Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Flirt w stylu norweskim - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Flirt w stylu norweskim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Ale stek bzdur. Pare hstoryjek polskich blachar, ktore ochocza publikuja swoje zdjecia na tej stronie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
podrywanie po rosyjsku w skrócie charakteryzuje wierszyk ludowy
nikt tu nie zna rosyjskiego, ale chyba wszyscy zrozumieją
na gorie stoit bieriozka
witka k witce kłanitsa
parień dziewaczku jebiot
chatiet paznakomitsa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Wg moich doświadczeń sprawa z nakręceniem dziewczyny jest w Norwegi prosta. Wystarczyło pójść w piątek lub sobotę wieczorem do sentrum , i nawalone jak meserszmit dziewuszki same zaczepiają. Tylko trzeba mieć lokal, albo kasę na hotel. A akurat byłem przed wypłatą to wziąłem dziewuszkę na domek , rzecz w tym że pokój jedynka był, ale dodatkowo miałem współlokatórów z koła radia Maryja z Radomia. I mi dziewuszkę wygnali za furtkę. Bo czegoś takiego oni "nie będą tolerować". Ale taka sprawa nie zawsze kończy się tylko kosztami hotelu. Bo kolega owszem wziął pannę na hotel. Ale tuman nie podjął w sobotę rano sugesti panny żeby się wybrać do galeri handlowej. I w środę już miał wezwanie na Politi w sprawie gwałtu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
Fantomas napisał:
Ale stek bzdur. Pare hstoryjek polskich blachar, ktore ochocza publikuja swoje zdjecia na tej stronie.

a ty pewnie masz duze doswiadczenie z podrywaniem chlopcow ze tak piszesz
nie chcieli cie moze musisz zmienic makijaz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
jasta102 · 2 godziny temu
podrywanie po rosyjsku w skrócie charakteryzuje wierszyk ludowy
nikt tu nie zna rosyjskiego, ale chyba wszyscy zrozumieją
na gorie stoit bieriozka
witka k witce kłanitsa
parień dziewaczku jebiot
chatiet......
---------------------------------------
" Mama,mama - szto eta znachit słowo "liubow" ?
"Liubow" ? Wot durnaja - eto Ruskije produmali sztoby dienieg nie płatit...."
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Zaloty po norwesku ?....
W PL zwie się ten rodzaj umizgiwania się : "końskie zaloty".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Tunczyk)
Wiking
lomo - dwa ii kurwa Norwegii i wez sie przeprowadz jak ci dupy wyganiaja ehehehehe... Wstyd...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Sylwia P-Sz
(missPolak)
Wiking
Haha trochę bzdurny ten artykuł ;P ja mojego zaraz już męża poznałam w pracy i od pierwszego momentu zabiegał o mnie - ciągle pisał i dzwonił, przynosił kwiaty, wychodziliśmy na randki kilka razy w tygodniu i przenigdy nie pozwolił mi zapłacić za cokolwiek... Dodam że jest Norwegiem z pradziada bez domieszek innej narodowości także drogie panie takie egzemplarze też się tutaj trafiają.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
John Boro
(JohnB)
Początkujący
missPolak napisał:
Haha trochę bzdurny ten artykuł ;P ja mojego zaraz już męża poznałam w pracy i od pierwszego momentu zabiegał o mnie - ciągle pisał i dzwonił, przynosił kwiaty, wychodziliśmy na randki kilka razy w tygodniu i przenigdy nie pozwolił mi zapłacić za cokolwiek... Dodam że jest Norwegiem z pradziada bez domieszek innej narodowości także drogie panie takie egzemplarze też się tutaj trafiają.

NORKI SĄ UPOŚLEDZENI W WIĘKSZOŚCI!!! SĄ SKRZYWIENI PSYCHICZNIE!!! NIE MAJĄ GUSTU!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok