Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

636 Postów
Wyjadacz
Fiona66 napisał:
mase1 napisał:
widzę że nie ma co dalej pisać

Obiecujesz ?


No, slowo sie rzeklo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
235 Postów
zdzich mały
(mase1)
Stały Bywalec
kisss me w d.u pę!!!! ass hole hahahahah
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
235 Postów
zdzich mały
(mase1)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
235 Postów
zdzich mały
(mase1)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
235 Postów
zdzich mały
(mase1)
Stały Bywalec
ass hole!!!!ciecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
235 Postów
zdzich mały
(mase1)
Stały Bywalec
jeb..cie się w tej Norge!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
mase1 napisał:
kisss me w d.u pę!!!! ass hole hahahahah

nie kalecz języka którego o nie znasz, no i ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
235 Postów
zdzich mały
(mase1)
Stały Bywalec
wal się zuzu!!!

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Katarzyna Jakubowska
(Katarzyna)
Stały Bywalec
Mase1, powiększ swój spokój... złość piękności szkodzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
mase1 napisał:
PISZE Z DUŻYCH LITER ŻEBY W KOŃCU MOŻE COŚ DOTARŁO ALE WIDZĘ ŻE CIĄG DALSZY NIE MA SENSU,PODNIECAJCIE SIĘ DALEJ SOJĄ WIEDZĄ INTERNETOWĄ CZY TEŻ NIEWIEDZĄ...
mase1 napisał:
nie za takim czymś na pewno nie będę dzwonił ciekawski, i napiszę jeszcze raz że z tabeli 7100 jest pobierane 36% podatku a nie jakieś tam 30%- wyraźnie pisze na karcie podatkowej
na mojej karcie jest tabela a na drugiej czesci mam 36% i co miesiac pobieraja mi wedlug tabeli (tabletrekk) i to wychodzi jakies 30%... a za nadgodziny i inne pierdoly dodatki mam po procentach (procenttrekk).... rok temu mialem tabele 7100 a na drugiej czesci bylo 42% i cos sie zmienilo?? nieee... tylko za dodatki mialem wiecej skatu sciagane ale gola pensja byla taka sama mimo iz byly inne procenty!!!! skoro tak jest napisane to znaczy ze tak jest i nie musisz dorabiac swoich teorii spiskowych...

mase1 napisał:
A SWOJĄ DROGĄ POPATRZCIE JEŚLI MACIE KARTY PODATKOWE TO TAM PISZE ILE PROCENT PODATKU MASZ PŁACIĆ I NIE RÓB Z KOGOŚ IDIOTY BO JESTEM JUŻ TUTAJ DOŚĆ DŁUGO, A BYLE JAKIEŚ TAM ZRZUTY LINKÓW Z NETA NIE ROBIĄ NA MNIE WRAŻENIA, MOŻESZ OPOWIADAĆ TAKIE RZECZY SWOJEJ MAMIE ALBO KOLEDZE Z PODWÓRKA- BĘDĄ CIEBIE SŁUCHAĆ I ROBIĆ KARPIA Z WRAŻENIA
Tobie to i przemarsz pracownikow skarbowki przed oknami nie pomoze... Ty wiesz lepiej i nikt inny racji miec nie moze...

ech, frajerstwo sie szerzy.... jest tu tyle lat i caly czas sie oszukuje ze cos wie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok