Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Feriepenger . - Norwegia

6 Postów
919rafal
(919rafal)
Wiking
Witam pracowałem sezonowo od 10 marca do 25 listopada.pracodawca nie chce wypłacić feriepenger razem z ostatnią pensja.stwierdzil gdy wypłaci w tym roku to będzie musiał zabrać 50% na podatek.czy nie jest tak że podatek od feriepenger jest pobierany co miesiąc?czy nie powinienem zapłacić takiego podatku jak mam w karcie podatkowej czyli jakieś 25%?czy nie jest tak że ma obowiązek wypłacić feriepenger razem z ostatnią wypłata?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
919rafal napisał:
Witam pracowałem sezonowo od 10 marca do 25 listopada.pracodawca nie chce wypłacić feriepenger razem z ostatnią pensja.stwierdzil gdy wypłaci w tym roku to będzie musiał zabrać 50% na podatek.czy nie jest tak że podatek od feriepenger jest pobierany co miesiąc?czy nie powinienem zapłacić takiego podatku jak mam w karcie podatkowej czyli jakieś 25%?czy nie jest tak że ma obowiązek wypłacić feriepenger razem z ostatnią wypłata?

Zobacz tutaj, może ten artykuł CI pomoże : www.mojanorwegia.pl/praca-i-pieniadze/fe...e-warunki-15814.html
Zgłoś wpis
6 Postów
919rafal
(919rafal)
Wiking
Czy znacie jakąś polską firmę która by się tym zajęła??na pewno będzie tego że 100000nok ?chodzi mi o to że nadgodzin też nie miałem płaconych,ale więcej nie przyjeżdżam to niech płacą...uczciwi norwedzy..oddam nawet 60% z tego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
919rafal
(919rafal)
Wiking
Tzn nadgodziny z 3 lat i te feriepenger z tego roku..czasami w 3 miesiące miałem ponad 1000 godzin.takze jak ktoś coś wie to zapraszam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
Za feriepenger odprowadza ci podatek przy wyplacie zgodnie z tabela podatkową.. musi wypłacić przy ostatniej wypłacie.. napisz do mnie na priv to ci wszystko wyjaśnię
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
919rafal
(919rafal)
Wiking
MonikaGrzybowska napisał:
Za feriepenger odprowadza ci podatek przy wyplacie zgodnie z tabela podatkową.. musi wypłacić przy ostatniej wypłacie.. napisz do mnie na priv to ci wszystko wyjaśnię
Masz może jakieś wzory pism?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
919rafal napisał:
MonikaGrzybowska napisał:
Za feriepenger odprowadza ci podatek przy wyplacie zgodnie z tabela podatkową.. musi wypłacić przy ostatniej wypłacie.. napisz do mnie na priv to ci wszystko wyjaśnię
Masz może jakieś wzory pism?


Nie mam..mowilam żebyś do mnie napisał na priv.. teraz idą święta i nie będę miała czasu żeby nad tym siedzieć..musze zarabiać kasę na prezenty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok