Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

235 Postów
zdzich mały
(mase1)
Stały Bywalec
i jest nie możliwe że ty dostałeś jako jedyny w tym kraju możliwość płacenia mniejszego podatku zuzu, wyjątek taki że jesteś żonaty czego możliwe też nie wiem, wtedy zapłacisz mniej i zgodzę się z tobą w 100%
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Ja mam tabele 7100 i nie place 36% podatku tylko mniej i jeszcze zwrot dostalam calkiem niezly. Napisalabym dlaczego, bo oczywiscie wiem, ale to nie ma sensu. Mase1 i tak wie lepiej i nie dociera do niego zadna informacja. Nie rozumiem po co on tu jest i tak nie czyta tylko pisze i pisze i dzwoni. Moze niech zalozy sobie bloga i tam fantazjuje sobie do woli. A tu niech przestanie wprowadzac ludzi w blad.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
235 Postów
zdzich mały
(mase1)
Stały Bywalec
tak nie płacisz ankaper, w takim razie ile płacisz tego podatku co? może wcale nie płacisz zaraz napiszesz... rozmawiam z młodymi norwegami i mam dużo takich kumpli nie tylko polskiego pochodzenia--wiesz ty co, już dawno się z tego śmiali jak im o tobie powiedziałem, żaden z nich jakoś nie płaci niższych podatków, jedyna szansa jest taka że jesteś mężatką wtedy płacisz mniej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
mase1 napisał:
tak nie płacisz ankaper, w takim razie ile płacisz tego podatku co? może wcale nie płacisz zaraz napiszesz... rozmawiam z młodymi norwegami i mam dużo takich kumpli nie tylko polskiego pochodzenia--wiesz ty co, już dawno się z tego śmiali jak im o tobie powiedziałem, żaden z nich jakoś nie płaci niższych podatków, jedyna szansa jest taka że jesteś mężatką wtedy płacisz mniej

Ja też jestem żonaty skatt o tym wie, a ja nie i mi ściąga mniej niż 36% no i zwrot mi przyznali.
Może wysnujesz teze że jesteśmy z ankaper małżeństwem i z tego powodu mniej podatku płacimy??
ŻAL i tyle. idź sie leczyć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
www.skatteetaten.no/pl/International-Pol...434/Karta-Podatkowa/

niewiem czy to pomoze no ale macie sobie linka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów
ciekawski ciekawski
(ciekawski)
Stały Bywalec
Mysle ze mass tak jak wielu polakow myli pojecia.
W kazdej karcie podatkowej sa 2 czesci (del 1 i del 2)

Czesc 1 oddaje sie glownemu pracodawcy i w tej czesci najczesciej jest podany nr tabeli.
Czesc 2 oddaje sie pracodawcy drugiemu (jezeli takiego mamy) i w tej czesci najczesciej jest podane trekkprosent 36.
A to oznacza ze z 2 pracy pracodawca ma nam pobierac 36%.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
235 Postów
zdzich mały
(mase1)
Stały Bywalec
tu ci przyznam rację ciekawski, ale jest możliwość odprowadzania 36% i niech nie piszą że nie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
235 Postów
zdzich mały
(mase1)
Stały Bywalec
co tam jeszcze ciekawski powiesz, może ty chcesz założyć firmę z tym mario, jeśli czytałeś wątek hahahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
mase1 napisał:
tu ci przyznam rację ciekawski, ale jest możliwość odprowadzania 36% i niech nie piszą że nie

czytać potrafisz bravo, ale ze zrozumieniem to już nie i nie pisz że nie bo to widać. bajo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
235 Postów
zdzich mały
(mase1)
Stały Bywalec
nie bądź taki cwany zuzu i przestań kopiować linki, moje wypowiedzi bo chyba wiem co napisałem wcześniej po prostu odpisz jak masz problem i wszystko w temacie- rozwijasz temat jeden z wielu ale znając z doświadczenia waszą wiedzę to kiedy ktoś przyjdzie do urzędu coś załatwić to najczęściej dużo namacha się rękami, a jak już nie wiadomo co dalej to najlepiej skorzystać z jakiegoś pośredniaka-angielski jest modny ale w Anglii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok