Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
PIOTR Ch SYLWIA MĄDRA A A Joanna Jędras Kamil Wisniewski boj fra oszlo ayahuazca ayahuazca lugoo85 kowalski Urszula Chochrek mirdar88 Łukasz Ch Paulina NO Lunka Koszycka (11932 niezalogowanych)
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
hananaszk napisał:
hananaszk napisał:
Pani za to sadze opiera sie tylko na swoich doswiadczeniach jest pani nadal w NO ?? czy wsrod pani znajomych zdarzyly sie podobne sytuacje?? czy nadal sie zdarzaja znane pani sytuacje? ilu znanym pani polakom osobiscie znanym przytrafilo sie to co pani?? robi pani z siebie ekspertke na wylacznosc a ja bym chciala poznac opinie innych osob i inne zdarzenia. zrobila sobie mysle pani z tego sposob na istnienie na forum. rozumiem ze to byla trauma i chce pani innych ostrzec ale negowanie wszystkiego i robienie z siebie eksperta na nic sie nie zda nam. wolalabym opinie osob ktore sa w NO obecnie i maja stycznosc z BV albo mialy oraz osob ktore tu wychowaly dzieci bo zyja kilkanascie lat.
plus dodaje
ponawiam pytania, czy zna pani norweski na tyle żeby samodzielnie przeczytać norweska prase ?? czy nacodzien ma pani kotakt z norwegami ??




1.Bywam
2.Nie ,nie zdarzyły
3.Tak
4.PO-ZNANYM osobiscie 6 rodzinom Polskim i Rosjance jako 7


Pozostałe pytania nie dotyczą wątku.

Ponadto nie jestem ekspertem ,lecz żadna rodzina mająca spr. z BV i zabrane dzieci nie udzieli się w żadnym temacie...dlaczego?
Proszę choć tyciu zaczerpnąć wiedzy, gdzie wypowiadają się te rodziny co straciły dzieci na różnych forach...bym nie musiała się powtarzać linkami z prawem ,wypowiedziami samych prawników itp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
125 Postów

(hananaszk)
Stały Bywalec
tak ja rozumiem nie moga sie wypowiadac jesli chca odzyskac dzieci, coraz bardziej mi sie to z czarna wołga kojazy , nie czyta pani po norwesku , nie zna pani norwegow a to oni mysle najwiecej moga wiedziec o BV mniejsza z tym widac ma pani potrzebe spoleczna rozslawiania leku przed ta instytucja, znam tu pare rodzin norweskich maja dzieci maja wnuki i nie boja sie bv , wiem ze ta instytucja ma za duze uprawnienia i mysle to prowadzi czesto do naduzyc ale spoleczniakiem nie jestem i poki nie budza mojego niepokoju temat uwazam jak dla mnie za zamkniety
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
hananaszk napisał:
Jesli temat nie dotyczy i nie interesuje Pania ,rowniez uwazam ze jest jak Pani poderslila tylko dla Pani tematem zamknietym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
Jugendamt odebrał troje dzieci Polce mieszkającej w Niemczech
wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jugend...ej-w-niemczech/rtd7b

itp .Jugendamt zabrał córkę tarnogórzance. Oddał po ośmiu dniach
Decyzja Jugendamtu: 2,5-miesięczny Wiktor wraca do swoich rodziców

Może i w Norwegii ,rodzice którzy stracili dzieci przez Barnevernetjeneste ,również powinni się zwrócić o pomoc do Polskiego Stowarzyszenia Rodzice Przeciw Dyskryminacji Dzieci ...

...gydż sprawy są podobne ,odbioru dzieci Polskim rodzinom w Niemczech przez Jugendamt , jak bliźniaczo w Norwegii przez Barnevernetjeneste /Opieki nad Dziećmi

Jugendamt wcześniej nie oddawał dzieci jak BV dziś, a tak samo się wgryzają w rodziny z dziećmi
/pomijam przypadki, gdzie bylo koniecznością działań w obu instytucjach /

Może warto???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
125 Postów

(hananaszk)
Stały Bywalec
pozazycie napisał:
hananaszk napisał:
Jesli temat nie dotyczy i nie interesuje Pania ,rowniez uwazam ze jest jak Pani poderslila tylko dla Pani tematem zamknietym.

troche cos pani tu nie wyszlo bo ja tak nie napisalam a wyglada jak moj cytat, pozatym dodaje pani ciagle informacje o zabieraniu dzieci, ja rozumiem pomylki urzednicze sie zdarzaja , rozumiem tez zwykla niesprawiedliwosc (np kochajacy rodzice ale nie maja finansow i sie ich czepiaja i zabieraja) ale wszystkie pozostale przypadki czyli stawiam na 98% to jest cos nie tak i jak mi pani znajdzie przypadki normalnych rodzin (a nie znajdzie pani w prasie sie o problemach rodzinnych nie mowi jak zabieraja dziecko, tylko jak tragedia sie stannie a nie zabiora) to high five !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
hananaszk napisał:
pozazycie napisał:
hananaszk napisał:
Jesli temat nie dotyczy i nie interesuje Pania ,rowniez uwazam ze jest jak Pani poderslila tylko dla Pani tematem zamknietym.

troche cos pani tu nie wyszlo bo ja tak nie napisalam a wyglada jak moj cytat, pozatym dodaje pani ciagle informacje o zabieraniu dzieci, ja rozumiem pomylki urzednicze sie zdarzaja , rozumiem tez zwykla niesprawiedliwosc (np kochajacy rodzice ale nie maja finansow i sie ich czepiaja i zabieraja) ale wszystkie pozostale przypadki czyli stawiam na 98% to jest cos nie tak i jak mi pani znajdzie przypadki normalnych rodzin (a nie znajdzie pani w prasie sie o problemach rodzinnych nie mowi jak zabieraja dziecko, tylko jak tragedia sie stannie a nie zabiora) to high five !






Ja mam Tobie dziewczyno szukać i podać gotowce ?
..proszę namistkę..
o loterii Dobra Dzieci...
Groźby,odrzucanie kontroli itp
www.familiestiftelsen.no/node/17504

Szukam gejów Foster, Child Welfare ma nadzieję, że wiele gejów i lesbijek ,jeśli chcą być rodzicami zastępczymi dla odebranych dzieci...
www.familiestiftelsen.no/node/16766

Odebrał sobie życie po poważnym ataku
www.bt.no/nyheter/innenriks/Tok-livet-si...82.html#.UmOW9HDba-k

cyt (a nie znajdzie pani w prasie sie o problemach rodzinnych nie mowi jak zabieraja dziecko, tylko jak tragedia sie stannie a nie zabiora) to high five ![/quote]
A można wiedzieć skąd Ty te wiadomości czepiesz i o nich piszesz ,poznałaś osobiście te rodziny?

Uważasz ,że rodziny które stracily dzieci ,sa NIENORMALNE ?
A te które mają dzieci są normalne, bo do nich nie dotarło BV , bo nie jest Bv zainteresowane tą rodziną i tym dzieckiem ?
Nie mieszajmy rodziny gdzie jest przemoc do dzieci itp.
Ale np zabranie dziecka bo matka zmarła i nie wydanie jego rodzinie najbliższej po śmierci matki uważasz ,że rodzina ta jest nienormalna.
Przykład czyściutki Józia i jego rodziny /głośny w mediach... czytałaś? słyszałaś ?


E ...no...98% to w tym wciąż co roku odebranych dzieci rosnąca liczba ponad 13.500 tys ,.. i można rzec urabianych spraw, zaś może 2 % zasadnie odebranych dzieci /odebranych 2011/ oraz za tym zapowiedzi przez Instytucje, że bedzie jeszcze wieksza liczba interwencji i tym odbioru dzieci.

Pogodę można zapowiadać ale prorokować odebranie rodzinom dzieci to już chyba przesada, gdzie zarówno Norwedzy jak też imigrancji wiedzą w jaki sposób rodziny traca dzieci...
i nie wiedzieć czemu dalej by mieli czynic wszystko by je stracic ,a poźniej rozpaczać?

...no proszę Cie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Gwiazda "zas" na firmamencie
Ciekawe gdzie sie podzial Dawidek i jego obietnice, ze gwiazda juz niedlugo zablysnie, nie tylko na forum, ale calusienkiej Polsce i Norwegii szczeki opadna z podziwu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
Lindemans napisał:
Gwiazda "zas" na firmamencie
Ciekawe gdzie sie podzial Dawidek i jego obietnice, ze gwiazda juz niedlugo zablysnie, nie tylko na forum, ale calusienkiej Polsce i Norwegii szczeki opadna z podziwu



...noooo... Tobie co najwyżej ,to może szczeka tylko wypaść z podziwu ,a nie opaść / bo opadnięcie jej już Tobie nie grozi

...Ty dalej widze nie w temacie, a zajmujesz sie wycieczkami personalnymi..
i ba najbardziej to Cie interesuje moja osoba ...niż temat, a szkoda...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
125 Postów

(hananaszk)
Stały Bywalec
ale jaka to namiastka ? to albo te 2% pomylek i niesprawiedliwosci albo 98% zaniedban rodzicow na roznych plaszczyznach. pozatym w dzisiajszych czasach pojecie normalnosc jest terminem bardzo mobilnym dla jednych normalnosc i codziennosc to dla drugich odchyl i n a odwrot .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
hananaszk napisał:
[quote]...albo 98% zaniedban rodzicow na roznych plaszczyznach.


...raczej praw rodziców /opiekunów /do własnych dzieci ,zupełnie jak wynajętych pod opiekę od Państwa Opiekuńczego ,a za tym z powodu tych praw na różnych płaszczyznach ,nie wiele mogą rodzice...i w 98% tracą dzieci.

To dzieci są uczone swych praw, a nie na odwrót jakie prawa maja rodzice do Nich.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok