Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Tom Jan Krzys W Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Renata Renata Tomasz Szymanski Jan Maryjan Sylwia Zadara mart enty Daniel Z boj fra oszlo I-ona *** Łukasz Ch IzaW Darek1234 Katarzyna Tusk Heksel (18070 niezalogowanych)
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
Dino napisał:
ciekawi mnie stopień znajomości Biblii wśród katolików. powiem Ci,ze nie tak dawno przeprowadzilam taka sonde wsrod osob uczeszczajacych regularnie do kosciola
nie byly to przypadkowe osoby,tylko takie,ktore znam
na 17 zapytanych(dokladnie liczylam,bo chodzilo o zaklad),17 odpowiedzialo,ze NIE czytalo i nie probowalo czytac Biblii
ciekawostka jest,ze probami zaznajomienia sie z ta pozycja,zakonczonymi sukcesem badz nie,moglo "pochwalic" mi sie kilku ateistow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
To mozesz sie pochwalic ze jest jeden nie ateista ktory moze nie tak doglebnie ale przeczytal ta pozycje. Takze ostatnio filozofie TAO(polecam) i Pan samochodzik i Templariusze bo tez wpadlo mi w rece.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
krolestwo za konia napisał:
To mozesz sie pochwalic ze jest jeden nie ateista ktory moze nie tak doglebnie ale przeczytal ta pozycje
musze przyznac,ze po takim pytaniu jest zazenowanie ogromne ze strony osob pytanych
jak ktos jest ciekawy,czy rzeczywiscie to tak fatalnie wyglada statystycznie,popytajcie,a szczegolnie wszystkie babcie i ciocie
u mnie w rodzinie masakra biblijna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
...a zeby bylo jeszcze ciekawiej,to ateizm to tyz religia!

a teraz wracajac do tematu: nie tak dawno,w jednym z dolnoslaskich supermarkietow,dwie przemile dziewczata prowadzily promocyjna sprzedaz krwi i ciala pan chrystusa.
wszystko opakowane w barwach marketu i pod tzw. najlepsza cena.
chetnych nie brakowalo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
truskawkowa napisał:
Dino napisał:
ciekawi mnie stopień znajomości Biblii wśród katolików. powiem Ci,ze nie tak dawno przeprowadzilam taka sonde wsrod osob uczeszczajacych regularnie do kosciola
nie byly to przypadkowe osoby,tylko takie,ktore znam
na 17 zapytanych(dokladnie liczylam,bo chodzilo o zaklad),17 odpowiedzialo,ze NIE czytalo i nie probowalo czytac Biblii
ciekawostka jest,ze probami zaznajomienia sie z ta pozycja,zakonczonymi sukcesem badz nie,moglo "pochwalic" mi sie kilku ateistow

Osiągnąłem podobny rezultat, z tym, że trafiłem na kilku katolików (zdecydowaną mniejszość) znających to dzieło. Myślę, że wynika to z samej świętości Pisma i nie można bezcześcić go użytkowaniem. Ateiści nie mają tych oporów, niektórzy przeczytają i zostają ateistami .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Czy to ze ktos nie czytal Pisma Swietego czuni z niego gorszego Katolika???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
krolestwo za konia napisał:
Czy to ze ktos nie czytal Pisma Swietego czuni z niego gorszego Katolika???
Tacy są najlepsi, wierzą w ciemno. To jak podpisywanie umów i dokumentów, wielu podpisuje nie czytając .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Hm.............A czy Fatima i jej rodzenstwo umieli czytac? to tak dla przykladu.
i jeszcze tylko jedno ja sie nie czepiam tylko staram rozmawiac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
krolestwo za konia napisał:
Hm.............A czy Fatima i jej rodzenstwo umieli czytac? to tak dla przykladu.
i jeszcze tylko jedno ja sie nie czepiam tylko staram rozmawiac.

Nie interesowałem się Fatimą, ale problem analfabetyzmu wiernych istniał już w czasach bibilijnych. Rozwiązano go za pomocą kapłanów czytających i interpretujących pismo, jak to ładnie opisano: (Nehemiasza 8:8) " I czytali na głos z tej księgi, z prawa prawdziwego Boga; objaśniano je oraz wykładano jego sens; i na bieżąco podawali, jak rozumieć to, co czytano" . Z tego wersetu korzysta KoKa uzasadniając swoje istnienie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok