Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

4 Posty
Iwona J
(iwonajezak)
Wiking
Ja urodziłam tutaj dwóch syneczków . Starszy wazył 3060 kg , teraz ma juz 3 latka . Młodszy wazył 3555 kg , teraz ma dwa miesiące .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Milena Furman
(milenka1985)
Wiking
gama28 dziekuje jestem już zorientowana, mam jasnośc zupełną dziekuje Dzidzie masz energiczną szaleje juz w łonie matki to dobrze przebojowym łatwiej iść przez ten świat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Ewelina Lozinska
(ewelina80)
Wiking
beatrix napisał:
Hej, jestem mamą miesięcznego chłopca, mieszkam w Oslo na Majorstuen, może jest jakaś mama, która ma ochotę na spacerek ze swoim szkrabem.

Witam, ja mamą jeszce nie jestem, ale już niedługo zostanę... Obecnie jestem w 28 tyg. a termin mam na 17.12. Więc po Nowym Roku z przyjemnością udam się na spacerek Mieszkam na Helsfyr więc to kawałek do centrum, ale jakoś się zorganizujemy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Ewelina Lozinska
(ewelina80)
Wiking
milenka1985 napisał:
beatrix napisał:
Hej, jestem mamą miesięcznego chłopca, mieszkam w Oslo na Majorstuen, może jest jakaś mama, która ma ochotę na spacerek ze swoim szkrabem.

Hej beatrix Ja jeszcze nie jestem mamą ale BĘDĘ z chęcią się spotkam, pogadam, powypytuje , uspokoję stan ducha jak posłucham świeżo-upieczonej mamy czekam na propozycje spotkania jestem na zwolnieniu lekarskim wiec jestem absolutnie wolna a mieszkam też niedaleko bo na Roa pozdrawiam


Z przyjemnością się przyłącze do spotkania. Również jestem na zwolnieniu lekarskim więc czas jest na pogaduchy pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Anna Laz
(Ania78)
Wiking
hej, ja tez jeszcze mama nie jestem ale juz za 4 tyg mam termin, chetnie umowie sie na spacerek. pozdrowienia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Milena Furman
(milenka1985)
Wiking
No to może jakiś termin ??? ja proponuje poniedziałek. no i może centrum albo majorstuen, bo jak bedzie padać pfuuuu pfuuu pfuuu to ewentualnie bedziemy miały sie gdzie schować na kawę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
beata leputa
(beatrix)
Wiking
Może być w poniedziałek na Majorstuen.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Agnieszka Mol
(gaga89)
Wiking
Hej , a ja mam takie pytanie troszke z innej beczki wiecie moze czy jak sie ma juz drugie dziecko to czy zmienia sie tabela podatkowa czy zostaje ta sama co przy pierwszym dziecku_____
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Genia P
(Bratka)
Wiking
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamy

Jestem mamą prawie polrocznej Nadii. W Norwegii (dokładnie Sarpsborg jestem od prawie miesiąca.
Chciałam się zapytać mamy które mają uczulone dzieci na białko mleka krowiego jakie podajecie mleko swoim pociechom? Jakie tutaj są dostępne? W aptece widziałam NAN H.A i nutramigen ale to takie bez recepty. I jak to właśnie jest z lekarzami?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Skontaktuj się z Helsestasjon i zapytaj o te mleka. Wiem, że są w pełni refundowane. Zbieraj paragony.

gaga89 tabela raczej się nie zmienia, ale to wszystko zależy od dochodu. Tak czy siak, dobrze jest zgłosić dziecko do Skatt i zapytać. dziecko do Skatt i tak będzie zgłoszone automatycznie, ale jak pójdziesz sama, to się dowiesz co i jak.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok