicef.pl/O-nas/O-UNICEF/Misja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Davidzx poczytaj za co stracila prace konsul w Oslo
na rzad Polski nie licz

przecierz Sikorski powiedzial oficjalnie w TV ze nic nie zrobi bo Norwegia przekazuje POlsce ogromne pieniadze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiking
AMDB napisał:
tłumaczyły sie hm to wyszło co z czego ze niby maluch nie chciał sciagnac spodni i załorzyc ciuchy przeciw deszczowe na dwor.....ale zapytałam czemu opowiadał mi ze pani go ogladała i nie chce isc do przedszkola bo sie przestraszył ? a one były zdziwione ....tak jakby nie wiedziały co sie dzieje?!pozniej mi powiedziała ze jesli dziecko ma otarcia i siniaki to normalne bo w przedszkolu wszedzie chodza i w domu ma młodszego brata ktory go nieraz zadrapie itp.. jak powiedziałam ze ja sie przestraszyłam na temat barnevernt to ona ze nie mam czym sie martwic i bac...(.hm tak łatwo powiedziec)

SZOK
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
patim napisał:
Davidzx poczytaj za co stracila prace konsul w Oslo
na rzad Polski nie licz

przecierz Sikorski powiedzial oficjalnie w TV ze nic nie zrobi bo Norwegia przekazuje POlsce ogromne pieniadze


Gdybys mogl jakis link, gdzie i kiedy TAK powiedzial?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok