Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
5 Postów
rokitson12345
(rokitson12345)
Wiking
takze moza temat zamknac nie zostaje nic innego jak prawnik i sie prawdy dowiedziec co i jak .Zamykam temat /
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
napisał:
wiezienie ?? dla takich imbecyli jak Ty ktorzy jada pod wplywem powinny byc kary takie zebys Ty i Tobie podobni wbili sobie to tych durnych lbow piles nie jedz, jeszcze prawko dozywotnio powinno byc zabrane i do roboty na piechote
Echh widac ze jestes jednym z tych innych ... aby cb nigdy nie spotkal ten los imbecylu bo nigdy niewiesz az cos zrobisz pod wplywem impulsu .. kazdy popelnia bledy !! i zobaczysz sam na sobie takiej pomocy dziekuje ! zadalem ptanie a nie ocene co zrobilem .. !


skoro nie potrafisz sie kontrolowac i jazde pod wplywem nazywasz impulsem to gratuluje, widac alkohol nie jest dla wszystkich 'impulsywnych'
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
1508 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
napisał:
kazdy popelnia bledy !! i zobaczysz sam na sobie zadalem ptanie a nie ocene co zrobilem .. !

Każdy powinien za błędy odpowiadać, nie zwiewać. Może jak zostaniesz ukarany szybciutko przejdzie Ci "działanie pod wpływem alko-impulsu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian112
(Marian112)
Wiking
Zgadzam się trzeba zawsze brać odpowiedzialność za swoje czyny. Ja jako osoba która przeszła to co ty mogę się wypowiedzieć, i powiem szczerze że gdyby mnie nie złapali prędzej czy później mógł bym zabić siebie a co gorsze nic niewinne osoby. Powiedzmy sobie szczerze że wsiadając do samochodu po alkoholu ma się już z nim poważny problem, może nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Ja to sobie uświadomiłem właśnie dopiero po zatrzymaniu. Mimo że miałem do przejechania 1km i przejechałem go z prędkością 40-50km/h zatrzymali mnie (jak to w Norwegii) dzięki życzliwej sąsiadce która zadzwoniła na policję widząc jak wsiadam do samochodu. Na początku była złość, na sąsiadkę, policję. Dopiero po tygodniu doszło do mnie co tak naprawdę się wydarzyło i złość która czułem miałem już tylko do siebie, to jak mogłem dopuść do narażenia zdrowia innych, utraty uprawnień oraz konsekwencji jakie będę ponosić przez następne trzy lata. Przez jedną krótką decyzję. A te pieniądze które ci zasądza ta odsiadka to nic, śmiech na sali jak duże i długa by nie była, najgorsze było upokorzenie w oczach rodziny. Są ludzie którzy bawią się zbyt dobrze nie patrząc na siebie i innych nie mówiąc już o konsekwencjach jakie później będzie dane im ponieść za swoje czyny. Najważniejsze później jest wyciągnięcie wniosków z takich przygód i niedopuszczanie by się powtórzyły. Pozdrawiam cię i życzę powodzenia w dalszym życiu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
z punktu prawa norweskiego, odpowiedzialnym za prawidłowe odbycie kary jest organ nazwany Kriminalomsorgen, który jeśli ktoś się nie zjawi na odbycie kary to zawiadamia natychmiast policję, która wszczyna procedurę odszukania gościa, Krimanlomsorgen zawiadamia również inne organy i tu ustawa tj. straffegjennomføringsloven daje im nieograniczone możliwości np. NAV, ambasadę Polską i inne polskie i międzynarodowe organy,. Policja współpracuje zarówno z Polską Policją bezpośrednio jak i za pośrednictwem INTERPOL. Za nie stawienie się do odbycia kary, straffegjennomføringsloven § 40 przewiduje karę grzywny i karę dodatkowego więzienia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok