Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Rasizm w sluzbie zdrowia - Norwegia

2 Posty
Spennande D
(Spennande)
Wiking
Witam,
dostalem skierowanie na przeswietlenie kregoslupa w odcinku ledzwiowym od norweskiego lekarza, w ktorym widnieje informacja ze jestem polakiem.
Uwazam ze nie ma to najmniejszego znaczenia klinicznego, to skad pochodze i taka informacja nie powinna znajdowac sie na skierowaniu.
Po odebraniu opisu zdjecia nagle okazalo sie ze cudownie wyzdrowialem, co nie ma sie absolutnie do tego co widnialo na polskich zdjeciach.
Zastanawiam sie zeby zglosic to sprawe do odpowiedniej instytucji, ktora moglaby ukarac lekarza za taki wpis.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Bez wzgledu na to ile watkow z tym samym tekstem zalozysz i tak bedzie to jedynie rozbijanie gowna na atomy i szukanie dziury w calym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Spennande napisał:
Witam,
dostalem skierowanie na przeswietlenie kregoslupa w odcinku ledzwiowym od norweskiego lekarza, w ktorym widnieje informacja ze jestem polakiem.
Uwazam ze nie ma to najmniejszego znaczenia klinicznego, to skad pochodze i taka informacja nie powinna znajdowac sie na skierowaniu.
Po odebraniu opisu zdjecia nagle okazalo sie ze cudownie wyzdrowialem, co nie ma sie absolutnie do tego co widnialo na polskich zdjeciach.
Zastanawiam sie zeby zglosic to sprawe do odpowiedniej instytucji, ktora moglaby ukarac lekarza za taki wpis.
Pozdrawiam

A nazwisko i imie masz norweskie czy polskie? Bo przeciez na skierowaniu pisze twoje nazwisko i jak nie masz norweskiego, to i tak kazdy od razu wie, ze nie jestes Norwegiem.
A, ze lekarz napisal, ze jestes Polakiem, to napisal - czasami ci lekarze pisza dokladnie to, co sie im mowi.. Przyjdzie jeden powie -jestem Polakiem, to lekarz napisze w opisie - pacjent jest Polakiem. Moze im sie po prostu nie chce myslec po calym dniu wypisywania skierowan.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Spennande napisał:
[quote]Witam,
dostalem skierowanie na przeswietlenie kregoslupa w odcinku ledzwiowym od norweskiego lekarza, w ktorym widnieje informacja ze jestem polakiem./quote]

To nie jestes polakiem tylko zydem?
Hmm...w takim razie wspolczuje afrontu jaki ciebie spotkal.
Tubylcy tak maja, nie szanuja innych i wyzywaja od polakow.....
Zniewage trza na policje zglosic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Elise napisał:

A nazwisko i imie masz norweskie czy polskie? Bo przeciez na skierowaniu pisze twoje nazwisko i jak nie masz norweskiego, to i tak kazdy od razu wie, ze nie jestes Norwegiem..


Ja obstawiam, ze nazywa sie Ola Normann, a lekarz napisal "polak" jako wstepna diagnoze jednostki chorobowej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Spennande napisał:
Witam,
dostalem skierowanie na przeswietlenie kregoslupa w odcinku ledzwiowym od norweskiego lekarza, w ktorym widnieje informacja ze jestem polakiem.
Uwazam ze nie ma to najmniejszego znaczenia klinicznego, to skad pochodze i taka informacja nie powinna znajdowac sie na skierowaniu.
Po odebraniu opisu zdjecia nagle okazalo sie ze cudownie wyzdrowialem, co nie ma sie absolutnie do tego co widnialo na polskich zdjeciach.
Zastanawiam sie zeby zglosic to sprawe do odpowiedniej instytucji, ktora moglaby ukarac lekarza za taki wpis.
Pozdrawiam

Znaczy się na zdjęciu wyszło,że kręgosłupa nie posiadasz, tak? A de facto czujesz,że masz ? No to faktycznie chamowa. Te norweskie konowaly zakładajo dla Polaków szpec-fyltry na te ich nie aparaty coby tylko sykepengerow nie brały.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
SENTEX napisał:
[quote]DorHan napisał:
Spennande napisał:
Witam,
dostalem skierowanie na przeswietlenie kregoslupa w odcinku ledzwiowym od norweskiego lekarza, w ktorym widnieje informacja ze jestem polakiem./quote]

To nie jestes polakiem tylko zydem?
Hmm...w takim razie wspolczuje afrontu jaki ciebie spotkal.
Tubylcy tak maja, nie szanuja innych i wyzywaja od polakow.....
Zniewage trza na policje zglosic.


Sama jestes zydowa glupia babo ze wsi jak nie rozumiesz problemu wszech obecnego rasizmu w kraju skalniakow zapytaj meza nora moze ci wytlumacz ze norska rasa panow jest gora ty jestes tylko sciera z innego kraju do pomocy i rodzenia norow


Trolli!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty

(Andre_BG)
Nowicjusz
Hmmm - dziwne, naprawde dziwne. To nie poleciles z tym do Polski??? przeciez taniej !!!!!!! aaaaaa chyba ze sciemniasz zeby dostac chorobowe ) a lekarz pewnie dal taka adnotacje zeby sie ludzie nie dziwili dlaczego nie reagujesz jak prosza bys sie przygotowal do przeswietlenia ))
O ile w ogole jest prawda to co piszesz bo jako Polak to masz klamstwo we krwi )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
SENTEX napisał:Sama jestes zydowa glupia babo ze wsi jak nie rozumiesz problemu wszech obecnego rasizmu w kraju skalniakow zapytaj meza nora moze ci wytlumacz ze norska rasa panow jest gora ty jestes tylko sciera z innego kraju do pomocy i rodzenia norow
Drobne acz bardzo istotne sprostowanie.
Jeżeli nadal uważasz, że ona jest żydówa, to niestety, ale jeżeli już, to rodzi tylko ŻYDÓW.
Poczytaj sobie o przechodzeniu pochodzenia w tej nacji.
tym samym w najgorszym przypadku, będą to Żydowskie norskie trolle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Co Zerka
(hakuna)
Wiking
Zrob to. Pol roku temu trafilam do szpitala w Oslo zeby potwierdzic ciąże,po czekaniu 7 h (mówiono mi o jednej,max 2) pani zrobila mi testy na wszelkie chorobsta zebym im jakiegos syfu do szpitala nie przyniesla (przepraszala tlumaczac ze maja takie zalecenia wobec obcokrajowcow) i po posadzeniu mnie na fotelu zobaczyla wedle niej niewiele przez USG wiec doszla do wnisoku ze ciaza albo sie dopiero zaczyna bo costam widzi malego ale to "raczej" nie zarodek - albo ja stracilam...(nie wie...myśli...buja sie na krześle z luzem jakby wlasnie blanta spaliła)), ale bardziej namawiala mnie ku wersji ze po prostu krwawie sobie tam w srodku ,nie specjalnie ja obchodzilo czemu pomimo faktu ze wedle moich obiczen bylam w 4 tygodniu ciazy... po czym wyjela z opakowania jakas tabletke , dala mi kubeczek z woda i powiedziala "prosze polknac" .Mnie cos "tknęło" i zapytalam sama nie wierząc do końca ze to mówie "czy to jest tabletka na chemiczne poronienie" , a ona z lagodnym uśmieszkiem na buzi odpowiedziala TAK. Mało nie stracilam przytomnosci z wrazenia, powiedizalam jej ze moze najpierw wypada zapytac kobiete czy chce miec ABORCJE i wtedy ona zbladla i zaczela bredzic jakby nagle miala zwarcie w systemie:ze wlasciwie to ja mam racje , ze moze ciaza dopiero sie zaczela....tak....heheh i hahah....Babie było glupio, Dodam że mój partner jest norwegiem. Mój facet wpadl do gabinetu oskarżając o niewyobrazalny rasizm a one (byly tam dwie) odpowiedzialy mu że wcale nie oferowaly zadnej tabletki Frida-bo tak na imię tej mlodej lekarce, może spać spokojnie-ciąze i tak stracilam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok