Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Ewentualnie ktos kto ma duzo czasu np. Gabriel moglby te skorki jakos polaczyc w jakies futro z kotow czy cos w tym stylu. Przeciez futra z norek sie zszywa bo niesa tak duze by z jednej cale uszyc.... Troche kapitalistycznej innowacji i koty sie na cos przydadza zamiast przeszkadzac
Zgłoś wpis
31 Postów
Ewa Wojtukowicz
(Abi2010)
Nowicjusz
kurcze , jesli jestescie takimi znawcami kotow to moze znacie sposob na dredy u kotki,szczotkuje co dziennie ale nic nie pomaga , a jak wlascicielka przyjedzie to poda mnie na politi za przerobienie kotki w fanke dredow
Zgłoś wpis
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Gabriel napisał:
Joseph zaszczekał:...Nie każdy w przedszkolu miał pranie mózgu
Chciałeś napisać :
... nie każdy miał szczęście chodzić do przedszkola ... !!! .
Ponieważ urodził się w kapuście i całe dzieciństwo , siedział na wioskowej grzędzie ... .
---
Widzisz , jak łatwo jest ciebie zakuta pało , wyprowadzić z równowagi ...
---


znowu sherlocku ci się nie udało wydedukować... ani jednego ani drugiego, weź może spisuj co ci się do łba przytelpie, przeczytaj, a potem napisz dokładnie odwrotnie to co wcześniej wydumałeś to może kiedyś trafisz....

@imperator tu masz troche o tym jak to gabryś forumowy specjalista, wprowadził się do schroniska dla kotów i nie wie co z tym począć. Widać cena za kuwetę była niska, a że ten norweskiego ni w ząb to myślał że okazyjne lokum trafił. www.mojanorwegia.pl/forum/view/3/dyskusj......_%21%21%21_..html
Zgłoś wpis
31 Postów
Ewa Wojtukowicz
(Abi2010)
Nowicjusz
nie wiem co wy palicie lub pijecie ale zeby wbic sie w temat to -poczestujcie
Zgłoś wpis
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@Abi2010: Ja to jedynie mialem mysl kapitalistyczna na wykorzystanie kotow do czegos pozytecznego zamiast maja sobie byc za darmo i szkodzic A co do mody kociej to niestety nieznam sie, ale mozesz zawsze jakiegos innego darmowego kota znalezc o podobnym wygladzie bez dredow i podstawic wlascicielce

@Joseph: Ze wprowadzil sie do schroniska dla kotow to nic zlego, gorzej ze do tej pory niewpadl na innowacyjna mysl jak zamienic problem w zysk

PS. Proponuje Russkij Standard Platinum/Imperia do picia (nie dla kota )
Zgłoś wpis
31 Postów
Ewa Wojtukowicz
(Abi2010)
Nowicjusz
no nie stety w mojej okilicy darmowych - brak,zreszta to nie moja kotka ......ta z dredami,
Zgłoś wpis
154 Posty
Asgota Okrutny
(Asgota)
Stały Bywalec
Jasiu wraca do domu cały podrapany: ręce, twarz, nogi... Mama się go pyta:
- Synku, co się stało?!
- Jechałem na rowerku i się wywróciłem.
- Ale przecież rowerek stoi w garażu i ma zepsute siodełko...
- No, ale to był rowerek pożyczony.
- I jak to się stało?
- Wjechałem na żwir i wpadłem w poślizg.
- Ale przecież dzisiaj rano widziałam, że wylali pod naszym blokiem
asfalt, tam nie ma żwiru!
- No tak, ale jak objeżdżałem to wpadłem w krzaki i się porysowałem.
- Kochanie przecież krzaki wycięli wczoraj wieczorem...
Na to Jasiu krzyczy:
- TO JEST MÓJ KOTEK I BĘDĘ GO RUCHAł KIEDY MI SIĘ SPODOBA!
Zgłoś wpis
31 Postów
Ewa Wojtukowicz
(Abi2010)
Nowicjusz
na to mama- a mowilam synku ze gdybys poszedl na weterynarie to wiedzialbys jak sie zabezpieczac
Zgłoś wpis
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@Abi2010: Widzisz to mozesz pomoc Gabrielowi z jego problemem wyslesz mu fotke dredowego kota on wyszuka wsrod swoich podobnego i zapewne za drobna oplata przesle odpowiedniego bez dredow

Kapitalizm rozwiazuje praktyczne problemy, socjalizm dzielnie rozwiazuje problemy o jakich w innych ustrojach nieslyszano
Zgłoś wpis
8929 Postów
Maniak
Joseph zaszczekał :znowu sherlocku ci się nie udało ...
Ty to masz totalną schizę na Moim Tle ... .
Pewnie w nocy się zrywasz i zastanawiasz jak tu Mi dowalić ... !
---
ŻAŁOSNE ...
---
Pamiętać gdzie i kiedy ... Ja pierdnąłem i co napisałem ... !
---
TRAGICZNE ...
---
Zmień kółko zainteresowania ...
bo może ci tak pozostać ...do samej ŚMIERCI ... !
---
I na łożu Śmierci zamiast słów BOŻE WYBACZ ...
Wyszepczesz
Gabriel gdzie jesteś ... !!!
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok