Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1434 Posty

(gama28)
Maniak
Baaaaaaaardzo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
gama28 napisał:
Baaaaaaaardzo

To teraz idz spac i przyj przez sen, moze rano cos sie ruszy

Trzymam kciuki !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
No i nastał ten dzień Wkrótce ruszam do szpitala, w ciągu najbliższych godzin, trzymajcie kciuki!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Ania Popardowska
(mlodaart)
Wiking
gama28 napisał:
No i nastał ten dzień Wkrótce ruszam do szpitala, w ciągu najbliższych godzin, trzymajcie kciuki!!!!

Wreszcie!!! ;D;D;D

Teraz czekamy na fotki Maleństwa i oczywiście trzymamy kciuki, za szybki i bezbolesny poród!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
gama28 napisał:
No i nastał ten dzień Wkrótce ruszam do szpitala, w ciągu najbliższych godzin, trzymajcie kciuki!!!!

moja kochana trzymam za Was kciuki niech rozwiazanie bedzie za to czekanie szybkie i bezproblemowe
ja tak sobie wmawialam za te moje meczarnie dzien przed i w dniu cc,oby dojsc do siebie szybko i tak bylo, tego samego tobie zycze

jejka ale roznica miedzy naszymi malenstwami bedzie, mialo byc zaledwie kilka dni a tu prawie miesiac Joasia juz 4tego konczy swoj pierwszy miesiac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
63 Posty
Anita Paśnik
(magda2)
Początkujący
Ja również trzymam kciuki Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Hej! No wiec urodziłam wczoraj szczęśliwie 9 dni po terminie. Mała Emilia waży 3615 g i mierzy 52 cm, jest to moje najmniejsze dziecko, lżejsze o całe 600 g od pozostałych. Dlatego tez poród miałam lżejszy i krótszy, traumy tym razem nie będzie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
gama gratulacje dla ciebie i Emilki, piekne imie, tez bylo u mnie na liscie niech teraz niunia rosnie zdrowo
ja swoja musze butla dokarmiac bo cyce to za malo
fajnie ze porod mialas lzejszy, a pisalam o tym ciut wyzej, ze za to odwlekanie sie musi byc cos w zamian
ja sie borykalam wczoraj i dzisiaj z zapaleniem piersi,ale oklady z lisci kapusty pomogly...uff
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Jednak reprymenda się przydała gratulacje dla obojga
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kow@lski)
Wiking
gama28 napisał:
Hej! No wiec urodziłam wczoraj szczęśliwie 9 dni po terminie. Mała Emilia waży 3615 g i mierzy 52 cm, jest to moje najmniejsze dziecko, lżejsze o całe 600 g od pozostałych. Dlatego tez poród miałam lżejszy i krótszy, traumy tym razem nie będzie!


Czemu tylko baby tu pisza?
Ja tez sie przylaczam, Gama. Wszyscysmy tu juz z Emilka emocjonalnie zwiazani od jakiegos czasu ...
Bez zgrywy - najlepszego, niech rosnie zdrowo, a i cala rodzinka niech rosnie...


Przyslowiowy Kowalski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok