Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

235 Postów
zdzich mały
(mase1)
Stały Bywalec
to ty lepiej nie pij zuzu poczytaj sobie... na tabeli masz coś takiego jak tabell trekk 36 jak masz faktycznie tą tabelę??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
co teraz ??? .....daremna z tobą dyskusja . dobrze że w skacie nie pracujesz bo Zuzu musiałby emigrować z norge
ale gdzie !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
235 Postów
zdzich mały
(mase1)
Stały Bywalec
pic na wodę jak ma tabelę 7100 płaci 36%, najlepiej niech idzie do urzędu i się spyta ile on to płaci ale ma na karcie jak byk napisane, chyba że jest żonaty wtedy podatek może zostać zmniejszony-swoją droga ten co odprowadza 305% podatku będzie miał dopłatę jak nic... pożyjemy zobaczymy kto ma rację
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
235 Postów
zdzich mały
(mase1)
Stały Bywalec
nie mam zamiaru się więcej rozpisywać na ten temat, dla mnie możecie wcale nie płacić podatku-powodzenia w norge
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
235 Postów
zdzich mały
(mase1)
Stały Bywalec
milusio sethur - ah te telefony , dobrze że są bo musiał bym biegać co raz do urzędu albo tam zamieszkać, swoją drogą to nawet nie zły pomysł hehehe, wiem zamieszkam w urzędzie podatkowym, to jedyne rozwiązanie, będę siedział i czytał nowe przepisy podatkowe i będę cały czas na topie a może nawet nie będę musiał płacić podatku- zajebjoza hahahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
mase1 napisał:
to ty lepiej nie pij zuzu poczytaj sobie... na tabeli masz coś takiego jak tabell trekk 36 jak masz faktycznie tą tabelę??

no ma 7100 i co ma do tego "tabell trekk 36"?
do tabeli jaką ci przyznaje skatt masz dodane coś takiego jak "UTDRAG AV TREKKTABELL 7100"
no i gdzie tam masz podane że ci zabiorą 36%, ba za zeszły rok pobrali mi składek poniżej 30% i jeszcze zwrot dostałem (tak tabela 7100) i dalej będziesz twierdził że link do strony skatt kłamie, a mnie to skat oszukał bo powinni mi zabrać 36%???
jak nie znasz języka to sobie to przetłumacz:

大使館のおすすめ

* ポーランド情報メール配信サービスのご案内
* ポーランド・ハンドブックのご案内 (2010年8月版)
* 携帯ポーランド情報~ポーランド滞在のためのミニ情報~


最新のお知らせ

* トルンにおける領事出張サービスについて(11月13日)
* 補欠選挙に伴う在外選挙のお知らせ(平成22年10月実施予定)
* 新型インフルエンザの流行状況について(第85報(8月13日付))
* 菅総理の長崎原爆犠牲者慰霊平和祈念式典あいさつ
* 菅総理の広島市原爆死没者慰霊式並びに平和祈念式あいさつ
* 平成22年度後期用教科書の配布について
* 菅内閣閣僚名簿
* 誘拐に関する注意喚起
* 爆弾テロ事件に関する注意喚起
* ポーランドに滞在する際のご注意
* 2010年度の領事出張サービスについて
* ポーランドの治安情勢
* わかる!国際情勢:EU(欧州連合)~多様性における統合

Jeszcze jeden taki ćwierć inteligent jak ty i będziemy mieli kolejnego półgłupka na forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
235 Postów
zdzich mały
(mase1)
Stały Bywalec
bo ci zabrali 36% zuzu, i przestań pisać głupoty , nie mam zamiaru dyskutować z tobą więcej poczytaj co norwedzy piszą na forum, mnie nie musisz słuchać

www.diskusjon.no/index.php?showtopic=880504
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
mase1 napisał:
bo ci zabrali 36% zuzu, i przestań pisać głupoty , nie mam zamiaru dyskutować z tobą więcej poczytaj co norwedzy piszą na forum, mnie nie musisz słuchać

www.diskusjon.no/index.php?showtopic=880504


wystarczy mi to co dostaje ze SKATT-u. ty wiesz lepiej co mi zabierają z wypłaty i ile potrącili mi składek za poprzedni rok. jakbym ciebie słuchał to już bym dzwonił do skatt żeby mi zabrali więcej podatku bo mase1 tak twierdzi i wie lepiej buhahaha

'Natura jest zbyt hojna, obdarzając wszystkich zębami mądrości."
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
235 Postów
zdzich mały
(mase1)
Stały Bywalec
tego nie wiem ile ci zabierają zuzu ale każdy płaci podatek 36% z tabeli 7100, chyba że jesteś żonaty to już inna sprawa, wtedy płacisz mniej podatku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok