Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

13 Posty
Marcinnn1
(Marcinnn1)
Wiking
To wkoncu jeste ktos zainteresowany robieniem zdjec oprócz mnie . czy trzeba zamknąć temat ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Marcinnn1 napisał:
To wkoncu jeste ktos zainteresowany robieniem zdjec oprócz mnie . czy trzeba zamknąć temat ??
--------
Zamykaj chlopie. Juz kilka dni temu był czas.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
301 Postów
mat69
(mat69)
Stały Bywalec
heart to sie wykazales
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
No chwila!!! Ja dopiero teraz przeczytałem! Znajdą sie jeszcze chętni. Temat masz u góry i jest ok. Jeść mu nie dajesz! Napisz adres mailowy dla chętnych i nie musisz patrzeć na tego chorego człowieka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Marcinnn1
(Marcinnn1)
Wiking
Na cale szczęście nikt tematu nie zamyka wiec spoko. Każdy możne pisać kiedy chce a co do kontaktowania się ze mną to wystarczy jak tu napiszesz jeżeli jesteś zainteresowany albo na priv Swoja droga nie wiem jak karmić temat jak nie ma żadnej prawdziwej interakcji od ludzi zainteresowanych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
Wstaw co kilka dni zdjęcie. Jeżeli nie chcesz swoich to kogoś kim można się inspirować. Może nikt z Tobą pstrykał nie będzie, ale może ktoś inny się "zakocha"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Marcinnn1
(Marcinnn1)
Wiking
Oczywiście ze mogę wrzucać moje to przynajmniej mnie będzie motywowało do robienia nowych. Bardziej chodziło o to żeby dzielić zainteresowanie ale to moze kogos zachecic to racja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Paweł Owczarek
(owczar82)
Wiking
Poszukaj sobie informacji o Klubie Zdobywcow. Maja siedzibe w Oslo. Grupa Polakow zainteresowanych Fotografia i turystyka. Tam znajdziesz to czego potrzebujesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Paweł Owczarek
(owczar82)
Wiking
Tu masz linka do strony na facebooku www.facebook.com/klubzdobywcow/?fref=ts
Powodzenia w pstrykaniu fotek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Marcinnn1
(Marcinnn1)
Wiking
Super dzieki za info. Bladego pojecia nie mialem ze takie cos istnieje jeszcze raz dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok