Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

8929 Postów
Maniak
Nie tykam kotów Gospodarza , bo chcę przeczekać ZIMĘ , a i Referencje też chcę mieć w porządku
---
I tak patrzy się na Mnie spod łba , ponieważ koty nie wchodzą na piętro od miesiąca , gdzie mieszkam ... !!!
---
Parę razy podglądał , co robię jak wchodzę do domu a koty są w przedpokoju ...
---
Jednak one , pewnie znają już Moje ruchy i zanim dotknę klamki , to w przedpokoju jest po kotach tylko zapach ...
Tak zmykają na wyścigi ... !
---
A co by było dopiero jak by jakiś tam kot zniknął ...!!!
---
Strach pomyśleć ....
NIE nie ja chcę dotrwać do lata lub co najmniej do czasu aż znajdę Nową pracę ...

Zgłoś wpis
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@Abi2010: Ale tu w tym temacie piszemy o strajku zlecen w pracy Gabriela oraz o kotach ostatnio wiec coz w tym zlego ze jest troche tekstu jajcarskiego ?

@Gabriel: Ale podobno te koty sa darmowe i sie rozmnazaja? Wlasciciel je jakos kataloguje? Pozatym czy w umowie wynajmu masz wpisane "katter er medleiere" ? Bo jesli nie to kot na twoim terytorium.... a referencje myslisz ze ktos cos takiego czyta na polnocy Norwegii zwlaszcza?

W Vadsø takim np. nikt sie o nic niepytal a i tak bylo duzo lepiej wynajac od firmy bo wtedy nikt sie rowniez nieinteresowal moznabylo zrobic cokolwiek z mieszkaniem i cokolwiek w mieszkaniu
Zgłoś wpis
31 Postów
Ewa Wojtukowicz
(Abi2010)
Nowicjusz
Kuzwa , zadalam proste pytanie , poprosilam o odp. i co ? Jaja sobie robicie , tacy madrale a nie potraficie odpowiedziec komus kto jest pierwszy raz na tym forum jak z tego talatajstwa korzystac ?
Zgłoś wpis
7 Postów
sowa zielona
(zielonasowa)
Wiking
Wlasnie korzystasz
Zgłoś wpis
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@Abi2010: Ale z czego chcesz korzystac? Z kota? z dredow? czy jakie to pytanie w koncu ma byc bo jedyne bylo o prostowaniu kocich dredow jakie zadalas.....
Zgłoś wpis
31 Postów
Ewa Wojtukowicz
(Abi2010)
Nowicjusz
Oki, za malo whiskas zjadlam, powiedzcie jak kozystac z forum , jak pisze post to co mam zrobic czy cofac sie o stronke zeby dowiedziec sie co napisaliscie ?
Zgłoś wpis
31 Postów
Ewa Wojtukowicz
(Abi2010)
Nowicjusz
za trudne pytanie ?
Zgłoś wpis
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Aaa to takie koty znaczy sie buty aka post na forum

Wiec tak najpierw rejstrujesz sie na forum potem wchodzisz na koci temat i klikasz odpowiedz, wklepujesz pare madrosci ludowych na temat kotow potem klikasz dalej i jest post Potem klikasz w link Josepha i dowiadujesz sie jak zaczela sie najslynniejsza kocia epopeja w Norwegii

A jesli piszesz kolejny rozdzial "Cat story" i chcesz wiedziec czy ktos cos nowego nienapisal to prawym klawiszem myszy (nie tej ktora kota karmisz i raczej tez nie tej w Norweskim rozumieniu "inakszym" slowa mus ) w zakladke Forum i otwiera ci sie nowa zakladka internetowa z calym forum ktore mozesz odswiezyc przeczytac ostatni wpis w "Kattesagaen" zanim dokonczysz twoj post
Zgłoś wpis
8929 Postów
Maniak
Joseph dał głos :...Weź idź dostań raka i umrzyj...
To nie jest Śmieszne
A RACZEJ
ŻAŁOSNE ...
---
Każdy z Nas Ma Raka ... jedni normalnego , a Inni ZŁOŚLIWEGO ...
---
Ty natomiast
MASZ
DWA RAKI
jeden zwyczajny ... jaku większości a drugi to ...>schiza gabrielowata <
---
A na twoim łożu śmierci będziesz wył i skowyczał ...
---
GABRIEL !!! gabriel !!! Gabriel !!! gabriel !!!
A mnie Już dawno TU nie będzie ...
Wszak Mam Swój Wiek
A ty nadal będziesz jęczał i zrzędził ... gaabbrriieell gggggaaaabbbrrriiieeelllllllllllllllllll .
Zgłoś wpis
31 Postów
Ewa Wojtukowicz
(Abi2010)
Nowicjusz
zważywszy na to ze jestem blondi to nie bardzo kumam, jak tym operowac
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok