Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

47 Postów

(Juziokrowa)
Nowicjusz
Murarz, zolnierz, ciesla, zdun, inzynier,
Budujemy nasz szczesliwy dom.....
itd. Piekna komunistyczna piosenka.
Jakby nie my, to w tym kraju jeszcze by w futrzanych majtkach biegali. Uratowalismy ich !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Hilton napisał:
Dżozefie, a ja nie podałam przykładu z życia?
Po co mieszasz i na sile chcesz udowodnić, ze racja jest po twojej stronie.
Juz dawno doczepiles sie do mnie i zawsze masz jakieś " ale".
Nie jesteś w stanie napisać własnego spostrzeżenia bez włażenia na cudze plecy, żeby sie wybić?
Zawsze musisz sie przyczepić i pisać swoje mądrości jednocześnie bezpodstawnie dyskredytując innych uczestników dyskusji.
Ani ja, ani zapewne nikt inny nie neguje faktu, ze twoja lekarka w miarę szybko dostała prace.
Niestety sytuacje sa rożne i ludzie maja przeróżne historie, każdy jest inny, gdzieś indziej i inaczej zaczynał. Ale TWOJA lekarka, TWÓJ znajomy, kuzyn, kolega kolegi doświadczyli czegoś innego, wiec według ich doświadczenia wszytki musi być tak, jak ty to widzisz.

Odczep sie ode mnie raz na zawsze i omijaj na forum. Jeżeli zdarzy sie , ze będziesz miał cos do powiedzenia w tym samym wątku, to radź sobie sam, a nie używaj wypowiedzi innych oraz tanich sarkastycznych chwytów, żeby wywołać jakiś głupie konflikty. Forum to wymiana poglądów, doświadczenia i wiedzy, a nie dżozefowa zagroda. W domu jak ci żona pozwoli, to możesz sie z niej śmiać, mowić jej co moze a co nie i sobie przestawiać po kątach, ale nie tutaj.
Adios.


Nigdzie nie napisałem że jest TYLKO tak na podstawie tego co opisałem, nigdzie też nie napisałem że założyciel tematu Góra po roku będzie miał "ciepłą posadkę " odpisałem tylko na twoje generalizowanie o" 5 latach i kardiochirurgu "


No i nic nie napisałem na temat, że to nieprawda z tą Albanką, za to ty owszem o " moim"przykładzie "bo to po znajomości... "





Nie mów mi gdzie mam pisać i w jaki sposób, nie zgadzam się z czymś to jak mi się chce to odpisuje, wolne prawo każdego na forum. Jak chce z kimś pogadać to wysyłam prywatne wiadomości i nie mam problemu z tym że ktoś neguje moje osady.

Mnie nie interesuje co tam w domu wyprawiasz i nie mówię jak masz żyć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Nie zgadzać to sie możesz z cudzym prywatnym zdaniem lub poglądem. Natomiast ty nie zgodziłeś sie z faktem, iz pewnej kobiecie dali 5 lat na przystosowanie sie do norweskich warunków oraz naukę języka. Tutaj nie ma nic, z czym mógłbyś sie zgadzać lub nie jeżeli chodzi o fakt. Jedyne co możesz, to zanegować norweski system, który postawił te lekarkę w takiej sytuacji.
I mogłeś napisać swoje spostrzeżenie normalnie, a nie używając tanich sztuczek mających na celu dysjredytacje, tak jak to uczyniłeś pisząc prześmiewczo, ze twoja lekarka " musiała cię okłamać".
Oczywiście ze możesz wyrazić swoje zdanie, ale bez bezpodstawnych ataków na innych. Jesteś w czolowce pieniaczy na forum, ktorzy respektują jedynie własne prawa, ale cudzych juz nie.
Daruj sobie dalsze analizy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(DziewczynaZpomarańczami)
Wiking
witam, jestem psychologiem w pl i coraz częściej diagnozuję/konsultuję dzieci i dorosłych na co dzień mieszkających w No. Wiem, że wiele osób (Polaków) potrzebuje fachowej pomocy tam na miejscu i niestety jej nie otrzymuje. Więc życzę powodzenia w przecieraniu szlaku na północ
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

()
Maniak
Te z 3/4 groszowki co ty pieprzysz
Za psychologa dla polaczka pracuje ksiądz dobrodziej a medykamenty jest ojcze nasz i świec ona woda
Takie same medykamenty ma prawo wypisać i psycholog
Ten sam efekt kuracji zresztą
TEN co darady uzdrowic polacckowe przepite nerwy i głowę to się nazywa PSYCHIATRA
Tylko on ma prawo wystawić receptę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1245 Postów
arek renegade
(renegade)
Maniak
zażywa...tablety też..bimbrem popija... i widzisz jakie efekty...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
BartekRybienik napisał:
Witam, piszę jeszcze z PL, by zorientować się, czy warto szukać w NO pracy w zawodzie psychologa? Zdaje sobie sprawę, że kluczową rzeczą jest znajomość języka, której jeszcze nie mam, ale pytam bardziej o to, czy to opłacalny fach w tym kraju, czy są nabory, czy warto szukać w tym sektorze itp? Będę wdzięczny za każdą sensowną informację.

pozdr
Bartek

Co dla Ciebie oznacza oplacalny?
Czy są nabory? Na dziś ok 80 ogłoszeń.
Czy warto szukać w tym sektorze? Jeśli lubisz swój zawód to zawsze i wszędzie warto
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Bartek Rybienik
(BartekRybienik)
Wiking
Na tym forum nie znalazłem aż tylu ogłoszeń - możesz mnie naprowadzić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
BartekRybienik napisał:
Na tym forum nie znalazłem aż tylu ogłoszeń - możesz mnie naprowadzić?
-----------------------------
Ja Cię naprowadzę : Nie masz ŻADNYCH i NAJMNIEJSZYCH szans na realizacje tego co - wybacz - sobie nabzdurzyłeś. Ze swoim fachem, do tego brakiem jezyka (!),brakiem mentalnosci Norwegow mozesz,co najwyzej dać pracę swoim "ręcom" bo glowie juz na pewno nie. I nie sluchaj tych zachęt pt. Kazdy ma swoją szanse itd. Tracisz czas.Zglos sie do najblizszego ZOZ-u,tam są realne szanse .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Asikhb napisał:
BartekRybienik napisał:
Witam, piszę jeszcze z PL, by zorientować się, czy warto szukać w NO pracy w zawodzie psychologa? Zdaje sobie sprawę, że kluczową rzeczą jest znajomość języka, której jeszcze nie mam, ale pytam bardziej o to, czy to opłacalny fach w tym kraju, czy są nabory, czy warto szukać w tym sektorze itp? Będę wdzięczny za każdą sensowną informację.

pozdr
Bartek

Co dla Ciebie oznacza oplacalny?
Czy są nabory? Na dziś ok 80 ogłoszeń.
Czy warto szukać w tym sektorze? Jeśli lubisz swój zawód to zawsze i wszędzie warto

------------------
Joasiu,masz dobre serduszko.....ale nie podpuszczaj chlopiecia mirazami szans na ktore żadnych nie ma ! Pokaż mi oferte naboru psychologa w Norwegii...bez znajomosci jezyka. Gdyby znal nawet migowy to i tak nawet myslenie o tej drodze kariery dla Polaka w N jest bez sensu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok