Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

477 Postów
Kalba Kalba
(Królowa_Korba)
Wyjadacz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Monia,Julka zdrowa. Oj,to niedobrze,ze jest katarek i goraczka Mam nadzieje,ze szybciutko bedzie lepiej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
177 Postów
Stały Bywalec
Hej hej mamuski ja juz z Emilem w domku dziekujemy za gratulacje urodzilam 03.02.2012 o 22:30. Emil jest malutki bo urodzony 20 dni przed terminem- ma 49 cm i 3180 wagi oboje czujemy sie dobrze a porod nie byl az taki straszny pozdrowionka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
AK83 wcale nie taki malutki Emilek ponad 3 kg wazy no i super że poró nie był tak bardzo okropny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
177 Postów
Stały Bywalec
Zaczelam od akupunktury, pozniej wdychalam gaz i bardzo mi pomagal a jak juz nie dalam rady to krzyczalam ze chce epidural a kobitka do mnie ze juz jest 10 cm i moge zaczac przec no i jakos poszlo 40 minut partych plus male naciecie i Emilek wyskoczyl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
AK83,to super,ze juz w domciu No i faktycznie,nie taki malutki Do tego,jeszcze porod nie taki zly,wiec juz w ogole fajnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
ANETA TEUBER
(ANETA19163)
Wiking
HEJ DZIEWCZYNY POTRZEBUJE POMOCY:_(((
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
ANETA19163, co sie dzieje? Pisz. Moze pomozemy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
527 Postów
6666 6666
(6666)
Wyjadacz
AK DUŻO ZDRÓWKA DLA CIEBIE I MALUSZKA
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
527 Postów
6666 6666
(6666)
Wyjadacz
AGA TEZ MAM TAKA NADZIEJE ZE SZYBKO PRZEJDZIE DOMINI Z PRZEDSZKOLA PRZYNIÓSŁ PRZEZIEBIENIE ALE CO ZROBIC DAJE OSKAROWI TRAN I PIJE MLEKO Z CYCUSIA I CO ?ALE W SUMIE TO CYCKA DOSTAJE RAZ DZIENNIE I 2 RAZY W NOCY
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok