Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Skazanie w Norwegi a wyjazd z tego kraju - Norwegia

5 Postów
rokitson12345
(rokitson12345)
Wiking
Witam spowodowalem stluczke bedac pod wplywem alkoholu w norwegi
tamtejszy sad skazal mnie na 30 dni wiezienia
co jesli nie stawie sie na odbycie kary i nigdy do tego kraju nie wyjade
czy bedzie wydany na mnie jakis nakaz aresztowania ktory zostanie wyslany do polski w celu wydania mnie organom norweskim ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
tak, zostanie wydany i przy pierwszej kontroli w Polsce czy innym kraju zostaniesz zatrzymany zeby odbyc kare, tych co polapali za handel alkoholem tez tak mysleli i sie przeliczyli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
rokitson12345
(rokitson12345)
Wiking
tak tylo jaki wymiar kary dostali oni bo mysle ze powyzej miesiaca .. ? i mysle ze kary za przemyt sa duzo wyzsze a z tego co wyczytalem europejski nakaz aresztowania jest wydawany na osoby ktore maja do odsiadki minimum 4 miesiace
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
Od 28 do 30 dni plus ok 3000 kr kary. W pudle placa 87 kr dziennie zebys mogl sobie fajki kupic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
wiezienie ?? dla takich imbecyli jak Ty ktorzy jada pod wplywem powinny byc kary takie zebys Ty i Tobie podobni wbili sobie to tych durnych lbow piles nie jedz, jeszcze prawko dozywotnio powinno byc zabrane i do roboty na piechote
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
..jesteś nedznym szczurem..
..moges kogo zabić?
..a teraz chcesz popełnić kolejne przestepstwo uciekająć...
..tylko głupiec udzieli ci tutaj porady
...paszoł wo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
rokitson12345 napisał:
Witam spowodowalem stluczke bedac pod wplywem alkoholu w norwegi
tamtejszy sad skazal mnie na 30 dni wiezienia
co jesli nie stawie sie na odbycie kary i nigdy do tego kraju nie wyjade
czy bedzie wydany na mnie jakis nakaz aresztowania ktory zostanie wyslany do polski w celu wydania mnie organom norweskim ?


Idz sobie tu odsiedziec, bedziesz mial jak na kolonii. W Pl jak Cie lapna, to juz nie bedzie jal na kolonii. I tam yo odsiedzisz, a moze cos doloza za uchylanie sie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów

(morss.)
Stały Bywalec
rokitson12345 napisał:
Witam spowodowalem stluczke bedac pod wplywem alkoholu w norwegi
tamtejszy sad skazal mnie na 30 dni wiezienia
co jesli nie stawie sie na odbycie kary i nigdy do tego kraju nie wyjade
czy bedzie wydany na mnie jakis nakaz aresztowania ktory zostanie wyslany do polski w celu wydania mnie organom norweskim ?
Jeżeli masz dokumentację tego przestępstwa, to proponuję jednak zgłosić chęć odbycia tej zasądzonej kary.
Tu w Norwegi można samemu zdecydować, kiedy się chce odbyć wyrok związany z przestępstwem drogowym.
Takie osoby, nie trafiają do typowego kryminału.
Potraktuj to "na luzie" jako swoiste wczasy z darmową wyżerką.
Jeżeli sam dobrowolnie, zgłosisz chęć odbycia zasądzonej kary i to na dodatek z Polski to będziesz miał jeszcze większe "luzy".
Tak jak napisano wyżej, jesteś zarejestrowany jako delikwent do odbycia kary, tym samym cały czas jesteś na negatywnym indeksie jako poszukiwany.
Pamiętaj iż Polska jest w strefie z Schengen, tak jak i Norwegia.
Mało tego Dania, Szwecja i Norwegia tworzą Unię Skandynawską, to taka "mała UE", tym samym, jak ciebie kiedyś sprawdzą w Dani lub Szwecji w sprawie jakiegokolwiek wykroczenia to będzie prawdopodobne zatrzymanie i deportacja do Norwegi i pewnie dodatkowe kilkanaście dni do odsiadki. Nie warta jest ta gra świeczki.

Pamiętaj o najważniejszej sprawie, całą dokumentację przeprowadzaj listownie lub elektronicznie, nic na telefon, a jeżeli ktoś zadzwoni, to żądaj pisemnego potwierdzenia.
Ponadto nie wysyłaj nigdzie oryginałów tylko ksero, tu w Norwegi ksero dokumentu jest traktowane na równi z oryginałem.
Przemyśl to dokładnie i tak jak pisałem wyżej.
Mleko już się rozlało, jednak możesz z tej całej draki wyjść z twarzą i na dodatek na Państwowych Darmowych Wczasach z opierunkiem i wiktem.
Moim zdaniem WARTO z tej okazji skorzystać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
rokitson12345
(rokitson12345)
Wiking
wiezienie ?? dla takich imbecyli jak Ty ktorzy jada pod wplywem powinny byc kary takie zebys Ty i Tobie podobni wbili sobie to tych durnych lbow piles nie jedz, jeszcze prawko dozywotnio powinno byc zabrane i do roboty na piechote


Echh widac ze jestes jednym z tych innych ... aby cb nigdy nie spotkal ten los imbecylu bo nigdy niewiesz az cos zrobisz pod wplywem impulsu .. kazdy popelnia bledy !! i zobaczysz sam na sobie takiej pomocy dziekuje ! zadalem ptanie a nie ocene co zrobilem .. !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
rokitson12345
(rokitson12345)
Wiking
Witam spowodowalem stluczke bedac pod wplywem alkoholu w norwegi
tamtejszy sad skazal mnie na 30 dni wiezienia
co jesli nie stawie sie na odbycie kary i nigdy do tego kraju nie wyjade
czy bedzie wydany na mnie jakis nakaz aresztowania ktory zostanie wyslany do polski w celu wydania mnie organom norweskim ?
Jeżeli masz dokumentację tego przestępstwa, to proponuję jednak zgłosić chęć odbycia tej zasądzonej kary.
Tu w Norwegi można samemu zdecydować, kiedy się chce odbyć wyrok związany z przestępstwem drogowym.
Takie osoby, nie trafiają do typowego kryminału.
Potraktuj to "na luzie" jako swoiste wczasy z darmową wyżerką.
Jeżeli sam dobrowolnie, zgłosisz chęć odbycia zasądzonej kary i to na dodatek z Polski to będziesz miał jeszcze większe "luzy".
Tak jak napisano wyżej, jesteś zarejestrowany jako delikwent do odbycia kary, tym samym cały czas jesteś na negatywnym indeksie jako poszukiwany.
Pamiętaj iż Polska jest w strefie z Schengen, tak jak i Norwegia.
Mało tego Dania, Szwecja i Norwegia tworzą Unię Skandynawską, to taka "mała UE", tym samym, jak ciebie kiedyś sprawdzą w Dani lub Szwecji w sprawie jakiegokolwiek wykroczenia to będzie prawdopodobne zatrzymanie i deportacja do Norwegi i pewnie dodatkowe kilkanaście dni do odsiadki. Nie warta jest ta gra świeczki.

Pamiętaj o najważniejszej sprawie, całą dokumentację przeprowadzaj listownie lub elektronicznie, nic na telefon, a jeżeli ktoś zadzwoni, to żądaj pisemnego potwierdzenia.
Ponadto nie wysyłaj nigdzie oryginałów tylko ksero, tu w Norwegi ksero dokumentu jest traktowane na równi z oryginałem.
Przemyśl to dokładnie i tak jak pisałem wyżej.
Mleko już się rozlało, jednak możesz z tej całej draki wyjść z twarzą i na dodatek na Państwowych Darmowych Wczasach z opierunkiem i wiktem.
Moim zdaniem WARTO z tej okazji skorzystać.


Dzieki Przynajmniej cos sie dowiedzialem nie to co od tych do gory co aby duzo gadaja a szczegolow konkretow 0 tylko gadanie jacy swieci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok