Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

6 Postów
bolo1234
(bolo1234)
Wiking
czy tu naprawdę jest taka nędza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
Cortez1 napisał:
Remigrant napisał:
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:Remigrant nie mam czasu na zasiłek. Jeżeli mogę dostać \\\\\\\"upominek\\\\\\\" to chętnie przyjmę ale nie mam czasu na darmowe kieszonkowe bo chce zarabiać a czas poświęcić tym do których mnie ciągnie.Mało logiczne te tłumaczenie, jednak to twoje życie.
Jak będziesz pracował i to w Polsce, to jednak nie będziesz miał czasu dla najbliższych, zawsze jest coś za coś.
Nawet jak otworzysz firmę i będziesz w niej prezesem, to i tak czasu starczy ci jedynie na spanie i buzi rano i wieczorem, przez 400 dni w roku.

-------------
Rysiu,jak rozumiem ma na mysli Prezesure Składu Węgla w Ciemiaczku Górnym. Prezes dobrej firmy ustawia firme i zaloge, bierze asystentke pod pache i leci z nia na \"targi\" w Paryżu albo w Kuala Lumpur. Wlasnie sie odbywaja.

Przesadziłeś ale ciepło ciepło...
Ok z tymi składkami to taki mam zamiar zostają tutaj ale jeżeli bedę już pewien że do Norwegii nie wracam to będę musiał je przenieść. Nie będzie "za późno" ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
Cortez1 napisał:Rysiu,jak rozumiem ma na mysli Prezesure Składu Węgla w Ciemiaczku Górnym. Prezes dobrej firmy ustawia firme i zaloge, bierze asystentke pod pache i leci z nia na \"targi\" w Paryżu albo w Kuala Lumpur. Wlasnie sie odbywaja.
Masz rację, że tak robi większość prezesiów, jednak oni preźiesiują od urodzenia i zawsze szanowali każdy grosz jaki im wpadał do łapska.
Jednak nasz pytający ma zamiar być PREZESEM dopiero od jutra, a już dzisiaj gardzi "darmową" forsą i to przez najbliższe dwa lata.
Taki nigdy nie będzie miał sekretarki i domku na Balearach, przecież on "kocha" i dlatego rzuca wszystko, szukając obcych coby dbali o jego majątek w norwegi.
Tak nie robią rozsądni.
Tylko chwilowo zauroczeni, budzący się rano z kacem i ręką w nocniku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
Remigrant napisał:
Cortez1 napisał:Rysiu,jak rozumiem ma na mysli Prezesure Składu Węgla w Ciemiaczku Górnym. Prezes dobrej firmy ustawia firme i zaloge, bierze asystentke pod pache i leci z nia na \\\"targi\\\" w Paryżu albo w Kuala Lumpur. Wlasnie sie odbywaja.
Masz rację, że tak robi większość prezesiów, jednak oni preźiesiują od urodzenia i zawsze szanowali każdy grosz jaki im wpadał do łapska.
Jednak nasz pytający ma zamiar być PREZESEM dopiero od jutra, a już dzisiaj gardzi \"darmową\" forsą i to przez najbliższe dwa lata.
Taki nigdy nie będzie miał sekretarki i domku na Balearach, przecież on \"kocha\" i dlatego rzuca wszystko, szukając obcych coby dbali o jego majątek w norwegi.
Tak nie robią rozsądni.
Tylko chwilowo zauroczeni, budzący się rano z kacem i ręką w nocniku.

Rysiu przemawiam przez Ciebie zazdrość?
Ja nie chwale się tym co będę robił i ile będę zarabiał tylko pytam o składki.
Jeżeli mam tutaj siedzieć i pobierać nie wiem załóżmy 15000 nok zasiłku i być ciągany po "kursach" "szkoleniach" to wole pracować jak do tej pory i zarobić choćby 30000 nok. Ja po prostu z tego rezygnuje i chcę spróbować w Polsce. Jeżeli jesteś elektrykiem moje miejsce jest dla Ciebie. Nie wiem czy w Polsce uda się od razu czy po pół roku. Wiem tylko że mam "łatwy" strat bo zaczynam już od "czegoś". Jeżeli się nie uda to wole odświeżyć język niemiecki jak na razie. Pytanie tylko czy za 15 lat będę mógł przenieść składki do Polski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
Cortez1 napisał:
Remigrant napisał:
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:Remigrant nie mam czasu na zasiłek. Jeżeli mogę dostać \\\\\\\\\\\\\\\"upominek\\\\\\\\\\\\\\\" to chętnie przyjmę ale nie mam czasu na darmowe kieszonkowe bo chce zarabiać a czas poświęcić tym do których mnie ciągnie.Mało logiczne te tłumaczenie, jednak to twoje życie.
Jak będziesz pracował i to w Polsce, to jednak nie będziesz miał czasu dla najbliższych, zawsze jest coś za coś.
Nawet jak otworzysz firmę i będziesz w niej prezesem, to i tak czasu starczy ci jedynie na spanie i buzi rano i wieczorem, przez 400 dni w roku.

-------------
Rysiu,jak rozumiem ma na mysli Prezesure Składu Węgla w Ciemiaczku Górnym. Prezes dobrej firmy ustawia firme i zaloge, bierze asystentke pod pache i leci z nia na \\\"targi\\\" w Paryżu albo w Kuala Lumpur. Wlasnie sie odbywaja.

Przesadziłeś ale ciepło ciepło...
Ok z tymi składkami to taki mam zamiar zostają tutaj ale jeżeli bedę już pewien że do Norwegii nie wracam to będę musiał je przenieść. Nie będzie \"za późno\" ?

--------------------
Za pozno to bedzie tylko wtedy,gdy Tobie wpadnie pomysl przeniesienia sie w inne swiaty a Rodzina nie bedzie o tym wiedziala (o tych srodkach na funduszach emerytalnych).
Jedz! A Norwegia niech sobie zaspiewa znana polską piosenke:

Jedz, prosze jedz!
I nie wracaj tutaj nigdy wiecej,
Mój żal ukoi wiatr
A może czyjes...czyjes- już nie Twoje recę (do roboty - dop.C 1 N).
)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
oportunista
(oportunista)
Wiking
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
Remigrant napisał:
Cortez1 napisał:Rysiu,jak rozumiem ma na mysli Prezesure Składu Węgla w Ciemiaczku Górnym. Prezes dobrej firmy ustawia firme i zaloge, bierze asystentke pod pache i leci z nia na \\\\\\\"targi\\\\\\\" w Paryżu albo w Kuala Lumpur. Wlasnie sie odbywaja.
Masz rację, że tak robi większość prezesiów, jednak oni preźiesiują od urodzenia i zawsze szanowali każdy grosz jaki im wpadał do łapska.
Jednak nasz pytający ma zamiar być PREZESEM dopiero od jutra, a już dzisiaj gardzi \\\"darmową\\\" forsą i to przez najbliższe dwa lata.
Taki nigdy nie będzie miał sekretarki i domku na Balearach, przecież on \\\"kocha\\\" i dlatego rzuca wszystko, szukając obcych coby dbali o jego majątek w norwegi.
Tak nie robią rozsądni.
Tylko chwilowo zauroczeni, budzący się rano z kacem i ręką w nocniku.

Rysiu przemawiam przez Ciebie zazdrość?
Ja nie chwale się tym co będę robił i ile będę zarabiał tylko pytam o składki.
Jeżeli mam tutaj siedzieć i pobierać nie wiem załóżmy 15000 nok zasiłku i być ciągany po \"kursach\" \"szkoleniach\" to wole pracować jak do tej pory i zarobić choćby 30000 nok. Ja po prostu z tego rezygnuje i chcę spróbować w Polsce. Jeżeli jesteś elektrykiem moje miejsce jest dla Ciebie. Nie wiem czy w Polsce uda się od razu czy po pół roku. Wiem tylko że mam \"łatwy\" strat bo zaczynam już od \"czegoś\". Jeżeli się nie uda to wole odświeżyć język niemiecki jak na razie. Pytanie tylko czy za 15 lat będę mógł przenieść składki do Polski.

TO NIE RYSIU TO GABRIEL ZLODZIEJ I DAMSKI BOKSER TAKA KURWA JEBANA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Remigrant napisał:
Cortez1 napisał:Rysiu,jak rozumiem ma na mysli Prezesure Składu Węgla w Ciemiaczku Górnym. Prezes dobrej firmy ustawia firme i zaloge, bierze asystentke pod pache i leci z nia na \\\"targi\\\" w Paryżu albo w Kuala Lumpur. Wlasnie sie odbywaja.
Masz rację, że tak robi większość prezesiów, jednak oni preźiesiują od urodzenia i zawsze szanowali każdy grosz jaki im wpadał do łapska.
Jednak nasz pytający ma zamiar być PREZESEM dopiero od jutra, a już dzisiaj gardzi \"darmową\" forsą i to przez najbliższe dwa lata.
Taki nigdy nie będzie miał sekretarki i domku na Balearach, przecież on \"kocha\" i dlatego rzuca wszystko, szukając obcych coby dbali o jego majątek w norwegi.
Tak nie robią rozsądni.
Tylko chwilowo zauroczeni, budzący się rano z kacem i ręką w nocniku.

---------------
Rysiu,wiesz,że Cie szanuje - i majac ten afekt w tle powiem wprost : ODPIERDOL SIE od Toma. Ma chlopak szczescie miec do kogo jechac i tam zapierdalac - to fantastyczna sytuacja. I niech mu sie wiedzie - a przy takiej motywacji jaka prezentuje juz ma kopa do przodu. Do tego koktajl z inteligencja wrodzona. Da radę !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
Remigrant napisał:
Cortez1 napisał:Rysiu,jak rozumiem ma na mysli Prezesure Składu Węgla w Ciemiaczku Górnym. Prezes dobrej firmy ustawia firme i zaloge, bierze asystentke pod pache i leci z nia na \\\\\\\"targi\\\\\\\" w Paryżu albo w Kuala Lumpur. Wlasnie sie odbywaja.
Masz rację, że tak robi większość prezesiów, jednak oni preźiesiują od urodzenia i zawsze szanowali każdy grosz jaki im wpadał do łapska.
Jednak nasz pytający ma zamiar być PREZESEM dopiero od jutra, a już dzisiaj gardzi \\\"darmową\\\" forsą i to przez najbliższe dwa lata.
Taki nigdy nie będzie miał sekretarki i domku na Balearach, przecież on \\\"kocha\\\" i dlatego rzuca wszystko, szukając obcych coby dbali o jego majątek w norwegi.
Tak nie robią rozsądni.
Tylko chwilowo zauroczeni, budzący się rano z kacem i ręką w nocniku.

Rysiu przemawiam przez Ciebie zazdrość?
Ja nie chwale się tym co będę robił i ile będę zarabiał tylko pytam o składki.
Jeżeli mam tutaj siedzieć i pobierać nie wiem załóżmy 15000 nok zasiłku i być ciągany po \"kursach\" \"szkoleniach\" to wole pracować jak do tej pory i zarobić choćby 30000 nok. Ja po prostu z tego rezygnuje i chcę spróbować w Polsce. Jeżeli jesteś elektrykiem moje miejsce jest dla Ciebie. Nie wiem czy w Polsce uda się od razu czy po pół roku. Wiem tylko że mam \"łatwy\" strat bo zaczynam już od \"czegoś\". Jeżeli się nie uda to wole odświeżyć język niemiecki jak na razie. Pytanie tylko czy za 15 lat będę mógł przenieść składki do Polski.

--------------------
Tom walcz! Pokaż Jej co potrafisz. Daj Wam dom i Rodzinę w Ojczyznie,to koo...a ważne. Rozwin firme, zostan Prezesem i pewnego dnia znajdz sie w taxi jadacym z lotniska i gdy kierowca zapyta : skad sie przyleciało..miej problem z odpowiedzia: Zaraz..chwile z Monachium,Kijowa,Paryza,Kopenhagi,cholera nie pamietam....W interesach tak bywa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:Rysiu przemawiam przez Ciebie zazdrość?
Ja nie chwale się tym co będę robił i ile będę zarabiał tylko pytam o składki.
Jeżeli mam tutaj siedzieć i pobierać nie wiem załóżmy 15000 nok zasiłku i być ciągany po \"kursach\" \"szkoleniach\" to wole pracować jak do tej pory i zarobić choćby 30000 nok. Ja po prostu z tego rezygnuje i chcę spróbować w Polsce. Jeżeli jesteś elektrykiem moje miejsce jest dla Ciebie. Nie wiem czy w Polsce uda się od razu czy po pół roku. Wiem tylko że mam \"łatwy\" strat bo zaczynam już od \"czegoś\". Jeżeli się nie uda to wole odświeżyć język niemiecki jak na razie. Pytanie tylko czy za 15 lat będę mógł przenieść składki do Polski.

Tomeczku ja nie jestem zazdrosny, ja jak na razie to mam dobrze poukładany swój mały świat.
Nie nie jestem elektrykiem, tylko zwykłym douczonym hydraulikiem - a raczej szambonurkiem z Polskiej ziemi, któremu Norwegia życie uratowała i to pod każdym względem.
Mam dobrą pracę jeszcze lepszą płacę, dobre szkolenie zawodowe, pozwalające na usamodzielnienie się tu w norwegi, jeszcze trochę i będę miał pełne norweskie uprawnienia hydraulika i najważniejsze ze wszystkiego. Mam tu przy sobie Całą Rodzinę, na dobre i na złe.
Ja nie muszę już nikomu nic zazdrościć.
Tobie życzę, byś zaczął bardziej szanować pieniądze które wypracowywałeś na zasiłek, a którymi zaczynasz gardzić. Ja też tak miałem nie przeczę tyle, że w Polsce.
Tu szanuję każdą koronę i to przynosi powoli widoczne zyski.
Co do reszty twoich pytań to nie jestem w stanie na to odpowiedzieć, ponieważ moje wykształcenie polskie zakończyło się na podstawówce i kursie zawodowym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
6e6 napisał:
Tomek a kto Ci broni siedziec tu na zasilku przez najblizsze 2 lata, sciagac te 15 tys kr, co miesiac ,dwa przylatywac na spotkania i mowic ze nic nie mozesz znalesc a pracodwac sobie w polsce i zakladac firmy..uzyj chlopie mozgu bos zasowal ostatnie lata na to zeby korzystac z takich udogodnien teraz. Pieniadze Ci smierdza ?
Jesteś pewien że mogę prowadzić w Polsce działalność i nielegalnie pobierać z norwegii zasiłek?
Wolisz jeździć polonezem bo ktoś Ci go dał czy postarać się trochę i kupić mercedesa?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok