Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

852 Posty

(kasiar12)
Maniak
Ja tez mam ten BabyBjorn (pozyczylam od siostry meza bo ona juz nie planuje dzieciakow )

Co do zabieran, mi moja mama kazala sie uspokoic i juz nie czytac, bo gdyby faktycznie tak bylo to wszedzie byloby o tym glosno, a w statystykach mowia ze to najbezpieczniejszy kraj do zycia itd. wiec moze ma racje ale i tak trudno nie myslec...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
852 Posty

(kasiar12)
Maniak
Sliczne macie te dzieciaczki dziewczyny

A i nie wiem czy pisalam nam juz wyszly dwa zabki w zeszla sobote pierwszy i wczoraj drugi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Natalia H
(owie3kaa)
Początkujący
Ślicznosci te wasze dzieciatka Daris mam nadzieje ze wypoczniesz i sie zrelaksujesz w SPA super pomysl na wypad. No a mi nie pozostaje nic innego jak szlifowac angielski bo z norweskim mi ciezko idzie do kwietnia mam jeszcze czas wiec moze cos z tego bedzie
kasiar12 moze mama ma racje i lepiej nie czytac tych wszystkich artykulów ze zabieraja dzieci sama tez slyszalam o innych takich przypadkach no cos strasznego ja bardzo współczuje i rodzicom i dzieciom....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
dziewczyny to podrzuccie jakies slowka potrzebne
U mnie w szpitalu jest położna Polka, ale jak jej nie bedzie to trzeba sobie jakos poradzic.

Marzenie cos ucichla moze ja juz cos tez bierze? Wcale bym sie nie zdziwila. Mi zostalo od dzis 3 tyg, i powoli coraz bardziej zaczynaja mnie lapac tzw skurcze przepowiadajace, i brzuch mi opada. . .. :/
Mam nadzieje ze chociaz jeszcze z 2 tyg wytrzymam. Rozmawiałam ostatnio z mama to mowila ze wszystkich nas<mnie i rodzenstwo> rodzila wczesniej o 2,3 tzg.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Monia,milego lotu I oczywiscie super pobytu w Polsce Ja dopiero za tydzien zbieram manatki i w droge Tez nie bylismy od maja w Polsce.
Kasia,Zuzia chyba lubi kotki Ladna Zuzia i kotek tez OOOO, ile prezentow bylo
wera1517, ja ze slowkami nie pomoge,bo u mnie to tylko bylo przyj albo stop Pozniej oczywiscie milion innych pytan. Wiec trudno tu podawac jakies slowka. No a jak brzych Ci opadl i masz skurcze,to pewnie sie cos zbliza
No wlasnie,gdzie marzenie? Czyzby juz???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Ja wybralam Ergo bo ma specjalny wklad dla niemowlaczka i tym sposobem moge mojego maluszka juz nosic a nie widzialam zeby BabyBjørn taki mial Ogolnie to super sprawa Hmm a jesli o slowka chodzi to... niewiem czy da sie jakies przedstawic bo na wywiadach to trzeba sie umiec w jakims jezyku porozumiec zeby powiedziec jaks ie ciaze przechodzilo i wogole i same slowka nie wystarcza a z kolei na porodowce sie nie mowi Tam juz tez o nic nie pytaja a jak zapytaja to nikt nie wie o co,wiec i niewiadomo jakich slowek sie nauczyc... U mnie bylo tyle zamieszania i z siedem osob minimum jak juz sie zaczelo ze oni wiecej miedzy soba sie porozumiewali a mi tylko przec kazali A jesli o marzenie chodzi to hmm....mozliwe ze to juz,na gg tez nie odpowiada wiec...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Monika Wójcik
(Niusia89)
Nowicjusz
A tu moj maly św mikołaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
109 Postów
Aga Jas
(Kakariki)
Początkujący
Aguss kochana wszystkiego najlepszego z okazji urodzin a przede wszystkim duzo milosci ,cierpliwosci do malenstwa i spelnienia najskrytszych marzen
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
491 Postów
Dobrochna AS
(lady_dosia)
Wyjadacz
Tygodniowa Ida Śmieszek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
400 Postów

(marta86)
Wyjadacz
Ida jest Boska! Gratuluje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok