Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

65 Postów
Dariusz S
(dreamstars)
Początkujący
Nie masz się czego obawiać, zabierz tylko ze sobą odpowiednie papiery przetłumaczone na norweski tak aby mogli Ci pomóc i w drogę !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Bokoschi napisał:
dlaczego jestes uprzedzony do BV?


uprzedzony...Ja... nie no ....co ty....oni są po to aby pomóc dziecom .....

twój mąz naprawde jest w Norge dwa lata i nie ma informacji na jakich zasadach dzała BV...?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów

(Bokoschi)
Wiking
Jest prawie 3, a informacje są różne w zależności od regionu w jakim był i gdzie ucho przystawił

Wszyscy czują respekt, wszyscy słyszeli o Rutkowskim, ale w autopsji znajomych są to skrajne przypadki gdzie BV się "wtrąca"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Bokoschi napisał:
Jest prawie 3, a informacje są różne w zależności od regionu w jakim był i gdzie ucho przystawił

Wszyscy czują respekt, wszyscy słyszeli o Rutkowskim, ale w autopsji znajomych są to skrajne przypadki gdzie BV się "wtrąca"


Nie pisze Ci o plotkach ,półprawdach, "informacjach z regionu", pseudo detektywach Rutkowskich piszę a rzczej radzę poczytać ...po Norwesku... nie po Polsku...o BV... intrnet to skarbnica wiedzy ...użyj jej. Pamiętaj Norge to NIE Polska, nic czego sie nauczyłaś , dowiedzałaś i czego Cię uczono, wpojon o zasadach społecznych w POLSCE w tym kraju sie nie przyda.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(RafalSchi)
Wiking
Imperator1988 napisał:


@Bokoschi: Martw sie tym kto z ciebie jest dumny. Mnie wystarcza to ze jestem zadowolony z wzrostu kapitalu i pracuje nad tym aby miec caly czas coraz wiecej i byc bardziej zadowolonym.


Na przykład ja jestem dumny, że moja żona ma Cierpliwość prowadzić dyskusje z takimi ignorantami jak ty. Mówisz o popieraniu tej czy innej partii, nie widzisz że ten temat nie dotyczy dyskusji na temat poglądów politycznych?

Imperator moja Żona wykazała chęć zgłębienia tematyki ADHD i problemów Aspergera ty wyskakujesz tu ze swoimi wywodami jak jakiś ćpun z fazą ponarkotyczną.
Skup się na tym czy na budowie dobrze sprzątasz po robotnikach i czy kibelki są drożne .... a dysusje pozostaw matkom, ojcom i ludziom którzy mieli odwagę zrobić sobie dzieci i podołać ich problemom wychowawczym.
To nie jest miejsce na wywody ludzi z małym penisem którzy jedynie co potrafią zrobić to spuścić się w skarpetkę ba do kobiet nie mają podejścia i odwagi ponieść za swoje czyny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(RafalSchi)
Wiking
Sebastian napisał:
Bokoschi napisał:
Jest prawie 3, a informacje są różne w zależności od regionu w jakim był i gdzie ucho przystawił

Wszyscy czują respekt, wszyscy słyszeli o Rutkowskim, ale w autopsji znajomych są to skrajne przypadki gdzie BV się "wtrąca"


Nie pisze Ci o plotkach ,półprawdach, "informacjach z regionu", pseudo detektywach Rutkowskich piszę a rzczej radzę poczytać ...po Norwesku... nie po Polsku...o BV... intrnet to skarbnica wiedzy ...użyj jej. Pamiętaj Norge to NIE Polska, nic czego sie nauczyłaś , dowiedzałaś i czego Cię uczono, wpojon o zasadach społecznych w POLSCE w tym kraju sie nie przyda.


Sebastian plotki plotkami ale dzież tu daleko sięgać jeśli znasz norweski to poradzisz sobie z odszukaniem artykułu BT.NO o 2 dzieci NORWESKICH które przyszły na kontrole z rodzicami a po wizycie trafiły już do rodziny tymczasowej. Plotki to plotki fakty to fakty więc chyba dobrze, że moja żona szuka informacji sprawdzonych u MATEK które są na miejscu i ścierają się z tymi problemami w codziennym życiu,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
RafalSchi napisał:
Sebastian napisał:
Bokoschi napisał:
Jest prawie 3, a informacje są różne w zależności od regionu w jakim był i gdzie ucho przystawił

Wszyscy czują respekt, wszyscy słyszeli o Rutkowskim, ale w autopsji znajomych są to skrajne przypadki gdzie BV się "wtrąca"


Nie pisze Ci o plotkach ,półprawdach, "informacjach z regionu", pseudo detektywach Rutkowskich piszę a rzczej radzę poczytać ...po Norwesku... nie po Polsku...o BV... intrnet to skarbnica wiedzy ...użyj jej. Pamiętaj Norge to NIE Polska, nic czego sie nauczyłaś , dowiedzałaś i czego Cię uczono, wpojon o zasadach społecznych w POLSCE w tym kraju sie nie przyda.


Sebastian plotki plotkami ale dzież tu daleko sięgać jeśli znasz norweski to poradzisz sobie z odszukaniem artykułu BT.NO o 2 dzieci NORWESKICH które przyszły na kontrole z rodzicami a po wizycie trafiły już do rodziny tymczasowej. Plotki to plotki fakty to fakty więc chyba dobrze, że moja żona szuka informacji sprawdzonych u MATEK które są na miejscu i ścierają się z tymi problemami w codziennym życiu,



Zdaje się słyszę ....echo,swojego głosu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Usypiac te nerwowoe i nadpobudliwe bachory!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(RafalSchi)
Wiking
zdzira napisał:
Usypiac te nerwowoe i nadpobudliwe bachory!



a ja proponuję Cię wysterylizować
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
dreamstars napisał:
Nie masz się czego obawiać, zabierz tylko ze sobą odpowiednie papiery przetłumaczone na norweski tak aby mogli Ci pomóc i w drogę !


ale sobie pojechałeś oni zawsze pomagają konfiskując dziecko również pomagają
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok