Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
hej. ja jeszcze nie urodziłam... czekamy dalej na Maję mąż przyjechał więc niech już mała wychodzi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
Limetka teraz Ciebie Maja bierze na przetrzymanie ja juz myslałam że urodziłaś
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
już bym chciała a tu żadnego nawet najmniejszego skurczyka nie mam... od przynajmniej 3 dni czuję się jak nie w ciąży...długie spacery nie pomagają.... brzuch to już mam prawie między nogami - tak nisko - a tu nic. Maja chce urosnąć i już...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
491 Postów
Dobrochna AS
(lady_dosia)
Wyjadacz
Aleks, sliczny mały, gratulacje! Dobrze, ze jesteście w domu już. To co piszesz o porodzie i rozdzieleniu jest straszne.... Najważniejsze, że masz to za sobą.

Aguss, obywarele UE muszą się najpierw zarejestrować online na stronie udi,można tam również umówić się na wizytę na konkretną godzinę i nie trzeba stać w kolejce.

Dziewczyny, strasznie mnie zestresowałyście.... wszystko macie już gotowe?? ja jestem w 29 tc teraz i mam tylko ubranka i pare butelek, nic poza tym.... Ciągle mi sie wydaje, że czas jeszcze mamy, ale chyba czas najwyższy to wziąć się za robotę i zakupy, nie?
Zaganiam dzisiaj męza do malowania pokoju Idy, a sama muszę pomysleć nad wózkiem i innymi rzeczami. Śpiworek tez mi będzie bardzo potrzebny, nie wiem czy lepiej kupic tu czy sciagnac z PL, tam chciałam kupic ALvi Outlast, oddychający i wielofunkcyjny, a co radzą inne mamy i mamy to be?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
619 Postów
Wyjadacz
limetka sprobuj cos z mezem w lozeczku porobic heh
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Sara M
(SaraM)
Wiking
tez dzis dzwonilam zeby umowic sie z dr Szczesnym , ale jak widac Pan dr. strasznie sie ceni - 900 kr za wizyte to chyba przesada , nawet skierowanie od fastlege nic nie pomoze poniewaz Pan dr prowadzi prywatna praktyke . Wiec raczej zostane przy moim obecnym norweskim ginekologu za 400 kr .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Sara M
(SaraM)
Wiking
Witam dziewczyny chyba moj post poszedl nie tam gdzie trzeba jesli pozwolicie pobede tutaj troche z wami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
SaraM,ma wziecie wiec sie ceni Ale ja u norweskiej pani ginekolog placilam 1300 jak bylam w ciazy. Ceny sa powalajace. No i udanego planowania lady_dosia, ja tak naprawde mialam wszystko naszykowane dopiero w 39 tygodniu. Najwczesniej kupilam wozek i fotelik. A potem powoli dokupowalam reszte
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
Aga mam pytanko zadowolona byłas z tego proszku Neutral??? bo ja dziś nakupiłam go w coopie bo był na promocji
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
Agnieszka Morka
(agus8304)
Nowicjusz
hej ja jestem w 30 tygodniu chodze do ginekologa i nic nieplace za wizyty rozumiem że wy chodzicie prywatnie a co do ciuszków mam prawie wszystko kombinezon też mam ale jeszcze jeden musze kupic cieplejszy bo tu zimy ostre.Potszebuje kupic też nakladki sylikonowe na sutki fajna sprawa tylko tu w aptece niema z Polski bede musiała sprowadzić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok