Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

8929 Postów
Maniak
Imperator1988 napisał:Ona chyba sie martwi ustawa Miljøpartiet de Grønne & Venstre o obowiazkowym kocie dla kazdego zamieszkalego w Norwegii
Pewnie z mysla o szkodliwym wplywie kotow na zdrowie, bo jesliby np. wypily zapas na weekend to mogloby dojsc do kociokwiku....

A czy z racji braku laku , mógłbyś nakreślić LUŹNE założenia do działalności tej wspaniałej Firmy pod znamienną nazwą ... FYLL og KATT AS ...
---
A nóż się skuszę i Upieczemy Razem , Parę Pieczeni na jednym ruszcie ...
---
Ja będę miał Firmę i pracę , Ty będziesz miał z głowy kuzynków , a przy okazji będziesz księgowym .
Zgłoś wpis
31 Postów
Ewa Wojtukowicz
(Abi2010)
Nowicjusz
Chyba wreszcie skumalam , to jest wasza prywatna stronka w ktora sie wcielam, zycze wiec wam porozumienia miedzy kotami , swoja droga warto bylo by je wyswatac ,ale z tym sobie poradzicie , jak was opuszcza to znaczy ze ..........to nie o miesieczne skarpetki stojace w kacie chodzilo
Zgłoś wpis
8929 Postów
Maniak
Abi2010 napisał:
ja sie stosownie zachowuje i temat konwersacji podtrzymuje
I tyla twego nieszczęścia iże ustosunkowujesz się do podestawowech zasad godnego zachowywania ..
---
I co ze tem PYTANIEM które ciem nurtujem ... !? .
---
Spiesz się dziewka
Bo za kwadrans zamykamy Knajpę ...
WSZAK już TRZECIA na Osi a w NORGE to ŚWIĘTA GODZINA ... !
Nawet Król się kładzie o tej godzinie do łoża ...
Zgłoś wpis
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Co do kuzynow to oni kotow spawac nie beda A ja ksiegowym nie jestem i mam co robic zreszta niedlugo bedzie ciekawiej lecz raczej bardziej psio niz kocio i z mundurem

Ale wspomoc cie kapitalistyczna mysla tworzenia firmy zawsze moge. Pierwsza mysl byla aby uzyc ciekawej nazwy do marketingu twoich umiejetnosci betonowych. W koncu norski by myslaly ze to dobry chwyt marketingowy i mogliby nawet zadzwonic....

Ale mozesz tez stworzyc cos naprawde innowacyjnego prawdziwie godne nazwy.... Nowy pub pod nazwa Fyll&Katt AS. Norski bardzo lubia koty i kociefilmy (jeden w pracy ogladal calymi miesiacami podobno ) a za kolnierz tez niewylewaja. Wiec wykorzystaj te koty jako atrakcje na poczatek malego pubu dla "kociarzy".... Zrobisz koci wystroj na scianach, koty beda chodzic po pubie trunki beda podawane w naczyniach ozdobionych kocia sztuka (aka impresjonistyczne zadrapania) lub kocimi fotkami kotow.... Do tego w ciagu dnia jeszcze salon kociej pieknosci z mozliwoscia wychylenia kieliszka podczas gdy kot jest czesany lub w "inakszy" sposob pielegnowany. Szybko by ci sie kociary i kociarze calego Bodø zaczeli zbierac i bys musial wiekszy koci lokal zalozyc....

Widzisz wystarczy odrobina kapitalistycznej fantazji.... zamiast siermieznego socjalistycznego betonowego podejscia
Zgłoś wpis
8929 Postów
Maniak
Imperator1988 napisał:
Co do kuzynow to oni kotow spawac nie beda A ja ksiegowym nie jestem i mam co robic zreszta niedlugo bedzie ciekawiej lecz raczej bardziej psio niz kocio i z mundurem

Ale wspomoc cie kapitalistyczna mysla tworzenia firmy zawsze moge. Pierwsza mysl byla aby uzyc ciekawej nazwy do marketingu twoich umiejetnosci betonowych. W koncu norski by myslaly ze to dobry chwyt marketingowy i mogliby nawet zadzwonic....

Ale mozesz tez stworzyc cos naprawde innowacyjnego prawdziwie godne nazwy.... Nowy pub pod nazwa Fyll&Katt AS. Norski bardzo lubia koty i kociefilmy (jeden w pracy ogladal calymi miesiacami podobno ) a za kolnierz tez niewylewaja. Wiec wykorzystaj te koty jako atrakcje na poczatek malego pubu dla "kociarzy".... Zrobisz koci wystroj na scianach, koty beda chodzic po pubie trunki beda podawane w naczyniach ozdobionych kocia sztuka (aka impresjonistyczne zadrapania) lub kocimi fotkami kotow.... Do tego w ciagu dnia jeszcze salon kociej pieknosci z mozliwoscia wychylenia kieliszka podczas gdy kot jest czesany lub w "inakszy" sposob pielegnowany. Szybko by ci sie kociary i kociarze calego Bodø zaczeli zbierac i bys musial wiekszy koci lokal zalozyc....

Widzisz wystarczy odrobina kapitalistycznej fantazji.... zamiast siermieznego socjalistycznego betonowego podejscia

He he ... fajna ta Twoja wirtualna Wizja ... Może kuzyniątka przebranżowią sie ze spawaczy , na Fryzjerów Kocich ... . a Barmanami byli by z marszu wszak to prosta czynność tylko za wiele nie można w gardło wlewać coby manka za wielkie ni były ...
---
A z tym Mundurem
To CO ?
Król wzywa do powinności na okresowe szkolenie i sprawdzian Dyspozycji ?
Zgłoś wpis
31 Postów
Ewa Wojtukowicz
(Abi2010)
Nowicjusz
Gabrielu Wszech....., dgybys wysilil mozgownice i czytal ze zrozumieniem to byc sie dowiedzial ze to nie ten intelektualny przedzial, zadalam proste pytanie z ktorym ty miales problem z jego odszyfrowaniem, tak to bywa gdy przrerost ambicji nad mozliwosciami wygrywa. Mam tylko nadzieje ze gdy nastepnym razem spotkamy sie na forum twoje zle zachowanie me zdanie o twej osobie rozwieje ,nie bedziesz bawil sie w pisanie banalow bo na to stac stado pawianow,powtarzanie sie w kazdej wypowiedzi tez w dobrym guscie nie lezy,moze zamiast kazdego od razu krytykowac zaczniesz nowych forumowiczow analizowac ? Mysle ze nie jedna z osob na forum ma wiele do powiedzenia , ale czytajac twoje wypociny jest zdegradowana do -sie nie udziuelenia. schowaj facet swe madrosci bo nie pozyskasz nowych gosci , chyba ze chcesz tego forum zakonczenia i jestes na dobrej drodze do tego zrobienia . Nie przecze , zawsze znajdzie sie ktos nieodpowiedzialny z gosci , ktory bardziej z nieswiadomosci na twoim portalu zagosci
Zgłoś wpis
8929 Postów
Maniak
Abi2010 napisał:
Gabrielu Wszech....., dgybys wysilil mozgownice i czytal ze zrozumieniem to byc sie dowiedzial ze to nie ten intelektualny przedzial, zadalam proste pytanie z ktorym ty miales problem z jego odszyfrowaniem, tak to bywa gdy przrerost ambicji nad mozliwosciami wygrywa. Mam tylko nadzieje ze gdy nastepnym razem spotkamy sie na forum twoje zle zachowanie me zdanie o twej osobie rozwieje ,nie bedziesz bawil sie w pisanie banalow bo na to stac stado pawianow,powtarzanie sie w kazdej wypowiedzi tez w dobrym guscie nie lezy,moze zamiast kazdego od razu krytykowac zaczniesz nowych forumowiczow analizowac ? Mysle ze nie jedna z osob na forum ma wiele do powiedzenia , ale czytajac twoje wypociny jest zdegradowana do -sie nie udziuelenia. schowaj facet swe madrosci bo nie pozyskasz nowych gosci , chyba ze chcesz tego forum zakonczenia i jestes na dobrej drodze do tego zrobienia . Nie przecze , zawsze znajdzie sie ktos nieodpowiedzialny z gosci , ktory bardziej z nieswiadomosci na twoim portalu zagosci

BIEDACTWO
Tylko się nie rozpłacz ....
---

Ja to olewam wszystko , ciepłym Moczem , ponieważ taka jest fizjologia organizmu / zimnym nie da rady /
A ty jak widać , przejmujesz się rolą , choć nie jesteś Rolnikiem ...
---
Rymowanka w sam raz , podziwiam / naprawdę / tylko nie w tym > Strejkowym ... Tymmacie < , przejdź do działu gdzie udzielają się domorośli poeci ...
---
Nie mam w zwyczaju szukać wstecz czegoś czego nie potrzebuję akuratnie ...
Ja nie jestem taki jak >zakuta pała< , która wie , gdzie i kiedy , pierdnąłem na Tym Forum .
---
Masz Fochy , to naprawdę nie Mój problem ... cóż obydzie siem ...
Chciałem Pomóc ...
---
Niemniej ... !
Teraz jesteś wolna jak stringi ... po seksi-sesji ...
z Tobą Akurat tym Postem , zakończyłem Konwersację na każdym Forum i w każdym temacie
i mówię spokojnie ...
BYWAJ ...
BĘC ... !!!
Zgłoś wpis
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Ta wizja to byla dla ciebie jakie tam w Bodø Fyll&Katt AS mozesz zalozyc.... I moze wydawac sie smieszna ale w takim USA ktos tak zrobil od groma zarobil.... w Europie tez mogloby zadzialac tylko troche spokojniej bez agresywnego marketingu... sprobowac zawsze mozesz koty juz sa tylko jeszcze bar zorganizuj i odpowiednio lokal przygotuj a moze norski sie skusza na cos nowego innowacyjnego zamiast typowych pubow gdzie kazdy jest podobny.

A co do munduru to nie zielony tylko niebieski i zwiazany z zawodowym awansem na wyzsza pozycje w "inaksze" miejsce pracy
Zgłoś wpis
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Gabriel napisał:

NIE nie ja chcę dotrwać do lata lub co najmniej do czasu aż znajdę Nową pracę ...



a to dobre ten żarcik ci się udał nie ma co....


Przecież sam pisałeś że już masz pocztę odblokowaną więc dlaczego nie przebierasz w ofertach, nie możesz się zdecydować?
Zgłoś wpis
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
no pomóżcie mu
on już tyle plusów
miauuuuuuuuu
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok