Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
PIOTR Ch SYLWIA MĄDRA A A Joanna Jędras Kamil Wisniewski boj fra oszlo ayahuazca ayahuazca lugoo85 kowalski Urszula Chochrek mirdar88 Łukasz Ch Paulina NO Lunka Koszycka (11770 niezalogowanych)
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
magg napisał:
konkrety?? prosze bardzo ... o tej instytucjii dowiedzialam sie z MN.
nigdy wczesniej nie spotkalam sie ani nie bylam molestowana przez BV...
to jest moje osobiste doswiadczenie z barnevernet...

ps. dziecko posiadam.....


no bez przesady,magg by 600 000 polaków w norwegii dali radę obskoczyć -mimo wszystko gratuluję Ci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
264 Posty
Magg G
(magg)
Stały Bywalec
EVIL napisał:
[quote]magg napisał:
konkrety?? prosze bardzo ... o tej instytucjii dowiedzialam sie z MN.
nigdy wczesniej nie spotkalam sie ani nie bylam molestowana przez BV...
to jest moje osobiste doswiadczenie z barnevernet...

ps. dziecko posiadam.....


no bez przesady,magg by 600 000 polaków w norwegii dali radę obskoczyć -mimo wszystko gratuluję Ci[/qu


nie ma czego, jestem w miare normalna, czyli rozwod, przeprowadzki, imprezy w weekendy, dziecko z ADHD (ma prawie 14 lat, urodzony w norwegii) i jak tu sie sprowadzilam, to polakow bylo moze z 20 tys..
ale dzieki..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
125 Postów

(hananaszk)
Stały Bywalec
a Ty EVIL masz dzieci ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
Mgora napisał:

Dlaczego w tym temacie pojawiaja sie tylko linki a nie wypowiedzi osob ktore to przezyly? ( nie liczac Pani Rybki) ktora w innym poscie przyznala sie ze idealna matka nie byla?



....dlaczego tak napisalam ze nie jestem idealna matka?
Dlatego ze wiekszosc za takie sie uwaza , bo im dziecka bv nie zabralo.

Jednak mialam przyklad jak pani mama z forum w temacie o BV jechala mnie tak strasznie ,majac siebie za nieskazitelna matke/ forum obok/

Z czasem okazalo sie ze ta sama pani w innym temacie majac 12 letnia corke, pisze o kacu jak sie najeb...la a dzis sie leczy, ile to przytargala wódy itp ,jakie imprezy robi itp
Kiedy ktos mądrzejszy przytoczyl linki z tematu tamtego do tematu BV to pani prysla...

Wiec jak moze matka ,ktora nie jest jak z bajki ,ale czyni starnia i dba o wszystko ...
wybic sie przy matkach ,gdzie BV do nich nie dotarlo i maja dzieci..?

cyt.
nie ma czego, jestem w miare normalna, czyli rozwod, przeprowadzki, imprezy w weekendy, dziecko z ADHD (ma prawie 14 lat, urodzony w norwegii)

...i gdybys znala parwo BV ....to dzieci z ADHD nalezy bezwzglednie pozostawic.

Mam kontakt z matka, ktorej odebrano dziecko /5l./ za wmawiana przemoc do dziecka ,bo dziecko w przedszkolu waliło głową o sciany a jest chore na ADHD .
Lecz po ponad 6 tyg ,gdzie nabylo BV prawa do opieki nad tym chlopcem, ktory zostal umieszczony w rodzinie zastepczej w jednym pokoiku ze starsza dziewczynka innej narodowaosci/ nie mogl sie z nia porozumiec jakaś mulatka/..
.. okazlo sie ze rodzice zastepczy nie dawali sobie rady z chlopcem, gdyz nie tylko mial ADHD ale tez inna chorobe gdzie wymagal opieki 24/h .

Zabrano za przemoc jaka posadzono rodzicow, lecz po 7 tyg chlopca zwrócono tym samym rodzicom i sprawa zostala na rok zawieszona bez odwiedzin BV ,kontroli ,monitoringu itp
Synka rodzice maja 3 rok , a BV odstapilo od sprawy...

Nie mogą wszystkim zabrać dzieci ale z roku na rok odbieranych dzieci jest wiecej,wiecej ,wiecej ... a prawo ulepszane do tego stopnia ze nawet jak zajdzie pomylka to nie nalezy dziecka zwracac a pozostawic gdyz ma lepiej u rodziny zastepczej bo to w Akcie Dobrobytu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Mgora napisał:
Dlaczego w tym temacie pojawiaja sie tylko linki a nie wypowiedzi osob ktore to przezyly? ( nie liczac Pani Rybki) ktora w innym poscie przyznala sie ze idealna matka nie byla?Nie ma idealnych ludzii, A jest ktoś taki jak "Matka Idealna"?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Nowicjusz
EVIL napisał:
Mgora napisał:
[

Również chciałabym w to wierzyć ,zgadzam się z Twoją wypowiedzią ale wiem,że nie jest tak do końca , jak ja czy Ty byśmy chciały.
Instytucja BV działa kulawo ,nie ma odpowiednich ludzi do tak ważnych zadań ale szkoda moich słów kto zainteresowany sam może -zgłębić tajemnicę BV .
Nie pytaj norwegów następnym razem, bo oni mniej wiedzą niż Polacy :laugh: tam jest wszystko robione po cichu a sami rodzice są zmuszani do milczenia.[/quote]


A nie uwazasz ze to nie norwedzy wiedza mniej niz polacy tylko to polskie media pokazuja prawde taka jaka chca? Nie wierz w to co pokazuja media wierz w to co sie dzieje na okolo ciebie, u twoich znajomych, rodziny u przyjaciol. U niektorych strach byl by mniejszy przed bv gdyby mieli pewnosc ze jest grupka ludzi, przyjaciol, najlepiej norwegow ktorzy znaja prawde o naszym zyciu, widza nas codziennie, obserwuja, zyja wspolnie z nami i gdy bedzie potrzeba stana murem za nami. Zamiast tego niektorzy wola napisac na forum " szukam polskich przyjaciol dla mojego dziecka".



Tyle było tu pisane,tyle kłótni ,co jeden to mądrzejszy a i tak macie tak małe pojecie co się wokół Was dzieje.Moja droga spójrz czasami dalej niż czubek nosa .

Mówisz ,że norweg nie widzi problemu w BV

Czytaj rozmawiaj z nimi,zobacz każdy post napisany,przez norwega oglądnij każdy film, przeczytaj artykuły i wróć tu za 3 lata powinnaś ogarnąć to porozmawiamy.


www.facebook.com/pages/Barnevernsaktivistene/189123127802547

www.facebook.com/DokumantarfilmOmBarnevernet?ref=profile

www.facebook.com/pages/Stopp-Statens-Ove...rget/160552734018684

www.facebook.com/HjelpBarnaHjem?ref=profile

www.facebook.com/pages/Hjelp-unge-og-vok...-med-tidlig-psykisk-
helsevern/118117145008864?hc_location=stream

www.facebook.com/edward.dawes.71?hc_location=stream

www.facebook.com/pages/Kamp-mot-Barnever...orge/293445580690923

www.facebook.com/stopbarnevernetnow

www.facebook.com/pages/Vi-som-har-opplev...vern/177455428945553

sa jeszcze dwa duże norweskie ale nie che mi sie szukać.

Pamiętaj naród polski działa emocjonalnie,jesteś w stanie zauważyć od razu co i jak u norwegów tego nie zobaczysz dlatego Tobie się wydaje,że wszystko jest OK .
Jeśli nie jest OK to i tak jest OK sa tego nauczeni od kołyski ,by się chronić SIEBIE podkreślam nie ciebie ,wiec przerysowałaś troszeczkę z tym ogniem ,raczej by cię pierwszą pchnęli w ten ogień .
Poza tym cieszą się ,że Twoje dziecko stoi obok nich ,bo tym samym ich dziecko jest bardziej bezpieczne.


Wrocmy do kokretow:

Mialas kontakt z BV? Jezeli tak, opowiedz, co cie spotkalo. Jezeli nie, to poczekaj, az wypowiedza sie ci, ktorzy mieli kontakt z BV, a nie opieraja swojej "wiedzy" na facebookowych linkach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
Wrocmy do kokretow:

Mialas kontakt z BV? Jezeli tak, opowiedz, co cie spotkalo. Jezeli nie, to poczekaj, az wypowiedza sie ci, ktorzy mieli kontakt z BV, a nie opieraja swojej "wiedzy" na facebookowych linkach.[/quote]


Wiesz kiedy dla Ciebie będzie konkretnie ,gdy przekonasz się na własnej skórze -nikomu nie życzę ale polska głupota nie ma granic .
To nie linki fb -jest w nich szereg artykułów prasy norweskiej ale co tam ty musisz dotknąć .
Szkoda mi z wami gadać,serio jeśli gro ludu nie wie o BV podstawowych rzeczy.W sumie co mnie to obchodzi ja Matką Teresą nie jestem ,nie mam zamiaru nikogo tu oświecać .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
chcielismy zachodu no to mamy,nie maz na batonik dla babla,panstwo ci pomoze,....
niezalezna.pl/47202-legalne-dramaty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
ZoDe napisał:

Wrocmy do kokretow:

Mialas kontakt z BV? Jezeli tak, opowiedz, co cie spotkalo. Jezeli nie, to poczekaj, az wypowiedza sie ci, ktorzy mieli kontakt z BV, a nie opieraja swojej "wiedzy" na facebookowych linkach.[/quote]





Ja pierdziele...
Z prognoza pogody tez tak postepujesz...nie ogladasz TV, nie czytasz medii itp jaka bedzie nastepnego dnia...

cyt nie opieraja swojej "wiedzy" na facebookowych linkach...masakra, dlatego nic nie wiesz w danym temacie i to przez 28 lat pobytu w Norwegii...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
125 Postów

(hananaszk)
Stały Bywalec
hananaszk napisał:
Pani za to sadze opiera sie tylko na swoich doswiadczeniach jest pani nadal w NO ?? czy wsrod pani znajomych zdarzyly sie podobne sytuacje?? czy nadal sie zdarzaja znane pani sytuacje? ilu znanym pani polakom osobiscie znanym przytrafilo sie to co pani?? robi pani z siebie ekspertke na wylacznosc a ja bym chciala poznac opinie innych osob i inne zdarzenia. zrobila sobie mysle pani z tego sposob na istnienie na forum. rozumiem ze to byla trauma i chce pani innych ostrzec ale negowanie wszystkiego i robienie z siebie eksperta na nic sie nie zda nam. wolalabym opinie osob ktore sa w NO obecnie i maja stycznosc z BV albo mialy oraz osob ktore tu wychowaly dzieci bo zyja kilkanascie lat.
plus dodaje
ponawiam pytania, czy zna pani norweski na tyle żeby samodzielnie przeczytać norweska prase ?? czy nacodzien ma pani kotakt z norwegami ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok