Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
milka_milka napisał:
ku mojemu zdziwieniu (po kolejnej ostrej pogadance z nauczycielami) asystent sie znalazl!!n

Nespelna po tygodniu, pojawil sie pan, mowiacy po polsku, z podejsciem pedagogicznym, ktory teraz spedza z moim synem 2,5 godziny dziennie TYLKO w swietlicy - tak wiec mozna, jak sie chce

Czasami to dziala a czasami nie.
Niektorzy, szczegolnie starsi rektorzy, uwazaja czesto, ze kommuna i wladze szkolne moga im nagwizdac i tyle (bo i tak juz prawie na emeryturze). Wtedy to ani prosby, ani straszenie, ani pisanie skarg nie pomaga.
Co wiecej, czasami niektore szkoly uzywaja takich uczniow jako presje na kommune, zeby dostas wiecej pieniedzy. Wtedy to obcinaja wszystim jak leci, z intencja, ze ludzie maja wysylac skargi, na ktore szkola moze odpowiedziec: nie mamy pieniedzy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
a jak dostaja pieniadze to potrafia badania pogubic
i na opinie psychologa czekasz 3 lata
to samo jest w BUP
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Dorota Ś
(DorotaS)
Wiking
Dziękuje bardzo za pomoc i wypowiedzi, teraz bynajmniej mam pojęcie jak to zorganizować.Jeśli będę miała pytania napiszę na priv.Bardzo dziękuje a wszystkim mamą dużo siły i wytrwałość!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Bardzo dziękuje a wszystkim mamą dużo siły i wytrwałość!
biedny ojciec musi dzieci wozic do szkoly i na badania
na wywiadowki i czyny spoleczne chodzic
pieluchy zmieniac zupki gotowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Dorota Ś
(DorotaS)
Wiking
o co chodzi Pati?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
DorotaS napisał:
o co chodzi Pati?
Rownouprawnienie siePatimowi nie podoba.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
anka wrona
(mala2011)
Wiking
witam zauwazyłam ze ta wiadomośc była napisana dwa lata temu i chciała bym sie dowiedziec cos w tej sprawie bo mam w planach wyjazd z dziecmi do norwegii tyle ze u syna stwierdzono zespół add czy przez to nie bedziemy mieli problemów z berneverne?bo bardzo duzo nieprzyjemnych zdan słyszałam o tej instytucji
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(Krowa)
Stały Bywalec
Strach przyjezdzac. Ja bym tego nie robil
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(artgregor)
Stały Bywalec
Wręcz przeciwnie - myśle ze dostaniesz większa pomoc niż w Polsce !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
anka wrona
(mala2011)
Wiking
miała pani jakies przejscia z berneverne ze tak pani pisze ? Ja jedynie z tv badz z prays czy tez z internetu słysze o tym berneverne ale ludzi którzy tam wyjechali nigdy ta sytuacja zwiazana z tym urzedem nie dotyczyła.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok