Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Zgłoś wpis
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
To ogloszenie tego rolnika potrzebujacego proletariusza do pracy to wrecz perfekcja Trzeba to sobie zapamietac na wypadek zalozenia firmy kiedys w Polsce

Dawno nieczytalem tak dobrego tekstu w ogloszeniu "pracownisia zatrudnie" idealny opis pracy proletariusza na gospodarstwie.... cudowny sposob wskazania miejsca proletariatu na swiecie....

W Norwegii powinni do takich prac wykorzystywac islamistow a jesli niechca to nie ma zasilku
Zgłoś wpis
154 Posty
Asgota Okrutny
(Asgota)
Stały Bywalec
wykształcenie wyższe do chlapania sie w świńskim gównie ?
Zgłoś wpis
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
No przeciez ten zacny Gospodarz napisal ze rolnicze Jak to kiedys podobno mawiali w Warszawie przekrecajac SGGW na SGWG czyli: Szkola Glowna Wywozenia Gowna
Zgłoś wpis
8929 Postów
Maniak
SENTIX napisał:znalazlem ci oferty pracy
NAWET ... / następny głąbie w kolejce/ nie potrafisz sensownie ...dobrać danego tekstu , do osoby i Jej Wykształcenia Zawodowego ...!
---
Chciałeś popisać się bystrością , a jak zwykle , wyszło tobie zwykłe GÓWNO ...!
---
To ogłoszenie i Moja Osoba , to Jak Pięść do JEŻA ... !!!
---
Widać iż opary olejowe z warsztatowej posadzki ,robią swoje !!!
Zgłoś wpis
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Gabriel napisał:
SENTIX napisał:znalazlem ci oferty pracy
NAWET ... / następny głąbie w kolejce/ nie potrafisz sensownie ...dobrać danego tekstu , do osoby i Jej Wykształcenia Zawodowego ...!
---
Chciałeś popisać się bystrością , a jak zwykle , wyszło tobie zwykłe GÓWNO ...!
---
To ogłoszenie i Moja Osoba , to Jak Pięść do JEŻA ... !!!
---
Widać iż opary olejowe z warsztatowej posadzki ,robią swoje !!!


Ale dlaczego od razu tak siebie sam zniechęcasz? Trochę wiary w siebie, no nie masz wykształcenia zgodnego z ofertą, ale możesz to nadrobić tym ze masz na codzień kottakt ze zwierzętami.
Oferta w sam raz dla ciebie jeśli chodzi o lokum, mieszkasz w schronisku dla kotów to przeniesienie się do chlewika i pomieszkiwanie ze swiniami nie powinno być problemem, ba nawet zyskalbys na tym. Wihskasa to dużo pewnie nie dają i na pewno ci się przejadł juz,a tam mialbys pełne koryto, mógłbyś jeść do syta. No i towarzystwo na poziomie, mialbys do kogo otworzyć ryja bo wiadomo nie od dziś ze świnie są dużo inteligentniejsze od kotów, w ogóle to są jedne z nainteligentnieszych zwierząt.
Złożyć podanie i list motywacyjny nie zaszkodzi, ja i pewnie wiele osób z forum będzie trzymało kcuki za ciebie, a nuż się uda.
Zgłoś wpis
8929 Postów
Maniak
SENTIX napisał:Jasne zabolalo mosci Ksiaze typowe jak ty szydzisz z innych jest ok jak ktos z ciebie juz nie jest ok
By z kogoś szydzić , to najpierw , trzeba mieć na ten temat , jakieś podstawowe pojęcie ...
---
Po za tym Ja nie szydzę z Nikogo , Tylko UZEWNĘTRZNIAM /punktuję ... zwyczajnie Tego Kogoś Podstawowe błędy ...
KTÓRE TEN KTOŚ SAM dobrowolnie "podaje na tacy" na Tym Forum ...
---
A to raczej nie należy do szyderstwa .
---
Tylko do swoistej Edukacji Dorosłych aliensów z tytułami inżynierków i magisterków , którzy nie potrafią w dzisiejszych czasach używać sensownie internetu ...
Tylko zadają
GŁUPIE ...
DZIECIĘCE ...
PRYMITYWNE ...
PYTANIA ...

---
Dokładnie tak samo jak TA panienka powyżej i nie tylko Ona ... bez reszty ...

---
CO WAS gamoństwo uczą na tych PSEUDO UCZELNIACH ... !!??
Zgłoś wpis
8929 Postów
Maniak
Joseph zacharczał :...Ale dlaczego od razu tak siebie sam zniechęcasz?
Dlatego , że ty zakuta pało ,ekscytujesz się tym wszystkim , do tego stopnia iż nie zauważasz
MOJEJ prymitywnej PROWOKACJI ...
jaką stosuję względem takich wam podobnych ... Na Moim ... Strejkowym Tymmacie ...
---
HA cha ha ...
Dzięki wam ...
MAM swoistą zabawę ,
w te nudne , nie tylko Lutowe Dni ...
---
A na łożu śmierci i tak będziesz rzęził .... gggaaaabbbrrriiieeelllllllllllllllllllllllllllllllll....
Zgłoś wpis
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Gabriel napisał:
Joseph zacharczał :...Ale dlaczego od razu tak siebie sam zniechęcasz?
Dlatego , że ty zakuta pało ,ekscytujesz się tym wszystkim , do tego stopnia iż nie zauważasz
MOJEJ prymitywnej PROWOKACJI ...
jaką stosuję względem takich wam podobnych ... Na Moim ... Strejkowym Tymmacie ...
---
HA cha ha ...
Dzięki wam ...
MAM swoistą zabawę ,
w te nudne , nie tylko Lutowe Dni ...
---
A na łożu śmierci i tak będziesz rzęził .... gggaaaabbbrrriiieeelllllllllllllllllllllllllllllllll....


Wiedziałem za wysokie progi...., boisz się ze świnie będą dla ciebie zbyt inteligente i nie podołasz.

Nie zapmnij zalogować kotów na MN i dodać sobie plusików to ci prestiż wzrośnie
Zgłoś wpis
8929 Postów
Maniak
Joseph zacharczał :Wiedziałem za wysokie progi....
I TAK na TWOIM łożu śmierci będziesz rzęził .... gggaaaabbbrrriiieeelllllllllllllllllllllllllllllllll....
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok