Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
moze jeszcze jaste i lindepinde podasz na policje za udostepnianie adresow
gabrys w swoich farmazonach juz sie sam pogubiles
a klamstwo ma krotkie nogi

gabriel zlodiej i damski bokser szantarzysta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@Remigrant: A myslales nad jakims udowodnieniem iz nie jestes Gabrielem aby to co pisze cysiek33 dotyczylo jedynie Gabriela o ktorym on pisze. Bo jak widac kieruje swoje oskarzenia do Gabriela a nie Ryszarda.

Co do adresu imc Jazwinskiego to jest tenze adres jawna informacja na gule sider wiec jej publikacja jest calkowicie legalna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
Imperator1988 napisał:
@Remigrant: A myslales nad jakims udowodnieniem iz nie jestes Gabrielem aby to co pisze cysiek33 dotyczylo jedynie Gabriela o ktorym on pisze. Bo jak widac kieruje swoje oskarzenia do Gabriela a nie Ryszarda.

Co do adresu imc Jazwinskiego to jest tenze adres jawna informacja na gule sider wiec jej publikacja jest calkowicie legalna.

Pisałem już wyżej iż Polski prawnik doradził mi, bym się nie wdawał w słowne zobowiązujące przepychanki o ile nie poczuwam się faktycznie do tych internetowych pomówień, oraz bym nie podawał dobrowolnie, swojego prawdziwego adresu i nr. telefonu. Przecież nie jestem wielbłądem, a jeżeli i nawet, to nie mi udowadniać coś co jest trudne do udowodnienia na takim forum.
Cysiek cały czas szkaluje wszystkich, jednak ta szmata, oficjalnie nigdzie nie firmuje się własnym nazwiskiem.
Co prawda, kiedyś przy okazji pomocy jakiemuś zagubionemu dzieciakowi, nieopatrznie podał numer telefonu, jednak zawsze może się wymigać iż był to tylko telefon do dobrego "przyjaciela". Zwłaszcza iż na tym forum i co rusz upublicznia czyjeś dane osobowe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@Remigrant: Jesli zamierzasz przyjac taka strategie to jak widac nie do konca sie to udalo jako iz czesto widac cie w przepychankach slownych z cyskiem33. Tak czy inaczej dane mozna na potrzeby forum udowodnic chociazby kawalkiem dowodu osobistego na ktorym jest jedynie imie oraz nazwisko bez zadnych innych danych osobowych. Takowy dowod w sadzie nie jest oczywiscie wystarczajacy lecz na potrzeby forum napewno kazdemu twierdzacemu iz jestes Gabrielem uniemozliwi kontynuowanie tej tezy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
Remigrant napisał:
Imperator1988 napisał:
@Remigrant: A myslales nad jakims udowodnieniem iz nie jestes Gabrielem aby to co pisze cysiek33 dotyczylo jedynie Gabriela o ktorym on pisze. Bo jak widac kieruje swoje oskarzenia do Gabriela a nie Ryszarda.

Co do adresu imc Jazwinskiego to jest tenze adres jawna informacja na gule sider wiec jej publikacja jest calkowicie legalna.

Pisałem już wyżej iż Polski prawnik doradził mi, bym się nie wdawał w słowne zobowiązujące przepychanki o ile nie poczuwam się faktycznie do tych internetowych pomówień, oraz bym nie podawał dobrowolnie, swojego prawdziwego adresu i nr. telefonu. Przecież nie jestem wielbłądem, a jeżeli i nawet, to nie mi udowadniać coś co jest trudne do udowodnienia na takim forum.
Cysiek cały czas szkaluje wszystkich, jednak ta szmata, oficjalnie nigdzie nie firmuje się własnym nazwiskiem.
Co prawda, kiedyś przy okazji pomocy jakiemuś zagubionemu dzieciakowi, nieopatrznie podał numer telefonu, jednak zawsze może się wymigać iż był to tylko telefon do dobrego "przyjaciela". Zwłaszcza iż na tym forum i co rusz upublicznia czyjeś dane osobowe.


ten tchorz nie zrobi tego bo tam pisze gabriel ananiow zlodziej i damski bokser

zobacz jak sie wkurwil jak wstawilem to zdjecie



a twierdzi ze niby nie zna gabriela

a zew 3 razy pisal ze dwoni do niego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@cysiek33: Ryszard moze znac lub nieznac Gabriela, co nie ma znaczenia w sprawie do kogo kierujesz oskarzenie. Czyny o ktore oskarzasz wedlug ciebie popelnil Gabriel a nie Ryszard i o ile to bedzie jasno przedstawione Ryszard nie bedzie mogl czuc sie pomowiony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
Imperator1988 napisał:
@cysiek33: Ryszard moze znac lub nieznac Gabriela, co nie ma znaczenia w sprawie do kogo kierujesz oskarzenie. Czyny o ktore oskarzasz wedlug ciebie popelnil Gabriel a nie Ryszard i o ile to bedzie jasno przedstawione Ryszard nie bedzie mogl czuc sie pomowiony.

nazywanie zlodzieja zlodziejem nie jest pomowieniem
tak samo jak wstawienie policyjnego listu gonczego za bandziorem ananiow

nie jest szkalowaniem rodziny jak twierdzi rysiek



a znaczenie kma to ze po raz kolejny pewnie 5 zlapalem gabriela podszywajacego sie pod ryska na klamstwie


i spierdolil tchorz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
napisał:
Zdjęcia dokumentu

Miał już ktoś do czynienia z takim dokumentem ze skarbówki?











a jakie tam jest nazwisko ???????????ze je zakleiles??????????

na pewno nie jest tam napisane rysiek ryskowski

pewnie gabriel ananiow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@cysiek33: Chodzilo mi tylko oto abys jasno mowil iz chodzi ci o Gabriela z tym nazywaniem a nie o Ryszarda ktory wedlug ciebie nie ma nic wspolnego z osoba ktora pisze jako "Remigrant".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
Imperator1988 napisał:
@cysiek33: Chodzilo mi tylko oto abys jasno mowil iz chodzi ci o Gabriela z tym nazywaniem a nie o Ryszarda ktory wedlug ciebie nie ma nic wspolnego z osoba ktora pisze jako "Remigrant".
I w tym jest właśnie problem, męska szmata obraża i pomawia wszystkich tych którzy są jemu przeciwni i tyle.
To, że dzwoniłem do Gabriela parę razy w sprawie tego forum i jego biernej postawy, na pomówienia jakiegoś dupka o ksywie cysiek33, nie oznacza wcale, że tego gościa znam osobiście.
Każdy może sobie do tego gościa zadzwonić i porozmawiać, jak tylko ten gość zechce rozmawiać, przecież jego dane są upublicznione razem z nr. telefonu.
Czy to będzie oznaczać iż wszyscy dzwoniący, będą tego gościa znajomymi?
Mało tego, jak do tej pory nie usunął jeszcze swoich danych z komunikatorów, gdzie widnieją jego osobiste zdjęcia, miejsce pobytu, nr. telefonu, oraz miejscowość w Norwegi.
Ja tak zrobiłem, przedstawiłem się i porozmawiałem. Zaznaczam jednak, że to nie jest mój znajomy.
Ot żywa osoba, która tu na forum, udzielała się przez parę lat, co widać w jego postach i prawie z dnia na dzień przestał pisać. A od niedawna jakiś forumowy szczur pisze kalumnie na jego temat.
Jednak ten gość Gabriel, nie chciał za dużo opowiadać na temat waśni z tym pajacem.
Powiedział, że im mniej wiem jak jest naprawdę, tym lepiej jest dla mnie.
Dlatego dałem sobie spokój, jednak krew mnie zalewa jak jakaś męska szmata, zamiast bezpośrednio załatwić sprawę z gostkiem, czepia się na dokładkę jeszcze mojej osoby.
Ot i to wszystko na ten temat.
Od tej pory, zaprzestaję zajmować się tak jednym jak i drugim, za dużo nerwów jak dla mnie.
Niech się spotkają, dadzą sobie po parę szybkich i będzie po kłopocie a ja i to forum odetchnie z ulgą.
Gorzej będzie natomiast pewnie z administracją, która straci darmowe klikanie anonimowych obserwatorów.
For å høre og god natt.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok