Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Tom Jan Krzys W Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Renata Renata Tomasz Szymanski Jan Maryjan Sylwia Zadara mart enty Daniel Z boj fra oszlo I-ona *** Łukasz Ch IzaW Darek1234 Katarzyna Tusk Heksel (18247 niezalogowanych)
429 Postów
Monika Engan
(mepsycholog)
Wyjadacz
Proponuje powrot do tematu, ja uwazam ze za malo sie dzieje w Bergen jesli chodzi o polska kulture lub miejsce gdzie ludzie mogliby porozmawiac.
Moze ktos cos wie w jaki sposob dziala tutaj nasz kosciol,jest wielu polskich ksiezy i msze po polsku a co za tym idzie na pewno sa jakies spotkania.Msze niedzielne sa dosyc masowe wiec moze nie jest tak zle z nasza katolickoscia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1564 Posty
Maniak
mdpsycholog napisał:
Monotematycznie sie zrobilo wiec religijnie rzecz ujmujac lekkie perturbacje moga sprawic, ze jakas natchniona dusza oswieci nas blyskotliwa wypowiedzia oraz dolozy swoj wklad do zdolnosci kolektywnej pracy intelektualnej czlonkow oraz czlonkin forum.

Jak zwykle zeszło na głupotki. Temat umiera, nadchodzi czas na gry słowne, niestety. No cóż, nie ważne jest jak cię widzą, ważne aby cię widzieli.
"Religijnie rzecz ujmujac" ciekawi mnie stopień znajomości Biblii wśród katolików. Pismo Święte, jak sama nazwa wskazuje, jest uświęcone jako podwaliny naszej religii (oraz jako lektura szkolna), więc powinniśmy je znać i przestrzegać praw w nim zawartych, choćby tego: (Kapłańska 24:17,18) "A jeśli ktoś śmiertelnie ugodzi jakąś duszę ludzką, ma bezwarunkowo zostać uśmiercony. Ten zaś, kto śmiertelnie ugodzi duszę zwierzęcia domowego, ma dać za nią odszkodowanie, duszę za duszę." Wniosek jest prosty, zniesienie kary śmierci oraz jej brak w wypadku zwierząt jest ciężkim grzechem, łamiemy prawo ustanowione przez Boga. Na pocieszenie będą nas czekały różne przyjemności w nagrodę za nieposłuszeństwo, choćby: (Kapł. 26:22) " I naślę na was dzikie zwierzęta polne, a one pozbawią was dzieci i wytępią wasze zwierzęta domowe i zmniejszą waszą liczebność, a wasze drogi opustoszeją." (łosie). .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
To ja juz wiem skad tyle pajakow u mnie!!!!!!!!!!!!!!! jakis rok temu zabilem Mola!!!!!!! Dusze zabralem mu bezprawnie wiec teraz mam za swoje najazd dzikiego zwierza w postaci pajakow!!!!!!Fakt jest prawdziwy,kara dotkliwa bo gdy kolezanka z dziecmi przyszla to ich liczebnosc byla na poczatku 2 a po ataku zwierza na ramie jednego juz tylko 1, (uciekl do domu). Sprawdza sie co do joty jak patrze na ta pajeczyne teraz u gory to i liczebnosc muszek moich domowych rowna sie zero.LUDZKA liczebnosc w domostwie tez siegnela cyfry 1 a jak patrze przez okno na drogi wokolo(szczegolnie wieczorami-PUSTO!!!!!!!!!!! OJOJOJ CO JA BIEDNY UCZYNILEM CZYM ODKUPIE WINY.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
I TAK JESTEM ZA KOMUNIA SWIETA!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok