Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

16 Postów
Bartek Rybienik
(BartekRybienik)
Wiking
Język angielski? Pisałem na początku, że nie szukam pracy w psychoterapii. I nie nazywaj mnie chłopięciem, dzieciaku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
BartekRybienik napisał:
Język angielski? Pisałem na początku, że nie szukam pracy w psychoterapii. I nie nazywaj mnie chłopięciem, dzieciaku.
------------------
Pisales,Milaczku, pod haslem : Praca dla PSYCHOLOGA. Zrob korekte na FIZOLA i wszystko bedzie ok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Bartek Rybienik
(BartekRybienik)
Wiking
Dobra, szkoda czasu. Znasz hasło "czytam i rozumiem"? Gdybym szukał pracy na fizola, tak też bym napisał. Bardzo mi pomogłeś. Milaczku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
BartekRybienik napisał:
Dobra, szkoda czasu. Znasz hasło "czytam i rozumiem"? Gdybym szukał pracy na fizola, tak też bym napisał. Bardzo mi pomogłeś. Milaczku
------------------------
Cytat : "Witam, piszę jeszcze z PL, by zorientować się, czy warto szukać w NO pracy w zawodzie psychologa?".....Czytam i.....g...z tego rozumiem. Na psychologa nie ,na fizola nie. Bartusiu - z takim rozedrganiem potrzeb i nadpobudliwoscią emocjonalną chciałbyś terapeucić? Spokojniejsza wydaje sie ew. praca w kiosku Ruchu, I guess.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Bartek Rybienik
(BartekRybienik)
Wiking
Dziękuję.

ps. eh, zamiast pierdolić głupoty odesłałbyś do NAV`u, czy gdzieś indziej, gdzie sam w międzyczasie dotarłem i gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej. No ale nic - to ja tu szukałem pomocy, a nie miałem jej udzielać Zmień pampersa, i diagnozuj "rozedrgania" na forum dalej, bo widzę, że znasz się na robocie jak mało kto Milaczku (spodobało mi się )
pozdro.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
BartekRybienik napisał:
Na tym forum nie znalazłem aż tylu ogłoszeń - możesz mnie naprowadzić?

tjenester.nav.no/stillinger/stillinger?s4=120083&rv=null&rpp=null
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Bartek Rybienik
(BartekRybienik)
Wiking
Dziękuje Joanna! O to mi chodziło
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Krystian85 napisał:
Asikhb napisał:
BartekRybienik napisał:
Witam, piszę jeszcze z PL, by zorientować się, czy warto szukać w NO pracy w zawodzie psychologa? Zdaje sobie sprawę, że kluczową rzeczą jest znajomość języka, której jeszcze nie mam, ale pytam bardziej o to, czy to opłacalny fach w tym kraju, czy są nabory, czy warto szukać w tym sektorze itp? Będę wdzięczny za każdą sensowną informację.



pozdr
Bartek

Co dla Ciebie oznacza oplacalny?
Czy są nabory? Na dziś ok 80 ogłoszeń.
Czy warto szukać w tym sektorze? Jeśli lubisz swój zawód to zawsze i wszędzie warto

------------------
Joasiu,masz dobre serduszko.....ale nie podpuszczaj chlopiecia mirazami szans na ktore żadnych nie ma ! Pokaż mi oferte naboru psychologa w Norwegii...bez znajomosci jezyka. Gdyby znal nawet migowy to i tak nawet myslenie o tej drodze kariery dla Polaka w N jest bez sensu.


Nie wiem gdzie widzisz "miraże","obiecywanie kariery" czy "oferty bez znajomości języka". Odpowiedziałam jasno na rzeczowo zadane pytanie. Nie wiem jaką Ty "karierę" robisz ale to że Tobie nie poszło (tak wynika z Twoich wypowiedzi) nie znaczy że ktoś nie może sobie realizować swoich marzeń. I zadawać pytań. Ma konkretny zawód i wie że musi znać język. Gdzie tu miraże...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Asikhb napisał:
Krystian85 napisał:
Asikhb napisał:
BartekRybienik napisał:
Witam, piszę jeszcze z PL, by zorientować się, czy warto szukać w NO pracy w zawodzie psychologa? Zdaje sobie sprawę, że kluczową rzeczą jest znajomość języka, której jeszcze nie mam, ale pytam bardziej o to, czy to opłacalny fach w tym kraju, czy są nabory, czy warto szukać w tym sektorze itp? Będę wdzięczny za każdą sensowną informację.



pozdr
Bartek

Co dla Ciebie oznacza oplacalny?
Czy są nabory? Na dziś ok 80 ogłoszeń.
Czy warto szukać w tym sektorze? Jeśli lubisz swój zawód to zawsze i wszędzie warto

------------------
Joasiu,masz dobre serduszko.....ale nie podpuszczaj chlopiecia mirazami szans na ktore żadnych nie ma ! Pokaż mi oferte naboru psychologa w Norwegii...bez znajomosci jezyka. Gdyby znal nawet migowy to i tak nawet myslenie o tej drodze kariery dla Polaka w N jest bez sensu.


Nie wiem gdzie widzisz "miraże","obiecywanie kariery" czy "oferty bez znajomości języka". Odpowiedziałam jasno na rzeczowo zadane pytanie. Nie wiem jaką Ty "karierę" robisz ale to że Tobie nie poszło (tak wynika z Twoich wypowiedzi) nie znaczy że ktoś nie może sobie realizować swoich marzeń. I zadawać pytań. Ma konkretny zawód i wie że musi znać język. Gdzie tu miraże...

--------------
Joasiu, szanuję - wierz mi - Twoje szlachetne intencje. Ale ja mam taką poradę dla Ciebie : szanuj się - realizuj je wobec własciwych adresatów. Zwróciłas uwagę jakiego języka używa ten "adept" psychologii ( chyba licencjat jakis z uczelni w Koziej Wólce) : to prymitywny cham,który gdzieś przypadkowo otarł się o psychologię...ze specjalizacją "psychologia obornika" zapewne".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Krystian85 napisał:

Joasiu, szanuję - wierz mi - Twoje szlachetne intencje. Ale ja mam taką poradę dla Ciebie : szanuj się - realizuj je wobec własciwych adresatów. Zwróciłas uwagę jakiego języka używa ten "adept" psychologii ( chyba licencjat jakis z uczelni w Koziej Wólce) : to prymitywny cham,który gdzieś przypadkowo otarł się o psychologię...ze specjalizacją "psychologia obornika" zapewne".


Dziękuję za porady, pozwól jednak że ocenię moich adresatów wg moich kryteriów
Dobrze że tak się troszczysz o to kto nie ma przyjeżdżać. Ratujesz pewnie dużo nie mających szans ludzi. Nie sądzę jednak żeby te wszystkie "tłuki i chamy" zrozumiały Twoje szczere intencje i im bardziej chamscy i głupsi pewnie będą się tu pchać bezczelnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok