A wy tak fajnie nie macie???
ej nie wierze...każdy tatuś na pewno się bardzo stara
chociaż ja swojego będę chwalić bo mu się należy heh
ej nie wierze...każdy tatuś na pewno się bardzo stara
chociaż ja swojego będę chwalić bo mu się należy heh
1 NOK
Advokat Nierzwicki & Bluszko AS Nie pozwól, by nieznajomość prawa zdecydowała za Ciebie. Kancelaria adwokacka z polską perspektywą - rozumiemy Cię! Kim jesteśmy? Advokatfirma Nierzwicki & Bluszko AS jest wiodącą polskojęzyczną kancelarią adwokacką w Oslo. Działalność kancelarii obejmuje obszar całej Norwegii – nasz dziewięcioosobowy zespół jest do Twojej dyspozycji. Nasze specjalizacje: - prawo karne - prawo rodzinne - ...