Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

31 Postów
Ewa Wojtukowicz
(Abi2010)
Nowicjusz
Hmmm, a z czym to sie .......je ?
Zgłoś wpis
31 Postów
Ewa Wojtukowicz
(Abi2010)
Nowicjusz
Bosze , czytajac te wszystkie posty zaczelam zastanawiac sie dla kogo jest to forum ?
Zgłoś wpis
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
A wlasnie skad sie to wzielo z tymi kotami u Gabriela. Bo jakos tak nagle zaczely sie pojawiac posty o kotach ale niezauwazylem poczatku skad te koty? Hodowle zalozyl czy tak sobie wymyslilscie? Czy moze "wiesc gminna niesie" ?

Bo tak by nawet byla fajna nazwa "Fyll&Katt AS" tyle ze norski to predzej psa niz kota kupia bo koty sa darmowe No ale z taka nazwa niektorzy norskowie by pomysleli ze to dla marketingu lub dla smiechu i moze by zlecenia pracy dawali Moze pomysl na nowa zabawe psychologiczna Gabriela?

@Abi2010: Forum jest dla ludzi ktorzy sie nudza w czasie wolnym w Norwegii oczekujac urlopu&flexi tid w Polsce lub cos w tym stylu Tylko ze inni sie nieprzyznaja czemu tu pisza i udaja ze sie nienudza strasznie w tym nudnym kraju
Zgłoś wpis
8929 Postów
Maniak
Joseph zaszczekał:...Nie każdy w przedszkolu miał pranie mózgu
Chciałeś napisać :
... nie każdy miał szczęście chodzić do przedszkola ... !!! .
Ponieważ urodził się w kapuście i całe dzieciństwo , siedział na wioskowej grzędzie ... .
---
Widzisz , jak łatwo jest ciebie zakuta pało , wyprowadzić z równowagi ...
---
Zgłoś wpis
31 Postów
Ewa Wojtukowicz
(Abi2010)
Nowicjusz
Kurcze to fakt ze kraj nudny, ale czytajac co nie ktorych wypociny mozna zanudzic sie na maxa
Zgłoś wpis
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Ale nadal nierozumiem czemu niby proletariusz z wioski mialby byc gorszy od proletariusza z bloku? Mnie sie wydaja ci wioskowi duzo mniej proletariaccy w mysleniu, do tego maja smieszniejsze pomysly na faze na imprezie gdy juz sie napija niz walenie sie w leb bejsbolem

Jak np. tutaj bardzo sie starali sprawic aby bylo smiesznie: wachock.info/2012/05/21/bezmozgowcy-dlac...towaliscie-latarnie/ Duzo zabawniejsze niz opowiadanie kto kogo spaluje, komu dac w leb a kogo nozem

A tak pozatym ciagle jestem ciekaw jak powstala "wiesc gminna" o kotach? I czy to "wiesc gminna" czy serio jakies koty obraly sobie za siedzibe mieszkanie Gabriela

@Abi2010: Ten watek ma niby byc smieszny ale widocznie niecalkiem sie to udaje najwidoczniej jeszcze zbyt malo etanolu zostalo zdegustowane
Zgłoś wpis
8929 Postów
Maniak
Imperator1988 napisał:
A wlasnie skad sie to wzielo z tymi kotami u Gabriela. Bo jakos tak nagle zaczely sie pojawiac posty o kotach ale niezauwazylem poczatku skad te koty?
PROSTE
Z przyczyn ekonomicznych przeprowadziłem się ździebko za miasto do tańszego Lokum , Gdzie gospodarz ma ponad 10 kotów które kwaterują stale w domu i reszta w pamięci dookoła domu większość to czystej rasy norweskie leśne ... /właśnie darmowe /
---
Gość ma hopla na ich tle , a Ja szukałem na Forum , jakiegoś środka odstraszającego ...
---
Jednak znalazłem rodzimą podwórkową metodę i koty jak na razie omijają mój pokój duuużym łukiem.
Zgłoś wpis
31 Postów
Ewa Wojtukowicz
(Abi2010)
Nowicjusz
Eeeeeeeeeeee, czyli to jest tak -nie glaskaj kota pod wlos bo cie zadrapie , glaskaj ,glaskaj a zaglaszczesz na smierc ?
Zgłoś wpis
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Eeee to moze by te koty jakos spozytkowac kapitalistycznie i ekonomicznie: www.ooze.com/ooze13/cats.html by na cos sie przydaly
Zgłoś wpis
31 Postów
Ewa Wojtukowicz
(Abi2010)
Nowicjusz
skorka na bolace korzonki ?
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok