Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Tom Jan Krzys W Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Renata Renata Tomasz Szymanski Jan Maryjan Sylwia Zadara mart enty Daniel Z boj fra oszlo I-ona *** Łukasz Ch IzaW Darek1234 Katarzyna Tusk Heksel (18242 niezalogowanych)
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Gabriel-zgadzam sie w pelni i jak sam przyznasz nie napisalem na zadna religie zla,klamliwa czy tez inaczej. Moje wywody dotyczyly nas wszystkich ktorzy swoje postepki usprawiedliwiamy interpretujac wlasnie dekalog na wlasne potrzeby. Nie zabijaj znaczy nie zabijaj a nie kradnij nie kradnij i nie wazne jest czy to jest kradziez z wlamaniem do sklepu czy zlotowka wyrwana nielegalnie skarbowce!!!!!!!! Napisalem tez ze wszyscy w cos wierzymy i nie wazne czy to sie nazywa bog czy kroton,ramses czy jeszcze inaczej np.dolar. To tyle dyskusja naprawde nie ma sensu.
Wracajac do dzieci i sakramentow jeszcze raz wyjasnie tak po prostu mysle ze skoro znam ta religie i wiem co jest w niej dobre to postaram sie (w zasadzie staralem sie) to przekazac dziecku ale wiem tez co jest zle i od tego go bede chronil!!! Gabriel widzisz Ty swoja wypowiedzia juz wydales decyzje ta religia lepsza bo to a tamta gorsza bo tamto! A wiesz jakiego wyznania chociaz ja jestem?
Ok MAMO jezeli uwazasz ze komunia w tym kosciele to zlo a komfirmacja w innym to samo dobro to przeciez jasne ze prowadz dzieciaczka do dobra!!!!!!!!!!!!Ja tylko prosze zebys zastanowila sie i wiedziala na 100% ze to dobro to jest w czystej postaci i ze wiesz wszystko na ten temat bo moze kazac sie inaczej.
Ale mam zryty ten mocherowy beret!!!!!!!!! Ave Satan!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
krolestwo za konia napisał:

Ok MAMO jezeli uwazasz ze komunia w tym kosciele to zlo a komfirmacja w innym to samo dobro to przeciez jasne ze prowadz dzieciaczka do dobra!!!!!!!!!!!!Ja tylko prosze zebys zastanowila sie i wiedziala na 100% ze to dobro to jest w czystej postaci i ze wiesz wszystko na ten temat bo moze kazac sie inaczej.

Brak spójności w tym co piszesz...skaczesz jak ....
A nieważne ...idę spać....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Patrycja SAS
(patialfa)
Wiking
zenada
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Patrycja SAS
(patialfa)
Wiking
powoli ten watek robi sie nie mily
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
9 Postów
Patrycja SAS
(patialfa)
Wiking
Tak trzeba uwazac, ale nie na to co sie pisze a z kim! Pogawetka z wami nie ma sensu. Ci co na forum nie maja twarzy zawsze maja najwiecej do powiedzenia i mysla ze moga pisac wszystko co im sie podoba, nie zwazajac na innych uczestnikow watku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok